Bidenova administrativa odmítá vpustit Djokoviče na turnaj v USA, protože je neočkovaný

Bidenova administrativa odmítá vpustit Djokoviče na turnaj v USA, protože je neočkovaný

Zatímco většina zemí světa již neřeší, zda má cizinec aplikovánu genovou injekci nebo ne, USA až do poloviny května stále zakazují vstup neočkovaným cizincům do země.

Neočkovaný se tak do USA dostane jedinou cestou: přes jižní hranice spolu s dalšími ilegály, u nichž nikoho očkovací statut ani v nejmenším nezajímá.

Ovšem pokud se rozhodnete přestoupit hranice USA legálně, tedy přes mezinárodní letiště či oficiální hraniční přechod (například z Kanady), pak musíte mít aktuální počet dávek v těle (či alespoň v dobře zfalšovaných dokladech).

Bidenova administrativa odmítla povolit vstup tenisové jedničce Novaku Djokovičovi do Spojených států, protože se odmítá nechat očkovat proti covidu-19.

Většina lidí si myslela, že šílená nařízení týkající se vakcíny proti covidu skončila, ale zjevně tomu tak není.

Novak Djokovič se tento měsíc nezúčastní BNP Paribas Open poté, co mu Bidenova administrativa odepřela vstup do Spojených států kvůli tomu, že nebyl očkován proti covidu-19.

Djokovič, 35 let, požádal o výjimku z očkování, která by mu umožnila vstoupit do USA jakožto neočkovanému, ale ministerstvo vnitřní bezpečnosti jeho žádost zamítlo.

22násobný grandslamový šampion následně odstoupil z kombinovaného turnaje ATP-WTA, který začíná ve středu v Indian Wells Tennis Garden v kalifornském Indian Wells.
Akce zahrnuje zápasy jak v Kalifornii, tak v Miami na Floridě. Potrvá do 19. března.

Fašistická taktika prosazovaná Bidenovým režimem, která nutí lidi dělat nebo brát věci, které nechtějí, je – a ještě nejméně dva měsíce bude – stále v platnosti.

Navzdory hromadícím se důkazům, že genové vakcíny mohou učinit jednotlivce náchylnějšími ke covidu a mohou být nebezpečné pro vaše zdraví a dokonce i smrtící, Bidenův režim stále nařizuje cizincům, aby se nechali očkovat před příchodem do země.

Tedy samozřejmě vyjma těch, kteří se odhodlají překročit hranice od jihu ilegálně, tito cizinci nepotřebují nejen očkování, ale ani doklady či vízum.

Djokovič odmítá nechat se očkovat látkou nařízenou světovými elitami a to mu znemožnilo hrát hru, kterou miluje. Djokovič si samozřejmě mohl tak jako mnoho jiných zařídit falešné potvrzení, ale je zřejmé, že chce dát otevřeně najevo svůj oprávněný odpor.

Biden zabránil Djokovičovi ve vstupu do USA už dříve. Naposledy mu zabránil soutěžit v USA v lednu a tenista nesměl do země vstoupit  ani v loňském roce.

Djokovičovi bylo již dříve znemožněno hrát na French Open a Australian Open. Minulý měsíc mu bylo konečně dovoleno hrát na Australian Open a vyhrál.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

One thought on “Bidenova administrativa odmítá vpustit Djokoviče na turnaj v USA, protože je neočkovaný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout