Europoslanec žádá Evropskou komisi o debatu po dalších šokujících odhaleních z Velké Británie

Europoslanec žádá Evropskou komisi o debatu po dalších šokujících odhaleních z Velké Británie

Již v letech 2018-19 docházelo k náhlým pádům některých evropských vlád. Bylo jasné, že je třeba ustanovit nové vlády, zpravidla takové, které budou poslušné a u nichž nebude hrozit, že by politiku následujících let nějak výrazně narušily.

Nyní je již zřejmější, že šlo velmi pravděpodobně o to, aby byly zejména v Evropě usazeny na důležitých postech globalistické loutky – lehce zkorumpovatelné nebo vydíratelné.

Jen tak se mohl celý covidový podvod naplno rozjet a fungovat dokonce několik let. Po nedávném odhalení úniku výroků bývalého britského ministra zdravotnictví je již o něco jasněji.

Připomínám, že tehdejší ministr zdravotnictví se zeptal, kdy se má objevit nová varianta, aby se lid patřičně vystrašil. Brzy po tomto jeho soukromém rozhovoru, který se dostal na světlo světa až nyní, skutečně „náhle“ přišla nová varianta covidu, samozřejmě ještě nakažlivější.

Jde tak o další z mnoha důkazů, že vlády a takzvaní „odborníci“ byli patřičně instruováni a od začátku bylo jasné, že jejich úkolem je vyvolat maximální strach a paniku – jen tak se totiž lid dobře ovládá.

Další odhalení komunikace bývalého britského ministra zdravotnictví ukazují, že nebezpečí viru bylo úmyslně silně zveličováno, aby bylo možné donutit co nejvíc lidí k aplikaci genových injekcí.

Holandský europoslanec nyní žádá Eurokomisi o diskuzi na toto téma, neboť je jasné, že ve všem nejela zdaleka jen britská vláda…

Nedávné publikace dokazují, že britská vláda interně komunikovala přes WhatsApp o skutečnosti, že Covid-19 je  virus s velmi nízkou úmrtností, doslova „zcela zanedbatelný.“

Protože to mělo negativní důsledky na ochotu očkovat, chtěl britský ministr zdravotnictví místo počtu úmrtí zdůraznit počet pozitivně testovaných lidí.

Europoslanec Marcel de Graaff (FVD) se Evropské komise zeptal, zda hrají stejnou hru.

„Lockdown Files ukazují, že pandemie covidu byla zinscenována,“ říká De Graaff. „Pokud Boris Johnson věděl, že covid není smrtící pandemie, pak to věděli i Rutte, Macron a von der Leyenová. Naši starší museli zemřít sami. Proč?“

FVD chce naléhavou debatu v Evropském parlamentu. „Tato odhalení jsou šokující. Vše kolem covidu a zejména covidové politiky lze tedy zpochybnit. Vláda zde ukazuje svou nejhorší stránku a vyvolává zásadní otázky ohledně skutečné agendy,“ říká europoslanec. „

„Celosvětově a jistě v celé EU vlády reagovaly na covid stejným způsobem. Pokud se tedy nyní ukázalo, že se toho tolik zinscenovalo ve Spojeném království, jak je to se situací v Nizozemsku? Nebo Belgii? Nebo jiných členských státech? A co věděli představitelé EU jako Ursula von der Leyenová?“ ptá se.

Europoslanec žádá o debatu k tomuto tématu ještě tento měsíc na plenárním zasedání ve Štrasburku…

Image

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Europoslanec žádá Evropskou komisi o debatu po dalších šokujících odhaleních z Velké Británie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout