Německo: Rolls-Royce, Jaguar, Porsche Lamborghini – i to je vozový park zločineckých arabských klanů (video)

Německo: Rolls-Royce, Jaguar, Porsche Lamborghini – i to je vozový park zločineckých arabských klanů (video)

Drtivá většina členů zločineckých klanů nikdy nepracovala, jejich jediným zdrojem příjmů je právě zločin – zejména obchodování s drogami, zbraněmi, kuplířství, loupeže, vykrádání bankomatů a další vysoce lukrativní, avšak ilegální činnost.

Členové arabských klanů působících v Německu, oficiálně nezaměstnaní, samozřejmě ve většině případů pobírají sociální dávky. Jen výjimečně dochází k tomu, že je někdo z klanu zatčen a pokud ano, pak jsou tresty spíš symbolické.

Právě na různých rodinných akcích jako jsou svatby nebo pohřby je pak nejlépe znát, že si – oproti většině pracujících Němců – žijí výrazně nad poměry.

Zatímco stále více Němců je zbídačených, v zimě si již někteří nemohou zatopit a jsou nuceni do veřejné dopravy z ekologických a ideologických důvodů, obohacující menšina stále častěji ukazuje, kde skutečně sídlí nová prosperita.

V neděli večer došlo k dalšímu veřejnému výsměchu hostitelské zemi na Ku’dammu v Berlíně, když policie musela zastavit svatební průvod, jehož materiální hodnota je doslova v pneumatikách.

Podle hesla „V poledne úřad sociální péče a v noci s Ferrari a koksem“ byly registrovány luxusní vozy v celkové hodnotě kolem 700 000 eur. Patří mezi ně Audi R8 Spyder (150 000 eur), Jaguar F-Type (72 000), Mercedes AMG G63 (152 000 eur), Mercedes S63 (200 000 eur) a Mercedes C63 (136 000 eur). Žádné z vozidel však nebylo zajištěno, již po dvou hodinách kontrola skončila.

V polovině února došlo k podobnému incidentu, kdy vysoce zločinný klan Remmo zorganizoval další okázalý svatební konvoj, aby ukázal původnímu obyvatelstvu, kdo jsou noví páni (viz video). V konvoji byly vidět Rolls Royce, stejně jako vozidla značky Lamborghini, Porsche, Audi R8 a Mercedes třídy G.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Rolls-Royce, Jaguar, Porsche Lamborghini – i to je vozový park zločineckých arabských klanů (video)

  1. Zoznam „multikultúrnych“ obohacovačov by bol dlhý, preto spomeniem len niektoré mafie: okrem libanonskej aj marocká, nigérijská, cigánsko-židovsko-maďarská, ukrajinská ,ruská, turecká … Paradoxné je,že po dobytí väčšiny sveta a Európy vahhábistami nebudú v týchto kolóniách žiadne mafie existovať a budú po krátkom období tolerovania ich „aktivít“ zničené , práve tak, ako neexistujú v Saudskej Arábii /na rozdiel od Iránu/.

    1. Sorry, zabudol som na Číňanov a Vietnamcov, ako aj juhokórejských otrokárov. Ale najnebezpečnejšou a najbohatšou mafiou sveta /o pár rokov bude vládnuť väčšine sveta, to už je isté/ je bezpochyby saudskoarabská kráľovská rodina na čele s moslimským capo di tutti capi Muhammadom bin Salmánom.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout