Irsko: Na protest proti mnoha protimigračním demonstracím vytáhli do ulic vítači a muslimové křičící: „Allahu akbar!“ (video)

Irsko: Na protest proti mnoha protimigračním demonstracím vytáhli do ulic vítači a muslimové křičící: „Allahu akbar!“ (video)

Již nějakou dobu jsou každý týden po celém Irsku organizovány protesty proti vládní politice otevřených hranic. Původní obyvatelstvo je velmi rychle přečíslováno a veškeré volné byty jsou přednostně nabízeny invazním jedincům.

Tyto demonstrace se týden za týdnem stávají stále většími. Ovšem jako protiváha byla svolána také demonstrace, kterou organizovalo několik promigračních neziskovek, v jejichž zájmu je samozřejmě pokračování invaze. Spolu s nimi vyšli do ulic i muslimové, kteří dali jasně najevo, kdo si Irsko přebírá…

Skupina muslimů křičících „Alláhu Akbar“ pochodovala v pondělí na demonstrací za otevřené hranice.

K malé demonstraci neziskovek a nadšených vítačů podporující politiku irské vlády v oblasti otevřených hranic, se připojila skupina muslimů, kteří drželi transparenty protestující proti pálení Koránu za skandování Alláhu Akbar.

Pochod byl zastíněn jinou demonstrací, která se konala poblíž, kde odpůrci vládní politiky protestovali proti masové imigraci, které se zúčastnily tisíce lidí, požadujících, aby země snížila počet  žadatelů o azyl, které přijímá.

Na videu sdíleném Le Chéile, progresivní neziskovkou, která pomáhala organizovat promigrační demonstraci, je vidět malá skupina islámských protestujících, jak pochoduje za demonstranty s transparenty na podporu otevřených hranic.

Muži na záběrech křičí řadu islámských hesel, včetně nechvalně známého „Alláhu akbar“, zatímco mávají transparenty odsuzujícími pálení Koránu jako „nenávistný projev.“

 

„Milujeme Korán,“ hlásal jeden nápis, zatímco jiný říkal, že „nebudeme tolerovat islamofobii.“

„Krajní levice působí jako letadlová loď pro islámský extremismus do Irska a nyní by měla být přehodnocena jako bezpečnostní hrozba,“ řekl předseda irské Strany svobody Hermann Kelly  ohledně záběrů.

„Pouze politika kontrolované a prověřené imigrace učiní Irsko bezpečnějším,“ pokračoval. „Irsko potřebuje tisíce chudobou postižených muslimských extremistů asi tak stejně, jako potřebuje díru do hlavy.“

Ačkoli protest za otevřené hranice získal spoustu pozornosti v irských médiích, demonstrace spojená s neziskovkami byla zcela zastíněna mnohem větším protestním pochodem proti irské imigrační politice.

Vzhledem k tomu, že Irsko přijalo více než 80 000  žadatelů o azyl jen v roce 2022, země zaznamenala v posledních několika týdnech náhlý nárůst protestů, přičemž mnozí Irové jsou velmi znepokojeni počtem migrantů přicházejících do země s pouhými 5 miliony obyvatel.

Pondělní demonstrace představovala jednu z největších svého druhu, přičemž Irish Times informovaly o „tisících“ lidí, kteří protestovali proti masové migrační politice země.

„Máme plné zuby toho, že nás nazývají rasisty, máme plné zuby toho, že nás nazývají lháři,“ řekl jeden z řečníků na demonstraci Gavin Pepper. „Jsme venku pro naše děti a naše rodiny.“

Mnoho protestujících také kritizovalo tradiční média v zemi, která opakovaně spojují probíhající demonstrace se stínovou „krajní pravicí“ v zemi.

Zdá se, že tento názor sdílí široká veřejnost, přičemž průzkum zveřejněný v neděli ukázal, že většina lidí nyní věří, že média v zemi jsou zaujatá ve prospěch migrantů a proti těm, kteří mají z vítačské politiky obavy.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Irsko: Na protest proti mnoha protimigračním demonstracím vytáhli do ulic vítači a muslimové křičící: „Allahu akbar!“ (video)

    1. válka s muslimy je realita připravuješ se na válku s němi co bojovej styl nebo se aspon učit střilet já v březnu nastupuji trenovat Wing Chun přihlašku jsem dal už v lednu

  1. Už som písal o „novom“ albume U2. Verím,že totálne prepadne aj v ich domovskej krajine.Určite každý vie o výčinoch Bona Voxa.

  2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout