Itálie: Podívejte se na reakce osazenstva černošského ghetta, když se reportérka ptá, zda mají zájem o legální práci (video)

Itálie: Podívejte se na reakce osazenstva černošského ghetta, když se reportérka ptá, zda mají zájem o legální práci (video)

Podobných ghett jako je to, které můžete vidět ve videu, najdete po celé Itálii poměrně hodně. Osazenstvo těchto ghett zpravidla žije z prodeje drog a drobných krádeží. Jen málokdo z nich je někde registrován, vesměs tedy nejsou ani na seznamu žadatelů o azyl, kteří by měli právo na dávky, případně patří k odmítnutým žadatelům o azyl, kteří však neodešli ze země.

Na to, abyste pochopili, o čem se ve videu hovoří, ani nepotřebujete umět italsky. Reportérka se postupně všech, koho v ghettu potká, ptá na totéž: zda mají zájem o legální práci, například sběr ovoce.

Nikdo o práci zájem nemá, jak zní odpověď všech koho se ptá. Odpovědi jako „práce je příliš únavná“ nejsou v tomto ghettu výjimkou. Někteří raději ani neodpoví a před reportérkou utíkají, dělají, že nerozumí a vykrucují se nebo mlčí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Itálie: Podívejte se na reakce osazenstva černošského ghetta, když se reportérka ptá, zda mají zájem o legální práci (video)

 1. Ale dopadne, v ČR je také mnoho jim podobných kteří mají „obrovskou úctu k práci ani se jí nedotknou“ zato pro dávky a jiné prebendy stojí ve frontách.

   1. Za komunistu se meli cikani nejhur. Bud museli chodit do prace nebo byli ve vezeni za prizivnictvi a kradeze. Bohuzel, jejich pobyt ve fesackem vezeni jsme platili my ostatni pracujici.

    Des je to jeste horsi. Jednak je nikdo nenuti pracovat, druhak je zakradez nezavrou. A tretak kvli tomu ze jsou cerny dosavaji socialni davky srovantelne s minimalni mzdou. Neeboli ti co pracuji napr v obchodaku na kase maji skoro stejne jako ten co drepi doma na socialce.

    Miliardy penez prevadi politici z kapes lidi kterii pracuji, do kapes tech co nedelaji nic, resp. kradou.
    A naviic politici takee kradou.

    Nejjvice okradany je bezny pracujici clovek. To je katastrofa spolecnosti.
    Jedine mozne reseni je flinta. Vystrilet veskerou zlodejskou verbez do posledniho. Zadne slitovani.

  1. Nevis kdo drzel kameru, ani kdo hlidal jeho zada. Mohli tam byt 3-4 bouchaci jako doporovod. Obuchy, noze, slzaky, pistole, vis jak proste jazyk kteremu negri rozumeji.

 2. Dokud lidi budou darmožráče živit svou prací a daněmi do té doby se to bude povalovat a parazitovat ,včetně elit. Dovoz tohohle neproduktivního odpadového materiálu něco stojí .Pochopí to ale až později.

 3. Každý stát je svým jednáním strůjcem štěstí nebo neštěstí a závisi jestli to dovoli lid který je voli.Pokud to lidem nevadi a voli stále takové klauny ,kteří vedou stát do zahuby ,maji smůlu a za čas to všichni pociti,bude však pozdě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout