UNESCO zorganizovalo summit o cenzuře, jedním z hlavních řečníků byl brazilský prezident Lula

UNESCO zorganizovalo summit o cenzuře, jedním z hlavních řečníků byl brazilský prezident Lula

UNESCO, jedna z organizací OSN, mělo původně sloužit jako organizace pro ochranu památek a kulturního dědictví. Tato problematika je však nyní v době, kdy má dojít ke světové globalizaci, poněkud odsunuta mimo zájem nevolených globalistů z OSN. UNESCO se tedy hlásí k tomu, že se stane čelní organizací ve věci cenzury – samozřejmě na celosvětové platformě.

Zde je třeba zdůraznit, že tito parazité z OSN či UNESCO mají asi tak stejný mandát od lidstva jako Schwabovo WEF. Nikdo je nevolil, ale přesto je zvolené loutky poslouchají na slovo.

O tom, jaká sebranka se zřejmě v Paříži, kde se summit konal, sešla,  velmi dobře vypovídá i jeden z hlavních řečníků, díky ohromným manipulacím  za podpory CIA zvolený brazilský prezident Lula.

Po nástupu na post zavedl tvrdou diktaturu, mnoho oponentů zavřel do vězení a zavádí i zákony, které mají donutit všechny dospělé Brazilce ke covid očkování (všem dostupným dávkám). U dětí jde o nucenou aplikaci jen tehdy, pokud rodiče žádají od státu sociální dávky.

Každý od 18 let věku však musí mít aktuální počet Big Pharmou určených dávek. Trestná má být i kritika těchto genových látek či falšování potvrzení o jejich aplikaci.

Brazilský prezident, proti němuž po dobu dvou měsíců protestovaly v ulicích statisíce až miliony lidí, byl tedy na pařížském cenzurním summitu „mužem na svém místě.“

UNESCO, agentura OSN pro kulturu a vzdělávání, tento týden zorganizovala v Paříži „působivé“ setkání – „Internet for Trust“. Shromáždilo se téměř 5 000 účastníků z vlád, jejich regulačních orgánů, Big Tech, novinářů atd., kteří všichni hledali způsoby, jak zastavit „online nenávistné projevy,“ jak se dnes říká cenzuře nepohodlných názorů.

Mezi hlavními řečníky, kteří vyjádřili své myšlenky na toto téma, byl nově a kontroverzně zvolený brazilský prezident Luiz Inacio Lula da Silva (také znám jako Lula).

Hlavní body prohlášení prezidenta Luly odrážejí jeho politickou platformu a manifest. Digitální éru považuje na jedné straně za přínosnou, ale také za prohlubující se sociální nerovnost, protože digitální trh není „distribuován rovnoměrně.“

Pak je tu obvyklá stížnost, že internetová éra představuje hrozbu pro demokracii (toto tvrzení však není nikdy konkrétní, zejména od těch, kteří jsou na tento typ konference pozváni – kdo přesně a jak svým přístupem k demokracii ohrožuje internet?)

Lulovo prohlášení pokračovalo výčtem dalších vážných problémů s internetovými platformami, jak je vidí on: špatná komunikace mezi lidmi, zdravotní rizika (tvrdí, že „dezinformace“ o Covidu a vakcínách přispěly k „tisícům úmrtí“) a nenávistné projevy.

Brazilský prezident řekl, že online nenávistné projevy denně pronásledují lidi. A rychle spojil tuto hypotézu s nedávnými událostmi kolem jeho sporných voleb a protesty, které následovaly.

Přestože deklaroval další vítězství – tentokrát proti svým politickým oponentům, kteří se ve volebním procesu cítili zbaveni volebního práva, v neposlední řadě kvůli tlaku na sociálních sítích, který v některých případech přešel až k cenzuře – Lula vidí povolební „kampaň“ proti němu jako plod sociálních médií, online platforem a aplikací pro zasílání zpráv.

Není první, kdo vznáší taková obvinění.  Zmiňuje, že „kampaň“ proti němu byla organizována na internetu – a že použili stejnou metodu, jaká byla využita k vyvolání násilných činů jinde ve světě. 

Lula nyní chce, aby se to všechno zastavilo – „mezinárodní společenství musí od nynějška pracovat na poskytování účinných odpovědí na tyto náročné otázky naší doby.“

Jednoduše, Lula žádá – stejně jako všichni ostatní účastníci setkání – celosvětovou cenzuru názorů, které nejsou v souladu s těmi systémovými. A ještě se u toho nestydí ohánět demokracií…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

4 thoughts on “UNESCO zorganizovalo summit o cenzuře, jedním z hlavních řečníků byl brazilský prezident Lula

  1. Ešte niekto pochybuje o nacistickom pôvode WHO a tom, kto ovláda globálne medzinárodné inštitúcie vrátane svetovej banky, UNESCO a pod.?! Masoví vrahovia zločinci ! Ten smrad Lula teraz, keď už svet pozná následky očkovania proti covidu nariaďuje a pripravuje povinné očkovanie chudobných a politických väzňov spomínaným jedom ! Zločinec prvej kategórie ! Vrana ku vrane sadá !!!

  2. tak navakcinuje uplně celou Brazilii 💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉💉 myslite že těch vakcín je dost nebo mam přidat ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout