USA: 11 republikánů ve Sněmovně reprezentantů představilo rezoluci, která má zastavit americkou vojenskou a finanční pomoc Ukrajině

USA: 11 republikánů ve Sněmovně reprezentantů představilo rezoluci, která má zastavit americkou vojenskou a finanční pomoc Ukrajině

Na úvod je třeba zdůraznit, že evropští lokajíčci zcela bezvýhradně poslouchají své páníčky ve Washingtonu, takže pokud by se podařilo rezoluci schválit, pak by to zřejmě znamenalo, že evropské kolonie budou oddaně následovat příkladu svého hegemona.

Ostatně, evropský mainstream – včetně toho našeho – včera jasně ukázal, v jakém vleku jsou evropské země vzhledem k USA. Po výbušné informaci, která odhalila, že za sabotáží Nord Streamu stojí USA, se okamžitě jala propagandistická média „vysvětlit“ proč tato informace nemůže být pravdivá.

Nesmyslné žvásty, které nic nevysvětlovaly, ale jen se pokusily zmanipulovat mysl čtenářů v duchu goebbelsovské propagandy, byly jasnou ukázkou toho, jak se snaží propaganda ochránit své „vůdce“ z Deep state. Od dob Goebbelse se systémová média v tomto směru nijak nezměnila.

Pokud by tedy USA zastavily další vyzbrojování Ukrajiny, pak by se zřejmě úplně stejně zachovali i evropští lokajové. I proto je tato zpráva velmi zajímavá nejen pro USA, ale také pro Evropu.

Důležitý je i fakt, že většina Američanů další vyzbrojování Ukrajiny nepodporuje a rok před volbami prezidenta by bylo i pro demokraty příliš riskantní hlasu lidu nadále nenaslouchat.

Ve Sněmovně reprezentantů mají navíc většinu republikáni, takže hlasy demokratů ani tak nejsou zapotřebí.

Za poslední rok Spojené státy utratily více než 110 miliard dolarů na zabezpečení ukrajinské hranice před ruskou invazí. Více než 200 000 ukrajinských vojáků je mrtvých a miliony uprchly z válečné zóny.

Existuje mnoho zpráv, že USA blokovaly pokusy o mír v regionu. A existují také zprávy, že to byly USA, kdo vyhodil do povětří ruské plynovody Nord Stream.

Skupina 11 republikánských zákonodárců vyzvala Spojené státy, aby zastavily další vojenskou a finanční pomoc Ukrajině.

Peníze, které tam američtí daňoví poplatníci poslali, nejsou ani auditované. Nikdo netuší, kam se to všechno podělo!

Kancelář poslance Matta Gaetze vydala následující prohlášení:

Americký kongresman Matt Gaetz (FL-01) včera vedl skupinu 11 zákonodárců, kteří vyzvali Spojené státy, aby zastavily další vojenskou a finanční pomoc Ukrajině zavedením „rezoluce o únavě Ukrajiny.“

Pokud bude rezoluce schválena, vyjádří prostřednictvím Sněmovny reprezentantů, že Spojené státy musí ukončit svou vojenskou a finanční pomoc Ukrajině a naléhá na všechny bojovníky, aby dosáhli mírové dohody.

Od začátku války v únoru loňského roku byly Spojené státy hlavním přispěvatelem vojenského vybavení a pomoci Ukrajině a poslaly více než 110 miliard dolarů z peněz daňových poplatníků do rusko-ukrajinského konfliktu, včetně dalších 2 miliard dolarů pomoci oznámené 3. února 

„Prezident Joe Biden musel zapomenout na svou předpověď z března 2022, která naznačuje, že vyzbrojení Ukrajiny vojenským vybavením eskaluje konflikt do „třetí světové války.“ Amerika je ve stavu řízeného úpadku a ten se ještě zhorší, budeme-li nadále krvácet dolary daňových poplatníků směrem k zahraniční válce. Musíme pozastavit veškerou zahraniční pomoc pro válku na Ukrajině a požadovat, aby všichni bojovníci v tomto konfliktu okamžitě dosáhli mírové dohody,“ řekl kongresman Gaetz.

Plné znění rezoluce poslance Gaetze o únavě Ukrajiny (anglicky) naleznete ZDE. Exkluzivní reportáž o Rezoluci o únavě Ukrajiny od Fox News najdete ZDE.

Nakonec ještě upozorňuji na výše zvýrazněnou část rezoluce, která hovoří o pozastavení veškeré zahraniční pomoci, tedy autorům rezoluce je jasné, že pokud USA zavelí, oddaní lokajové v Evropě se plně podřídí a tuto pomoc také zastaví…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: 11 republikánů ve Sněmovně reprezentantů představilo rezoluci, která má zastavit americkou vojenskou a finanční pomoc Ukrajině

  1. 8:00 Slovenský premiér Eduard Heger prisľúbil splniť požiadavku Ukrajiny na dodávky stíhačiek MiG-29. Zatiaľ nie je známe, kedy Kyjev lietadlá dostane.
    MIMORIADNY ONLINE Rusko stupňuje útoky na Ukrajine: Charkov a Záporožie hlásia masívne vzdušné údery | Topky.sk

    Heger je primitívnejší než Briti ! Je to vlastizradca, lebo svojim nesvojprávnym konaním ohrozuje život a bezpečnosť obyvateľov Slovenska !
    Rusko varovalo Britániu pred dôsledkami dodávok bojových lietadiel na Ukrajinu – CZ24.NEWS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout