Belgie: Syřan znásilnil a oplodnil nevlastní 8letou dceru, tvrdil, že u nich je to normální

Belgie: Syřan znásilnil a oplodnil nevlastní 8letou dceru, tvrdil, že u nich je to normální

Šokující případ rozkrývá pravděpodobně běžné praktiky uvnitř komunity, pro kterou jsou dívky od svého narození považovány spíš jen za služky a objekty sloužící k uspokojení svých majitelů.

V tomto případě se zřejmě násilník spoléhal na to, že se nikdo nic nedozví, protože nečekal, že by teprve 8letá dívka mohla otěhotnět. Pedofilie je navíc v islámu zcela normální, vždyť i Mohamed se oženil s Ajšou v době, kdy jí bylo teprve 6 let a manželství začal konzumovat v jejích 9 letech.

Syrský pedofil svého lžiproroka dokonce předběhl, neboť svoji oběť znásilnil již v jejích 8 letech.

3. dubna 2021 bylo při lékařské prohlídce objeveno nemyslitelné. Dívka byla těhotná, čekala dvojčata. Podle znaleckého posudku byla v osmém týdnu těhotenství. Početí proběhlo na konci ledna 2021, zatímco dívka se narodila v květnu 2012. Nevlastní otec řekl, že pokud byla dívka znásilněna, byla to chyba její matky, protože jí oblékala sukně.

Muž vysvětlil, že v jeho zemi, Sýrii, není špatné mít sexuální vztah s nezletilou. Ani když se objevil u soudu, neprojevil sebemenší lítost s tím, že podle něho nedělal nic špatného.

Uvedl: „Potvrzuji, co jsem řekl před vyšetřujícím soudcem. Holčička mě provokovala. Říkají mi, že je jí teprve devět let. Je to její způsob chování, v její mysli je starší než jaký je její věk. Požádala mě o to, stojím si za tím, že dítě požádalo o pohlavní styk.“

Obhájkyně obviněného měla za to, že její klient, kterému byl právě udělen status politického uprchlíka, si nyní uvědomil závažnost trestných činů. Advokátka žádala o podmíněný trest. „Můj klient je ochoten se integrovat do belgické společnosti,“ řekla.

Soud vynese verdikt letos v březnu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Belgie: Syřan znásilnil a oplodnil nevlastní 8letou dceru, tvrdil, že u nich je to normální

  1. Syrský pedofil s IQ houpacího koně. Jde pak o to, jak tvrdí, že dítě požádalo o pohlavní styk…si nyní uvědomil závažnost trestných činů. Ha ha ha ha

    1. takže on dobráčisko vyhovel detskému rozmaru nevlastnej dcéry a teraz ho bieli rasisti obžalovali zo znásilnenia, toľká nespravodlivosť!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout