V Kanadě je stále větší odpor proti zavádění digitální diktatury podle plánů Trudeaua

V Kanadě je stále větší odpor proti zavádění digitální diktatury podle plánů Trudeaua

Kanada patří k zemím, kde se lidé probouzí poněkud rychleji než třeba kdekoli v Evropě. Stalo se tam něco, co je ve většině evropských zemí zcela nemyslitelné – hned dvě provincie si zvolily vlády, které jdou velmi tvrdě proti Trudeauově politice – ať už proti nejtvrdšímu covidismu v minulosti nebo současné snaze o urychlené zavádění digitální společnosti.

Mimo dvou provincií, které zcela rozvázaly jakoukoli spolupráci s WEF a odmítly se podřídit Trudeauově covidové politice, se nyní na tutéž stranu staví i šéf konzervativní strany, která má velkou šanci na výhru v příštích volbách . Treudeau je stále více nenáviděn a zřejmě je i pro mnoho levicových voličů nevolitelný.

Kanadská liberální vláda pod vedením premiéra Justina Trudeaua, podporovaného Světovým ekonomickým fórem (WEF), odhalila svou ošklivou globalistickou tvář svou brutální očkovací agendou, tvrdými lockdowny a zásahy proti „konvoji svobody“ i proti občanům, kteří vyšli do ulic demonstrovat za svá občanská práva . Naprosté pohrdání lidskými bytostmi těchto elitářů však bylo opakovaně ostře kritizováno, zejména kanadskými konzervativci.

Vrcholem pak byl moment, kdy zcela odřízli od všech finančních prostředků organizátory i některé podporovatele Konvoje svobody. Zřejmě právě to mnoho Kanaďanů konečně probudilo a také jim pomohlo si uvědomit, jak moc nebezpečná by byla digitální diktatura. Nyní totiž byla možnost pomoci lidem se zablokovanými konty hotovostí, ale jak by mohl kdokoli pomoci v plně digitalizovaném světě?

A jak se nyní  zdá, tak odpor proti této politice sílí. Proti těmto totalitním praktikám se stále více bouří nejen konzervativní provinční vládyAlbertě a Saskatchewanu, ale také vedení na federální úrovni. Pierre Poilivre, nový vůdce Konzervativní strany, se stal hlasitou hlásnou troubou kanadského hnutí za svobodu.

Například na předvolebním shromáždění ve Windsoru v Ontariu dal Poilivre jasně najevo, že jako premiér nebude prosazovat digitální ID. Takový program „digitální identity“ oznámil Trudeau teprve loni v srpnu a umožnil by úplné sledování a kontrolu nad kanadskými obyvateli. To se setkalo s masivní kritikou ze strany konzervativců i obhájců soukromí. V EU a v mnoha dalších zemích po celém světě se takové digitální ID již také připravuje a někde dokonce i aktivně využívá.

Po napojení digitální měny (CBDC) na ID – jak to již udělali například v Nigérii a jak to připravují v Indii – by byla nastolena totalita, jaká nemá obdoby. A Kanada už uvažuje o napojení ID na očkovací covid pasy.

Projekt „Known Traveler Digital Identity“ (KTDI), který je podporován ve spolupráci se Světovým ekonomickým fórem (WEF), Accenture, Interpolem a různými vládami (včetně těch Kanady a Nizozemska), má rovněž umožnit řízenou svobodu cestování. Takže kdokoli, kdo nebude v souladu s agendou, již brzy nebude moci opustit svou vlastní zemi.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V Kanadě je stále větší odpor proti zavádění digitální diktatury podle plánů Trudeaua

  1. Asi už viete,že v provincii Britská Kolumbia de facto zlegalizovali aj tie najtvrdšie drogy. Vzhľadom na masový dovoz Trudeauových spoluvercov a rýchlu islamizáciu Kanady však tento zákon určite nebude platiť dlho. Aj v NHL každou sezónou pribúdajú moslimovia. Niektoré provincie , napr. Québec, sa ešte môžu zachrániť, ale iné budú určite skôr či neskôr ovládnuté moslimami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout