V listopadu a prosinci došlo k šesti náhlým úmrtím pilotů a letušek (video)

V listopadu a prosinci došlo k šesti náhlým úmrtím pilotů a letušek (video)

Jde o další z mnoha úmrtí v řadě mezi zaměstnanci aerolinek v posledních dvou letech. Oficiálně nedochází k žádným vyšetřováním, úmrtí se nedávají vzájemně do žádné souvislosti a spekulace směřující ke genovým vakcínám, jejichž aplikace byla u většiny aerolinek povinná, se předem zavrhují.

V listopadu a prosinci došlo k sérii nevysvětlitelných leteckých nehod. Loni 3. listopadu zemřela náhle a nečekaně pilotka Nicole Chang-Leng ve věku 45 let. Byla první ženou pilotkou Air Seychelles.

19. listopadu upadl pilot aerolinek American Eagle Patrick Ford krátce po startu do bezvědomí. Krátce nato zemřel v nemocnici.

Steward Gulf Air Jásir Saleh utrpěl 22. listopadu infarkt a zemřel. Letadlo muselo nouzově přistát, aby se Jásirovi dostalo lékařské péče, ale po příletu byl prohlášen za mrtvého.

Jednatřicetiletá letuška německé letecké společnosti Condor Michelle Märkisch náhle a nečekaně zemřela 4. prosince.

15. prosince nečekaně zemřel ve věku 27 let druhý pilot Edelweiss Maurizio Liberatore.

Letuška společnosti Air Albania Greta Dyrmishi (24) zkolabovala 21. prosince a zemřela po přistání v Londýně.

Skupina Airliners for Humanity , která zahrnuje Aviation Collective, věří, že tyto incidenty by měly být důkladně vyšetřeny. Neurolog Jan Bonte s tímto závěrem souhlasí. „To je potřeba důkladně prošetřit. Personál letecké společnosti je každoročně vyšetřován, takže tito lidé jsou extrémně zdraví. Co bylo s těmi lidmi, že náhle zemřeli? Pitvy a histologie,“ píše Bonte.

„Když jsem řešil případ proti KLM, už jsem jim řekl, že se to stane. A tak se to stává. Nyní musíme zjistit, co způsobilo náhlou smrt těchto lidí,“ vysvětluje neurolog.

„Jeden z pilotů, které znám, mi řekl, že je to mimořádné. Nyní, na konci své třicetileté kariéry, vzpomíná na dva případy. Pak je to každopádně pozoruhodné,“ zdůrazňuje Bonte.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout