V evropských sportovních kláních došlo k obrovskému nárůstu počtu srdečních zástav (video)

V evropských sportovních kláních došlo k obrovskému nárůstu počtu srdečních zástav (video)

V posledních dnech, kdy v USA zkolabovali hned dva hráči tamní NFL (americký fotbal), se o tomto tématu hojně diskutuje. Již před časem statistiky velmi jasně ukázaly obrovský nárůst případů náhlých úmrtí sportovců i kolapsů, které nemusí skončit smrtí, ale mnohdy dojde k nezvratnému poškození zdraví.

Hráč NFL Damar Hamlin zkolaboval po zástavě srdce během zápasu mezi Cincinatti Bengals a Buffalo Bills. Čtyřiadvacetiletý hráč amerického fotbalu se pustil do soupeře a poté znovu vstal. O několik sekund později padl dozadu na zem a zůstal nehybně ležet.

Stále více mladých sportovců trpí srdečními problémy. Proč tomu tak je? Tucker Carlson o tom hovořil s kardiologem Peterem McCulloughem . Před covidem a zavedením covidových vakcín bylo v evropských sportovních soutěžích ročně hlášeno 29 srdečních zástav, zjistil McCullough.

Od zahájení očkovací kampaně bylo v Evropě registrováno více než 1500 případů. Dvě třetiny těchto případů byly smrtelné.

Kardiolog řekl, že je extrémně neobvyklé, aby hráč NFL dostal srdeční zástavu, protože hráči jsou předem důkladně vyšetřeni, včetně jakýchkoli srdečních problémů.

Hamlin zkolaboval a skončil na JIP

McCullough poukázal na to, že Hamlin vstal, zatleskal rukama a pak upadl dozadu. Co by mohlo být příčinou? Lékař zpočátku myslí na myokarditidu způsobenou vakcínou, pokud vakcínu dostal.

„Rodina, Billsovi lékaři a lékaři z University of Cincinnati Medical Center, kde je Hamlin na JIP, by nám měli dát vědět, zda byl očkován,“ zdůraznil McCullough.

Zdravotní úřady předstírají, že je normální, že mladí sportovci trpí srdečními problémy. Carlson se zeptal kardiologa, zda je normální, že mladí sportovci mají život ohrožující krevní sraženiny. McCullough řekl, že je zklamaný, že úřady tento problém bagatelizují.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

2 thoughts on “V evropských sportovních kláních došlo k obrovskému nárůstu počtu srdečních zástav (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout