Dekáda zavádění agendy vedoucí ke světové tyranii (2020 – 2030, video)

Dekáda zavádění agendy vedoucí ke světové tyranii (2020 – 2030, video)

Všimli jste si, že by se mainstream zabýval neobvykle vysokou nadúmrtností v mnoha evropských zemích? Samozřejmě jste si ničeho podobného všimnout nemohli, neboť toto téma je v korporátních médiích tabu.

Přitom jde o téma, které by dávno mělo rezonovat všemi médii. Pokud se už někde vyskytne zmínka například o velmi vysokém počtu srdečních onemocnění, pak je vše svedeno na vliv klimatu, špatnou stravu, sladidla a jiné zástupné příčiny.

Excesy úmrtnosti jsou hlášeny z Norska – a celého západního světa nebo globálního severu. Pohybuje se mezi 15 % a 25 %. V některých zemích i vyšší. To je velmi znepokojující. Pokud se o tom někde hovoří, pak se říká, že nelze identifikovat jasné příčiny.

Před více než rokem Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident společnosti Pfizer a vedoucí vědy společnosti Pfizer řekl, že v příštích 3 až 5 a dokonce až 10 letech dojde k nadměrnému počtu úmrtí, která budou mít na svědomí falešné a kriminální netestované mRNA „vakcíny“.

Po všech posilovacích dávkách – 3 až 4 dávkách – ztrácí imunitní systém až 80 % své obranyschopnosti. Díky tomu jsou lidé náchylnější ke všem druhům nemocí. Kromě toho přibývá myokarditid a náhlých úmrtí – také mezi mladými lidmi, především mezi rekreačními i profesionálními sportovci.

Kromě toho injekce oxidu grafenu a další injekční přípravky způsobují všechny druhy rakoviny hlavně v mužských a ženských reprodukčních orgánech, stejně jako různé druhy rakoviny krve, rakoviny očí vedoucí ke slepotě, onemocnění jater a ledvin a mnoho dalších.

Navíc tyto injekce, zvané vakcíny, také způsobují masivní neplodnost. V některých zemích se počet živě narozených dětí v roce 2022 snížil až o 40 % (pozn.: u nás to bylo asi 11%).

Dr Yeadon varoval, že bude velmi obtížné vysledovat nemoci k vakcínám. Řekl, že je to jasná eugenická agenda, masové vylidňování, nikdy nic takového nebylo.

Agenda OSN 2030, známá také jako Velký reset Klause Schwaba (WEF) a hanebná, vše digitalizující 4. průmyslová revoluce, také zahrnuje plán drancování majetku, který nemá v historii lidstva obdoby.

Aktiva bankrotů způsobených covidovými lockdowny jsou vysávána do trezorů finančních oligarchů a temné neviditelné finanční kabaly, která financuje a řídí WEF a kontroluje více než 90 % světových mainstreamových médií.

Agenda 2030 (původně nazývaná Agenda 21) byla připravena již dávno a pochází z období posledních 60 až 100 let. A po celou dobu nám globalisté průběžně vyzrazují, co na nás chystají. Většina lidí to však odmítá slyšet.

V posledních několika desetiletích jsme skutečně obdrželi mnoho varování před tím, co můžeme očekávat – jmenovitě zdravotní tyranii posílenou falešným globálním oteplováním a agendou zachování zelené biodiverzity.

Zelená agenda je fašistická neoliberální fraška, o které tvrdí, že slouží pro ochranu životního prostředí, což je však prokazatelná lež. Ve skutečnosti je velmi daleko od ochrany životního prostředí.  A přesto tomu propadají lidé po celém světě. Propaganda je smrtící. Musíme ji zastavit.

Realizace plánu začala v lednu 2020. Zaprvé s falešnou nemocí zvanou Covid-19, která má úmrtnost přibližně stejnou jako chřipka, konkrétně 0,03 % až 0,07 %. A neuvěřitelné je, že pandemie Covid-19, nebo spíše plandemie, zasáhla všech 193 členských zemí OSN najednou, ve stejný den. Velká většina lidí tomu věřila.

Ale intenzivní mediálně řízená kampaň strachu s přísným totalitním lockdownem a povinnými rouškami a segregace všech, kdo si později odmítli nechat aplikovat experimentální injekce, vedla k celosvětové tyranii.

Zní to jako projekt Tavistock Institute na téma „Sociální inženýrství mas“. Tavistock úzce spolupracuje s DARPA, tajným think tankem Pentagonu, který se specializuje na kontrolu mysli, MK-Ultra a mainstreamovou mediální společenskou manipulaci a často smrtící události pod falešnou vlajkou.

Tavistock si také ve Velké Británii nedávno prošel obrovským skandálem, kdy tisícům zcela zdravých dětí řízeně nechal měnit pohlaví.

Globální Západ hromadně porušoval své ústavy ve většině zemí, buď tichým výnosem, nebo parlamentními hlasováními, ve kterých byli poslanci kooptováni, aby se podíleli na zločinu.

Drtivá většina obyvatel ale nic netuší. Stále se odvolávají na demokracii, ačkoli jsme za posledních 2000 let a dále nikdy žádnou „demokracii“ neměli.

Ale pojďme zpět k nadměrným úmrtím.

Co můžeme udělat?

Pro mnoho očkovaných lidí už je pozdě. Zejména pro ty, kteří mezi mnoha rozličnými šaržemi nenatrefili na placebo nebo méně škodlivé dávky.

Lidé by měli vědět, proč dochází k takovému počtu nadměrných úmrtí.

Mělo by se zahájit trestní řízení proti všem vládám, které se vědomě podílely na tomto zločinu, zejména proti ministrům zdravotnictví a vedení WHO, systému OSN, WEF – a hlavním eugenikům, které všichni známe.

Porota již našla viníky – se svědectvími svědků z hlavních organizací stojících za tímto masivním zločinem.

Je nutné okamžitě zastavit a postavit se proti všem aktivitám souvisejícím s nechvalně známou Agendou OSN 2030 a Velkým resetem WEF. Musíme použít všechny prostředky, které máme k dispozici, abychom vykolejili proces digitalizace 4. průmyslové revoluce, počínaje zrušením všech pokroků dosažených s digitálními penězi (digitální měna, provázaná s ID a sociálními kredity) až po transhumanismus, jejichž účelem je zotročit lidstvo.

Musíme zastavit tento monstrózní zločin biblických rozměrů HNED.

Stručně řečeno, měli bychom se připravit na masivní Norimberk 2.0.

Ihned.

Podívejte se na toto 31minutové video o PLÁNU – s mnoha odkazy na související videa, včetně videa velké poroty a jejích zjištění (anglicky).

Zde jsou některé klíčové citace z textu Stop World Control:

„Tyranie je 100% závislá na veřejné nevědomosti. Takže řešením je informovat lidi kolem nás.“ To zde zdůrazňuji již velmi dlouho. Problémem je většinová „spící“ masa. Ta žije zcela neinformovaná ve své od reality zcela odtržené bublině. Bohužel, jde stále globálně o drtivou většinu populace.

„Jakmile lidé budou vědět, co se skutečně děje, přestanou se řídit pokyny a začnou se bránit.“ Zde je opět velmi důležité najít způsob, jak lidi informovat. Je to velmi těžké a ne každý vám uvěří. Ale po téměř třech letech lží a manipulací se najde stále více lidí schopných uvěřit.

„Nabízíme vám mocný nástroj, jak otevřít oči svým přátelům, rodině a komunitě.“

„Vysocí experti z WHO, OSN, armády USA a Spojeného království, britských zpravodajských agentur, CDC, Pfizeru a britské vlády odhalují důkazy, že pandemie je využívána k nastolení světové diktatury.“

„Předložili své důkazy světu během procesu velké poroty, kterého se účastnilo 11 mezinárodních právníků a jeden soudce.“ 

„Experti identifikují mocné entity schopné nastolit tuto mocnou diktaturu. Vysvětlují, jak organizují a uplatňují tuto diktaturu a jaký je jejich konečný program pro lidstvo.“

„Nejvyšší stupeň vymývání mozků je, když celá populace nazývá lidskou historii konspirační teorií.“

Všechny tyto informace jsou obsaženy v důkazech velké poroty. Pokud vás zajímá více k tomuto tématu, můžete nahlédnout na tyto stránky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Dekáda zavádění agendy vedoucí ke světové tyranii (2020 – 2030, video)

  1. Pane Bože, proč K. Schwab, B. Gates a další jejich spolupachatele jejich zločinů, na světovém lidstvu, nejsou ještě ve vězení?!! Vždyť už se, ani s tím netají, ze páchají větší zločiny, nez Hitler, Pol-pot, Mao, Stalin a další politici!!!
    Potom se ještě ptejte, proc veřejnost už nevěří politikům a médiím?!!!!
    Lide vzbuďte se!! Lidé bďete. Nikdy toto nebylo aktuálnější, než nyní.

  2. jestli někdo chce znat budoucnost doporučuji 10 a 11 serii serialu Akta X tam je zminěno co se brzy chysta a taky bych doporučil serial Black Mirror tam je o Velkem Resetu zminěno všechno

  3. Budoucnost mají lidé ve svých rukou ,záleží jen na nás lidech jestli se necháme programovat ,strašit bombastickými titulky, kdekoliv. Síla pozitivního vědomí je obrovská. Plánovat můžou ,jsou to jen a jen plány pár nemocných lidí .Já vím že vše dopadne dobře pro lidstvo ,na jejich plánech vůbec nezáleží .Věřím ve světlo a dobro pro všechny laskavé bytosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout