Německo: Klimatičtí extremisté zapálili barikády ze slámy a pneumatik a útočili policii (video)

Německo: Klimatičtí extremisté zapálili barikády ze slámy a pneumatik a útočili policii (video)

Není to tak dávno, co v Německu uspořádali – jak jejich vláda tvrdí – údajně největší razii proti extremistům v historii novodobého Německa. Z údajných extremistů, proti nimž vyrazilo více než 3 tisíce policistů, se vyklubalo 25 vesměs důchodců, kteří podle všeho žádným ohrožením nebyli.

Nicméně vláda vyvolala pořádný humbuk a vzhledem k tomu, že některý ze zatčených byl i čelenem AfD, znovu se otevřelo jednání o zákazu nepohodlné strany.

Mezitím po celé zemi obtěžují klimatičtí extremisté nejen řidiče na silnicích, ale také návštěvníky galerií, muzeí a koncertních síní. Tyto akce však systém nijak nevzrušují a to dokonce ani poté, co při jedné takové blokaci silnice zemřela těžce zraněná žena, která se nedočkala pomoci.

Několik klimatických extremistů sice bylo zatčeno, ale v jejich případě se jednalo o opakované sabotáže ropovodů, což již nebylo možné nadále přehlížet.

Ekoteroristé, které systém nijak zásadně netrestá, proto začínají být stále drzejší a agresivnější, což potvrzuje i zcela čerstvý případ…

Podle zpráv německého veřejnoprávního vysílání zapálili ekoteroristé – médii nazývaní „aktivisté“-  pneumatiky aut, balíky slámy a podrost v hnědouhelné vesnici Lützerath. Vzduchem se vznášela jedovatá oblaka černého kouře – jak to pomáhá klimatu, zůstává nejasné. Opět jde o systémem tolerovaný teror vůči veřejnosti.

Plánovaná těžba ve vesnici „Lützerath“ je trnem v oku německým teroristům – má se tam totiž těžit lignit. Podle ekoteroristů, kteří se řídí agendou Organizace spojených národů (Agenda 2030) a Klause Schwaba (WEF), by svět měl v budoucnu používat pouze „CO2-neutrální“ energii – a lidé by se měli vrátit na stromy a do jeskyně.

Aby vyjádřili svůj klimatický protest, zapálili pneumatiky a balíky sena. Vzniklé vysoce toxické kouřové plyny ohrožovaly celé okolí i záchranné složky zapojené do evakuace. Policie se v budoucnu bude muset při vyklízení hnízd levicových extremistů spoléhat na účinnější ochranné prostředky.

People in Hazmat suits and mass stand next to a burning barricade.

Někteří extremisté se lepili na přístupové cesty do obce. Možnost jednoduše tyto jedince hrubou silou odstranit z cesty je v Německu nepřijatelná, neboť pak mnohdy hrozí postih tomu, kdo extremistu proti jeho vůli odlepil.

Extremisté házeli na policisty petardy, lahve a kameny, došlo i na potyčky. 

Soudě podle uniforem a převleků,  proti německým úřadům přišli bojovat také mezinárodní zločinci. Řada z nich měla na sobě symbol extremistické skupiny Extinction Rebellion, jejíž vůdce vyzýval ke krvavým revolucím

Policie s extremisty zacházela v rukavičkách, a to i přes zjevný odpor vůči státní moci. Takzvaní covidoví demonstranti byli v Německu oproti tomu krvavě zbiti a odvezeni německými úřady a museli počítat s uvězněním. Zarážející je také „náhodná“ masivní přítomnost tisku na místě, který o akci informuje po celém světě.

V den nepokojů, 2. ledna, se podle úřadů evakuace obce vůbec neplánovala. Konat se má někdy později v lednu. V obci už dlouho nikdo nebydlí, prázdné budovy obsadili „aktivisté“. Energetická společnost začala se stěhováním již v roce 2006 se souhlasem obyvatel.

Vyhláška okresu umožňuje nucené vystěhování od 10. ledna. Pozemky a domy patří energetické společnosti RWE, která je chce zbourat kvůli nutným podzemním těžebním pracím. Proti tomu oponují  squateři, kteří našli úkryt ve zchátralých, zpustlých budovách ve vesnici.

Je třeba mít na paměti násilnou povahu takzvaných „klimatických aktivistů“ a porovnat ji s pokojnými protesty milionů lidí, kteří vyšli po celém světě do ulic za dodržování zákonů a ústavy a za svobodu projevu a možnost svobodného rozhodování o vlastním těle. Za své oprávněné žádosti byli uráženi, napadáni a vlečeni k soudu. 

To je zcela nesrovnatelné s řáděním, které předvedli extremisté v Lützerathu, přesto jsou pachatelé hýčkáni systémovými médii a všichni k nim cítí pochopení a sympatie. Tento dvojí metr je pro občany, kteří dodržují zákony, stále obtížnější akceptovat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Klimatičtí extremisté zapálili barikády ze slámy a pneumatik a útočili policii (video)

  1. Čím skôr týchto anarchofašistov pozabíjajú po prevzatí všetkej moci v Eurábii moslimovia, tým lepšie. Aj keď domorodcom to už nebude nič platné. Myslíte si,že budúci pán väčšiny sveta Saudská Arábia by tolerovala a v Eurábii bude tolerovať protesty tohto typu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout