Velká Británie zakotvuje právo na hotovost v zákoně, ovšem jen dočasně

Velká Británie zakotvuje právo na hotovost v zákoně, ovšem jen dočasně

Nejásejte, podle různých indicií se zdá, že v tomto případě jde jen o upřednostnění jedné, mnohem naléhavější agendy, před druhou, která má na plné zavedení ještě pár let čas.

Konkrétní hlavní důvod pro který údajně Velká Británie zakotvuje právo na hotovost v zákonech, je fakt, že většina zejména nově příchozích muslimských obohacovačů nic jiného než hotovost nepoužívá.

Zákon se tedy odvolává právě zejména na „práva migrantů.“ V uplynulém roce zaznamenala Velká Británie rekordní počet nově připluvších a zároveň se začala mnohem viditelněji projevovat i demografická výměna.

Protože je však právě v Evropě výměna obyvatel hlavní globalistickou agendou, je zapotřebí ji co nejvíce usnadnit. Zakotvení práva na hotovost bude zřejmě v zákonech zakotveno jen dočasně, jakmile dojde na nepodmíněný příjem, který je jedním z hlavních témat na letošním srazu WEF, nebude mít již žádné opodstatnění.

Pak jednoduše obdrží každý žadatel o azyl svoji ID napojenou na již testovanou digitální měnu. K dispozici budou mít samozřejmě také nepodmíněný příjem.

Ministerstvo financí Spojeného království moc nemyslí na takzvané „bezhotovostní“ zóny, které se neustále šíří. Právo používat hotovost by mělo být zakotveno v zákoně. Ale na jak dlouho?

Stále více vlád po celém světě zavádí přísná pravidla pro používání hotovosti. Mnoho zemí má limity na nákup zboží a/nebo služeb za hotovost.

Digitální převody jsou snáze pochopitelné a poskytují větší transparentnost – a daňové příjmy – pro daňové úřady, které jsou vždy hladové po penězích. S postupným rušením hotovosti se ale také ztrácí mnoho svobody a zvyšuje se možnost vládní represe.

Zatímco používání hotovosti ve Spojeném království výrazně pokleslo, mince a bankovky zůstávají nedílnou součástí života milionů Britů. Andrew Griffith, ministr pro ekonomické záležitosti na ministerstvu financí Spojeného království, nyní v článku pro Telegraph vysvětlil, že vláda uzákoní nový zákon o právu na přístup k hotovosti. 

To má ze zákona zaručit jak výběr, tak i vklad hotovosti. To se ale dotkne i „zón se zákazem hotovosti“, které se nyní v některých částech země usadily – tedy obchodů a hospod, které už nechtějí přijímat hotovost, ale přijímají pouze platby kartou.

Griffith nicméně používání hotovosti kritizuje a nový zákon má u něj zelenou jen proto, že podporuje globalistickou agendu a tím i nelegální migraci zejména do Velké Británie. Právo na hotovost údajně podpořil z toho důvodu, že umožňuje nelegálním migrantům pracovat za „hotovost“.

Právo používat hotovost je proto britskou vládou považováno za pouze dočasné opatření. Koneckonců, konečným cílem britské vlády je digitální měna centrální banky (CBDC), na níž ministerstvo financí spolupracuje s britskou centrální bankou Bank of England.

K uvedenému již jen dodávám, že ve většině zemí Evropy je nejčastější „prací migrantů za hotovost“ dealování drog…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Velká Británie zakotvuje právo na hotovost v zákoně, ovšem jen dočasně

  1. i tak s toho cele vzejde chaos na jednu stranu buduji Totalitni společnost se socialnimi kredity a šmirovani všech občanu a na druhe straně toleruji Gangy Ghetta s právem šaría a radikalnim islámem s jejich svátou válkou džihad každy blb musi vědět že tohle se cele rozpadne a bude s toho chaos ale umře při tom mnoho a mnoho lidi když se bude platit jen digitalně pak stači Blackout aspon na par dni a všechno bude v chaosu bude se rabovat a vraždit jen kvuli tomu aby se člověk mohl napit nebo najist a k tomu jen konzumace hmyzu a veganskych jidel počitejme s Hladomory jake svět ještě nazažil a živi budou zavidět mrtvim

  2. socialni kredity budou fungovat jak když kamera zahledne jak 100 muslimu bude kamenovat ženu zahrabanou do země někde vyhodijou Buzika ze střechy někde o kus dal ubodaji nevěřiciho psa a tam zase o kus dal začne hromadna bitky mezi puvodnimi občany a muslimy s ideologickych a náboženskych duvodu to už vidim jak to bude fungovat 💀💀💀💀 bože muj 🙈

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout