„Je tu příliš mnoho muslimů,“ Ukrajinky si stěžují na bydlení v Britanistánu (video)

„Je tu příliš mnoho muslimů,“ Ukrajinky si stěžují na bydlení v Britanistánu (video)

Stále více britských měst je již obohacováno natolik, že bílý Evropan se v nich stal menšinou. Tato města se postupně stávají jednou velkou no-go zónou a ten, kdo není se životem v těchto oblastech dostatečně obeznámen, může být šokován.

To se stalo i některým Ukrajinkám, které před válkou odešly do Anglie. Jenže nyní se cítí spíš jako v Pákistánu.

Ukrajinky uvedly, že se v Anglii necítí bezpečně, protože v multikulturních městech, jako je Birmingham, je příliš mnoho muslimů.

Zpráva zveřejněná tento týden britským státním vysíláním Channel 4 o stavu integrace ukrajinských uprchlíků ve Velké Británii odhalila, že mnoho žen bylo ze situace v obohacovaných oblastech zděšeno.

„Jen něco málo přes sto tisíc Ukrajinců hledalo útočiště ve Velké Británii – drtivá většina z nich jsou ženy a děti. Ale ne pro všechny z nich bylo snadné usadit se v zemi, kde etnická rozmanitost a kulturní hodnoty jsou velmi odlišné od toho, na co byli zvyklí doma,“ uvedla televize.

V rozhovoru s redaktorkou Channel 4 Darshou Soni, žena z Birminghamu, která otevřela svůj dům uprchlíkům v rámci programu Homes for Ukraine, řekla, že uprchlická matka jí řekla, že chce opustit oblast, protože je to nebezpečné, protože tam je „příliš mnoho muslimů a příliš mnoho lidí s různými barvami pleti.“

Ukrajinská matka se také bála poslat svého syna do místní školy, ve které „většina dětí byla černá a asijská“ a protože tam „nebylo dost bílých dětí“.

Veřejnoprávní stanice pak udělala rozhovor s uprchlicí Oksanou, která řekla, že přišla z „nejlepší části Kyjeva do nejhorší oblasti Birminghamu“ a že je znepokojena potenciálním islámským terorismem.

Když se televizi její výroky nelíbily a reportérka je označila za urážlivé, Oksana odpověděla,  že její názor není z pozice nevědomosti, a že ve skutečnosti četla policejní statistiky, četla zprávy v angličtině a slyšela mnoho nebezpečných příběhů od místních obyvatel o islámském terorismu a násilí.

Během posledního půlstoletí, ale zejména v posledních 25 letech, Anglie jako celek a konkrétně městská centra, jako je Birmingham, druhé největší město v zemi, zaznamenaly radikální změny v demografickém složení obyvatelstva.

Mnohé z toho následovalo po rozhodnutí bývalého premiéra Labouristické strany Tonyho Blaira otevřít zemi masové migraci. Tuto politiku pak následovaly i všechny další vlády.

Birmingham se postupně přiřadil k těm anglickým městům, kde žije víc etnických menšin než bělochů. Dalšími velkými městy, kde je již běloch v menšině, je Londýn, Luton, Manchester a Leicester…

Ukrajinci nejsou jediní, kdo se v Birminghamu necítí bezpečně. Průzkum z roku 2018 označil město za nejnebezpečnější ve Velké Británii, přičemž 42 procent obyvatel prohlásilo, že se bojí vycházet do ulic města, a to i během dne.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “„Je tu příliš mnoho muslimů,“ Ukrajinky si stěžují na bydlení v Britanistánu (video)

  1. nas chrani zatial nas slaby socialny system, ktory teraz zacali vysavat ukrainci vo velkom(co sa prejavi na daniach v blizkej dobe), kedze sme na chvoste krajin eu. ale ono sa to coskoro rozsiri aj sem(nie ze by tu uz nepobehovali). jedina dobra vec na slovensku je ze sme jedina krajina na svete bez mesity a to len vdaka ficovi(nie som fanusik ale za toto si zasluzi uznanie). ale to sa tiez najskor zmeni lebo silnych politkov v modernej dobe nemozno dostat do pozicie kde maju moznost relane o veciach rozohovat. ludia si sami navolia politikov co im slubia vsetko co chcu a potom sa krajiny rozpadaju pretoze obcania potom hadzu vinu na politikov, nie na seba. vid rusko alebo cina kde je kvazi diktatura. jedine stabilne a prosperujuce krajiny ktore si drzia svoje narodne hodnoty, kulturu, nabozenstvo…..imigraciu pod kontrolou a svoje tradicne hodnoty. to skratka v demokracii nikdy nemoze byt pretoze ked deti rozhoduju co budud mat na veceru, a nie rodicia, tak to bude vzdy cokolada a cukriky.

  2. Ukrajinska čubka at drží hubu na Ukrajině vraždi nevine Rusi tak at si taky zažije to co Rusové svině Ukrajinská u nás se roztahuji a chtějí abychom vedli tu jejich zkurvenou válku at ta Ukrajinka tam mezi muslimy žije musí taky poznat co je strach když tohle dělají na Ukrajině te zemi která kdysi patřila Rusku a byla to její současti chceš žit bezpečně zustante na Ukrajině svrhněte Zelenskeho režim a nevnucujte nam válku mír a bezpečí si nezasloužíš ty Ukrajinská kundo

    1. Máš pravdu! A kurwy ešte sa tu rozťahujú, vešajú ich Rat-childovské modro-žlté zástavy, a
      ojebávajú ľudí ako oni “ trpeli“! Pritom emigrovali z nevojnových oblastí!

      1. přesně navic nemají žádne právo nám něco diktovat já bych jim připoměl že to nebyli oni kdo nás zachranil před nácky ale Rusove za to Ukrajinci podporovali Banderu toho vraha co vraždil jak Slovaky Polaky Rusy tak i Čechy někdo by jim měl neustale omlacet o hlavu Banderu a masakr Volynskych Čechu z 2 světové války Ukrajinskou zgerbu tady nechci tahaji sem jen ty svoje hnusne mafianske a náckovske praktiky to at si nechaji na Ukrajině a sem za namí nelezou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout