Část katolické církve, která považovala Benedikta za skutečného papeže, požaduje volbu nového papeže

Část katolické církve, která považovala Benedikta za skutečného papeže, požaduje volbu nového papeže

Nejen mnoho věřících, ale také nemalá část konzervativních církevních představitelů, považovala za skutečného papeže Benedikta a ne Františka.

Více než 600 let totiž nedošlo k tomu, aby papež odešel během svého působení ve funkci. Již v době podivné výměny papežů se k tehdejší situaci vyslovil arcibiskup Vigano, který dlouhodobě upozorňuje na vliv Deep state uvnitř církve (tzv.Deep church).

Arcibiskup Vigano se podělil  o některé postřehy o Benediktově rezignaci.

Tato pozorování byla zachycena v sérii tweetů na Twitteru. Tweety dokonce odkazují na informace o zkorumpovaných e-mailech Johna Podesty týkajících se  katolické církve.

Deep state v podstatě pracoval na nastolení „jara církve“, o kterém John Podesta, šéf štábu Hillary Clintonové, psal ve svých e-mailech zveřejněných Wikileaks.

Vigano vyprávěl o spiklenci uvnitř církve, když prohlásil: „Nebudou váhat donutit Bergoglia, aby také odstoupil, stejně jako Ratzinger, pokud neuposlechne jejich příkazů.“

Tito spiklenci, o nichž se Vigano zmiňuje, udělají pro moc cokoliv, podobně jako zkorumpovaní herci, kteří dnes řídí USA a tím i celý západní svět. Vigano dále uvedl:

„Chtěli by přeměnit Vatikán na domov důchodců pro emeritní papeže, zničit papežství a zajistit moc: přesně to samé, co se děje v Deep state, kde je Biden ekvivalentem Bergoglia.“

Kdo je tedy nyní papežem po smrti Benedikta, který byl mnohými stále považován za skutečného papeže?

Katolický spisovatel Matthew Hanley v říjnu poznamenal, že italský novinář Andrea Cionci po letech intenzivního vyšetřování tvrdil, že „Benedikt XVI. zůstává jediným legitimním papežem a navíc, že tuto skutečnost sděloval zvláštním způsobem, ale ne tak, jak to okolnosti dovolují,“ přičemž Benedikt byl omezen ve své schopnosti komunikovat s vnějším světem ze své situace uvěznění. Cionci, podle Hanleyho, tvrdil, že „František je nejen uzurpátorským antipapežem, ale je tím, ‚jehož cílem je zničit katolicismus'“.

Andrea Cionci nebyl v žádném případě první, kdo naznačil, že František byl destruktivní silou, a že Benedikt byl legitimním papežem. Ani nebyl poslední.

Uvidíme, co se stane v příštích několika dnech. Ti v církvi, kteří věří, že papež Benedikt byl pravým papežem, budou pravděpodobně chtít sjednotit církev, aby hlasovala o novém papeži. Avšak ti, kteří podporují papeže Františka, nebudou s tímto krokem souhlasit.

Církev má nyní na rozhodnutí tři týdny, poté by měl být znám verdikt. Pokud se nic nebude dít s tím, že papežem bude nadále Bergoglio, pak půjde o jasný důkaz plného vlivu Deep state na katolickou církev…

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 6 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Část katolické církve, která považovala Benedikta za skutečného papeže, požaduje volbu nového papeže

  1. Týká se toho pojem sede-vakance (prázdný stolec, naznačující nelegitimnost papeže) a od něj odvozený název sedevakancionistického hnutí.
    Podle proroctví o papežích sv. Malachiáše ze 14. století je předposledním skutečným papežem Benedikt a posledním „Petr Řimský“ (lat. Petrus Romanus), který bude ve funkci v době, kdy budou církev a Řím napadeny muslimy. Jedná se tedy o někoho z možná nepříliš vzdálené budoucnosti, ale rozhodně ne o Františka, který pracuje proti církvi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout