Bill Gates investuje do mořských řas pro krávy, aby omezil jejich říhání

Bill Gates investuje do mořských řas pro krávy, aby omezil jejich říhání

Bill Gates investuje do všeho, s čím do budoucna počítá globalistická agenda. V současné době se podílí na výrobě umělého hovězího masa, umělého mléka a nyní se pouští do výroby krmiva z řas.

Možná se zdá nápad v kontextu úmyslu likvidovat chovy zvířat zbytečným, nicméně pro výrobu umělého masa se využívají živé krávy (či spíše jejich plody) a ti nahoře se samozřejmě umělým masem ani hmyzem do budoucna krmit nehodlají. Nějaké ty chovy dobytka tak i v budoucnu zůstanou.

Bill Gates investoval 12 milionů dolarů do nové společnosti, která bude vyrábět nové krmivo z mořských řas. Krmivo by mělo být podáváno kravám, aby se snížilo uvolňování metanu říháním. Během trávení v bachoru totiž běžné krmivo kvasí, což vede k produkci metanu.

I to je důvod proč jsou krávy na pranýři klimatických alarmistů, kteří tvrdí, že říháním a prděním dobytek otepluje klima. Na Novém Zélandu jsou již farmáři dokonce zdaněni za emise, které způsobují jejich krávy.

V loňském roce princ Charles také ocenil nový vynález, který zahrnoval nasazení masek kravám a následnou přeměnu metanu na vodní páru a oxid uhličitý. Tento „vynález“ chce nyní ve Francii využít i mlékárenský gigant Danone.

V Austrálii vědci z University of the Sunshine Coast zkoumali, zda krávy, které jedí červené řasy (Asparagopsis), méně říhají. Vědci uvádějí, že když krávy jedí tuto konkrétní červenou řasu, skutečná produkce metanu v žaludku je zastavena v důsledku chemických látek, které snižují počet mikrobů v bachoru.

Nyní Bill Gates investoval 12 milionů dolarů do start-upu, který chce využít červené řasy k výrobě krmiva pro krávy. Společnost se jmenuje Rumin8 a byla založena v australském Perthu.

Společnost nyní říká, že dokončila financování fáze 2 a získala celkem 17,7 milionu dolarů, což znamená, že Gatesova investice financovala velkou část společnosti vyrábějící krmiva pro krávy. Rumin8 tvrdí, že probíhající zkoušky ukazují, že emise metanu lze tímto krmivem snížit o 85 procent.

Současně není jasné, jak krmivo z řas ovlivňuje krávy, tedy zda je prospěšné pro zvířata nebo ne, ale někteří vědci tvrdí, že krávy samy se někdy rozhodnou jíst červené řasy přímo z mořského břehu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Bill Gates investuje do mořských řas pro krávy, aby omezil jejich říhání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout