V Německu sílí hlasy po tom, aby byla Merkelová za svoji podvratnou činnost hnána před soud

V Německu sílí hlasy po tom, aby byla Merkelová za svoji podvratnou činnost hnána před soud

Jistě jste již slyšeli o přiznání Merkelové k tomu, jaký byl pravý účel Minských dohod. Nikdy nešlo o to, aby byl mír, ale naopak, od samého začátku se počítalo s válkou. Merkelová je tak jednou z těch, kdo dohnali Evropu na pokraj jaderné války. A právě z toho je nyní obviněna a sílí hlasy, které prosazují, aby byla pohnána před soud.

Nyní je to šest měsíců, co Merkelová oznámila svůj postoj k minským dohodám. Monopolní média nevěnovala tomuto odhalení žádnou pozornost. Nyní se však tento skandál schyluje k varu a volá se po tom, aby se Merkelová zodpovídala za tento podvod, který přivedl svět na pokraj jaderné války.

Začátkem června 2022 poskytla Merkelová dva rozhovory, ve kterých jasně a otevřeně uvedla účel, pro který zamýšlela Minské dohody. 
Podle ní Minské dohody v podstatě sloužily pouze účelu získat čas na vyzbrojení Ukrajiny pro válku proti Rusku.

O dva týdny později bývalý prezident a přítel Merkelové Porošenko potvrdil toto odhalení téměř doslovně v Londýně. Takže nemůže být pochyb o tom, že tato tvrzení jsou pravdivá. Ale musí vyvstat otázka, zda vůbec kdy Merkelová řekla pravdu. Nezapomeňme: kdo lže jednou…..

Na začátku puče na Majdanu v Kyjevě v letech 2013/14 poslala tehdejší kancléřka do Kyjeva své lidi, například tehdejšího ministra zahraničí Steinmeiera, aby podpořili pučisty. Pak se rychle ukázalo, že prezidenta Porošenka, který byl uveden do úřadu, prohlásila za svého přítele a bezvýhradně ho podporovala. 

Když Kyjev celostátně zakázal používání ruského jazyka, nezaznělo od ní jediné slovo varování nebo hrozby. Proces, který se vysmívá jakýmkoliv lidskoprávním úmluvám. V důsledku toho se převážně rusky mluvící obyvatelé východní Ukrajiny vzbouřili proti této nehoráznosti. Následovalo násilí a Kyjev místo revize tohoto zákona poslal své vojáky do odbojných oblastí.

Pak ale Kyjev zahájil vyhlazovací válku proti vlastním občanům na východě země. Kyjev tam přestal vyplácet důchody. Město Doněck bylo ostřelováno dělostřelectvem a nově vybudované město bylo zničeno. Dodnes bylo na Donbasu zabito 14 000 civilistů v důsledku pokračujícího ostřelování ze strany ukrajinské armády. 

Povstalci však měli přístup k velkým zbrojním skladům v jejich oblasti a tak se mohla rychle zformovat mocná síla, která se dokázala postavit vrahům a torpédoborcům pod kyjevským velením. A nejen to, byli nadřazeni jednotkám věrným Kyjevu a v Debalcevské kapse hrozilo zničení asi 6 000 kyjevských vojáků. To byl okamžik, kdy Merkelová zasáhla.

V Minsku se konala konference, kterou vedla kancléřka spolu s Francií, Kyjevem a Ruskem. Zdánlivým cílem Merkelové byla cestovní mapa k míru a výsledky dávaly naději. To přesvědčilo povstalce, aby složili zbraně a ušetřili ty, kteří byli obklíčeni v Debalcevu. Rychle se však ukázalo, že Kyjev nedělá nic, absolutně nic, aby tuto dohodu z Minsku uvedl v život. 

Naopak – Kyjev pokračoval v ostřelování civilistů na Donbasu a kyjevská armáda vybudovala opevnění pro frontovou linii. Tady se začíná odhalovat, že Merkelová od začátku neplánovala skutečně dosáhnout míru. Nevydala varování Kyjevu, aby se držel dohod podepsaných Kyjevem.

Mezitím byl sestřelen MH 17, z čehož byla jako obvykle okamžitě obviněna Moskva. Pro Merkelovou a spol. tím bylo jednodušší obvinit Rusko ze selhání Minské dohody. A to i přesto, že Rusku nebyla v minském procesu přidělena žádná aktivní role. Rusko bylo pouze prostředníkem. 

To ale Merkelovou nepřesvědčilo, aby upustila od svých pokračujících útoků na Moskvu. Místo napomínání Kyjeva to byla ona, kdo od té doby nejvíce toužil po zachování a zpřísnění sankcí proti Rusku. Každému by mělo být jasné, že současnému válečnému stavu se dalo předejít, kdyby se Merkelová aktivně starala o minský proces v Kyjevě.

Udělala opak a dnes víme, že to měla v plánu od začátku. Stav ukrajinské armády v roce 2014 odpovídal stavu celé země, byl totiž zcela dezolátní. Jak ale Merkelová v červnu přiznala, plány, jak dotlačit Ukrajinu do války s Ruskem, už byly připraveny. Bylo tedy třeba získat čas na přezbrojení této armády a její uvedení do formy. 

Kancléř Scholz nyní také připustil, že veškeré přípravy na další sankce proti Rusku byly již provedeny do konce roku 2021 a že se jen čekalo na zásah Ruska.

Začátkem února pak Kyjev eskaloval situaci zvýšením nepřetržitého ostřelování Donbasu na více než 2000 střel denně. To dostalo Putina na domácí půdě do tak silného tlaku, že nejprve po referendu uznal odtržení republik Donbasu a poté vyhověl žádostem nových republik o pomoc. 

Vnitřní válka na Ukrajině trvá už osm let a je to také válka Merkelové. Neudělala nic pro ukončení této války nebo pro zabránění další eskalace. Naopak přiznala, že udělala vše pro to, aby podpořila současnou eskalaci s masivním budováním kyjevské armády. Scholz byl za Merkelové vicekancléřem, takže nepřekvapí, že pokračuje v politice Merkelové. 

Nyní, když už nelze přehlížet, že šílené sankce proti Rusku způsobují Německu větší škody než Rusku a německá ekonomika je na pokraji zhroucení, je  pravděpodobnější, že by převrat, který plánovali pro Moskvu, mohl proběhnout v Berlíně.

V každém případě bude nutné důkladně prozkoumat, jakou roli v bránění dodržování Minských dohod hraje Merkelová a její kumpáni. Nejen pokud jde o jejich ukrajinskou politiku.

Je třeba také zpochybnit její migrační politiku a náhlé odstavení jaderných elektráren, protože to vše přivedlo Německo do dezolátního stavu, kterým právě trpí. Najde se toho hodně.

Nakonec půjde o porušení její úřední přísahy, včetně velezrady. Lhala celému světu o své politice na Ukrajině. A nyní se zjistilo, že je to ona, kdo svou politikou lží dovedl svět na pokraj třetí světové války, která se může zvrhnout i v jaderné zničení. 

Nejen ona, ale celý kolektivní Západ, který nemůže tvrdit, že by vůdci nevěděli o podvodném chování Merkelové. Ostatně existuje dostatek literatury, v níž se zcela otevřeně uvádí, že cílem impéria USA je rozdrtit Rusko a získat volný přístup k jeho přírodním zdrojům, jak se to téměř podařilo za Jelcina.

Nelze přehlédnout, že již 150 let je cílem Londýna a potažmo i USA konečně zlikvidovat Německo jako politického a ekonomického konkurenta. Merkelová během svých šestnácti let ve funkci usilovně pracovala na tom, aby tohoto cíle bylo možné dosáhnout. Ale právě její političtí dědicové nyní dokončují své dílo.

A také je třeba nezapomínat, že to byla Merkelová, pod kterou pan Spahn prováděl covidovou politiku, která nejen podkopala Ústavu, ale také iniciovala ekonomický úpadek a vytvořila bezprecedentní rozdělení společnosti.

Je třeba provést přezkoumání celého funkčního období kancléřky Merkelové, a to na soudní úrovni. Kdo tolik ublížil své zemi a světu, lhal a podváděl, měl by se také zodpovídat německému soudu.

Tolik zhodnocení podvratné činnosti Merkelové z pera německého nezávislého žurnalisty p. Haisenka. V poslední době není jediný, kdo se v Německu ve svých poznámkách dotkl činnosti bývalé kancléřky.

Ve shrnutí všeho výše uvedeného lze skutečně zkonstatovat, že ona sama stála u všeho, co nyní ničí nejen německou, ale potažmo i naši – na Německu extrémně závislou – ekonomiku.

Připomínám, že bezprecedentní muslimskou invazi iniciovala jen několik let poté, kdy tvrdila, že „multikultiralismus nefunguje“. Ovšem stačilo zjištění, že byla dlouhé roky odposlouchávána CIA a náhle otočila.

Odstavení elektráren, potažmo pro německý průmysl ničivá zelená politika, neméně ničivé covidové restrikce a nyní Merkelovou dávno „plánovaná“ válka – to vše mělo skutečně zničit nejen německou ekonomiku, ale i všechny další země, na Německu závislé.

Ovšem již uvedený fakt, že v jednu dobu se vysloví proti multikulturalismu, aby ho jen o pár let později nadšeně podpořila, ukazuje, že ona sama byla po celou dobu oddanou loutkou. Stačí opět připomenout výše zmíněné odposlechy.

Případným odsouzením Merkelové (které však velmi pravděpodobně zůstane jen snem mnoha Němců) se tak neodstraní samotný problém. Její loutkovodiči už mají totiž dávno nové marionety, které jsou stejně poslušné jako svého času Merkelová.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 44 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “V Německu sílí hlasy po tom, aby byla Merkelová za svoji podvratnou činnost hnána před soud

  1. Podľa mňa z tejto snahy nič nebude. Fašistický diktátor a dovŕšiteľ Hitlerových plánov ovládnuť Európu Helmut Kohl za svoje nespočetné zločiny /aj proti ľudskosti – napr. vyhadzovanie odporcov svojho neľudského režimu z práce či ožobračovanie chudobných v prospech amerických okupantov/ tiež nikdy nestál pred súdom. Bohužiaľ sa ho nikto nikdy nepokúsil zabiť.

  2. Ti skopčáci mají pomalé myšlení 🙂 To bylo přece jasné, že jako agentka STASI chtěla rozvrátit Západní Německo. Měla to jako stranický úkol. Těm švábům to ještě nedocvaklo?:-)

  3. O tom se mluvilo již dávno, že Merkelová sem pozvala migranty sama o sobě, aniž by k tomu měla mandát od svých voličů. Měla být souzená. Ale nikdo to nechtěl slyšet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout