Potvrzeno: Holandská vláda jde před soud za to, že koná proti zájmům vlastní země

Potvrzeno: Holandská vláda jde před soud za to, že koná proti zájmům vlastní země

Jak jste si zde nedávno mohli přečíst, tak již před časem byla podána občanská žaloba na holandskou vládu za to, že koná proti zájmům vlastní země a proti lidu. Původně měl být soud již asi před dvěma měsíci, ale nakonec se vládě podařilo procesu zabránit a dosud se řešila žaloba státní zástupkyně, která si jménem vlády stěžovala na samotnou žalobu jako na neopodstatněnou.

Mezitím se však podařilo lidovou žalobu obhájit a soudci předvést důkazy o tom, že vláda skutečně jedná na zadání loutkovodičů z WEF či Bilderbergu, tedy proti zájmu občanů, avšak v zájmu globálních elit.

Nyní je konečně rozhodnuto a vláda nemá žádné další nástroje, jak soud oddálit. Zde je ovšem třeba poznamenat, že u nás podobnou instituci lidových soudů neznáme, takže v tomto ohledu si, bohužel, nelze vzít příklad z Holanďanů. Ochota nizozemského soudu nejspíš pramení i z faktu, že v Holandsku velmi rychle ubývá „spáčů“  a stále více lidí chápe, oč se nyní hraje.

V Holandsku je také větší odpor obyvatel patrný u voleb, neboť v tamním parlamentu mají v opozici hned dvě poměrně silně zastoupené politické strany, které mají ve svém programu vystoupení z EU. To nemá nikde jinde v EU obdoby, neboť ve většině zemí není v parlamentu taková strana buď žádná nebo jen jedna – a to s marginálním zastoupením.

Kdy tedy nastoupí premiér Rutte a několik jeho ministrů před soud?

První kolo vyhrála Národní unie proti vládním záležitostem (pozn.: Bond – organizace, jejímž jménem je žaloba podána). Kolektivní žaloba proti premiérovi Ruttemu, ministrům Kaagové a Hoekstrovi a předsedovi UK Segersovi se bude konat 6. prosince. „Skvělé zprávy,“ uvádí Bond .

Dne 11. října Bond jako žalobce předložil soudu v Haagu tzv. odpověď na obhajobu v reakci na obhajobu státního zástupce. 

Žalobu Bondu lze bezpečně považovat za jedinečnou, protože poprvé byli jako občané povoláni Rutte, Kaagová, Hoekstra a Segers. Bondu se podařilo najít soudního vykonavatele, který se odvážil doručit předvolání politikům domů.

Občanskoprávní řízení otevírá dveře k osobní odpovědnosti Rutteho a jeho kumpánů, poté se musí jako občané zodpovídat soudu. Státní zástupkyně uvedla, že to není možné, ale možné to je.

Soudce vyhověl výzvě a zamítl žalobu státní zástupkyně. Soudní slyšení proběhne 6. prosince v 11:00 .

Podmínky žalující strany zahrnují:

Opustit Bilderberg, Světové ekonomické fórum (Great Reset) a WHO; zakázat povinné očkování; chránit kulturní tradice; ukončit diskriminaci na trhu s bydlením; již nevylučovat demokraticky zvolené strany; zavést závazné referendum; zrušit pandemický zákon; uložit provozovatelům veřejnoprávního vysílání povinnost poskytovat poctivé zpravodajství; ukončit indoktrinaci ze strany škol, vysokých škol a univerzit; a zákaz účasti ve válce a podpory Ukrajiny.

„Nyní je na nás, abychom zabránili úspěšnému útoku Rutteho, Kaagové, Hoekstry a Segerse na naši svobodu!“ píše Bond. „Společně jsme silní, abychom ukončili diktaturu Rutte 4 na Světovém ekonomickém fóru!“

Tolik zprávy z Holandska. Jak sami vidíte na tom, jaké podmínky si žalobci stanovují, tak právě na nich je jasně patrné, jak jsou problémy všech evropských zemí podobné – ne-li stejné. To jen potvrzuje jednotné vedení všech loutkových politiků v EU.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 77 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “Potvrzeno: Holandská vláda jde před soud za to, že koná proti zájmům vlastní země

 1. Podle toho, jak havlérka přitvrzuje , asi se fakt něčeho obávají. Nerozborná jednota je zaklád.
  ***
  Slovanko, nevíte něco o super neviditelném bojovém letounu, který má vyvíjet Francie, Japonsko a Velká Btpritánie?
  To musejí v Číně vrnět blahem. Že se na ně chystá “ celý demokratický svět”.
  Na Japončíky mají smutné vzpomínky. A teď se je chytají samurajové demokratizovat.
  🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout