Část nizozemské vlády byla předvolána k občanskoprávnímu soudu kvůli nezákonnému převzetí moci

Část nizozemské vlády byla předvolána k občanskoprávnímu soudu kvůli nezákonnému převzetí moci

Nizozemské zákony zcela zřejmě umožňují stíhat politiky na nejvyšších místech (imunita sem, imunita tam) za činy proti vlastní zemi. A jisté je, že tyto činy jsou zásadní a poškozují většinu obyvatel. Již 6. září by tak měli stanout u občanskoprávního soudu, kde budou souzeni za to, že namísto politiky pro nizozemské občany konají politiku na zadání WEF, Bilderbergu, WHO a dalších loutkovodičů.

Jen je škoda, že něco podobného není možné také u nás. Ovšem máme poněkud jiné tradice, zavedené do praxe v letech 1483 či 1618…

Premiér Rutte, ministři Kaag a Hoekstra a šéf strany ChristenUnie Segers budou poprvé u soudu konfrontováni s prohlášením, že by neměli mít místo v národní vládě. To říká Národní asociace proti vládním záležitostem .

Čtveřice byla civilně předvolána, slyšení se bude konat 6. září v Haagu. Proč bylo zahájeno občanskoprávní řízení? Rutte, Kaag, Hoekstra a Segers jsou prý jako právnické osoby prostřednictvím správního práva nedotknutelní, takže budou souzeni na občanskoprávní platformě.

„V trestním právu se státní zástupci na obvinění dívají tak, že se zrádci trestnímu stíhání stále vyhýbají,“ píše Bond.

„Uvedení Impéria pod cizí vládu nebo nezákonná změna formy vlády je těžký zločin, který by měl být řádně potrestán doživotním vězením!“ uvádí organizace, která politiky žaluje.

Poukazuje na to, že Klaus Schwab je hrdý na to, že většinu vlád „infiltroval“ prostřednictvím Young Global Leaders ze Světového ekonomického fóra. „Naše“ nizozemská vláda se také účastní tohoto ďábelského programu, což znamená, že tento nelegální převrat bude pokračovat za aktivní spolupráce nizozemských představitelů a vysokých úředníků na ministerstvech, kteří mají otevřené dveře u Schwaba v Davosu, píše Bond.

Rutte, Kaag, Hoekstra a Segers hluboce porušili podmínky Národní asociace proti vládním záležitostem. 

Tyto podmínky Národní asociace jsou: uvedení Bilderbergu, Světového ekonomického fóra (The Great Reset) a WHO mimo jakoukoli moc; zakázat přímé a nepřímé povinné očkování; ochrana kulturních tradic; ukončit diskriminaci na trhu s bydlením; již nevylučovat demokraticky zvolené strany; zavést závazné referendum; zrušit nouzový pandemický zákon; zavázat provozovatele veřejnoprávního vysílání k poctivému zpravodajství; a ukončit indoktrinaci ze strany škol, vysokých škol a univerzit.

„Nyní za to mohou nést odpovědnost.“

Tolik zpráva z Nizozemska, kde mají být politici souzeni za odevzdání země globalistům a plnění jejich instrukcí bez ohledu na občany.

Průběh soudu budu samozřejmě sledovat a informovat vás o něm. Nicméně nedělám si  žádné iluze, že by se v Holandsku podařilo vlastizrádné politiky jakkoli potrestat, přece jen je drží někdo mnohem výš. Ale pokud by se to náhodou podařilo a vlastizrádci byli odstaveni od koryt, pak by šlo o velký průlom a mohlo by to dát podnět i lidem v dalších zemích, kde jsou podobné soudy možné.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Část nizozemské vlády byla předvolána k občanskoprávnímu soudu kvůli nezákonnému převzetí moci

  1. Prosím Slovanku, aby napísala článok o tom,či včerajší masaker v Holandsku /6 mŕtvych/ spôsobil Španiel, alebo „Španiel“ s menom typu Muhammad, Ali, Ibrahim, Husajn, Abdul a podobne. Pretože ovláda holandčinu, mohla by niečo zistiť aj na NL alternatíve. Mnohí proislamskí fanatici na „českom“ mainstreame už druhý deň chrlia niečo o „xenofóbii“ a „rasizme“ vždy, keď niekto naznačí nábožernstvo páchateľa pri väčšine podobných zločinov……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout