Norská princezna byla vyloučena z norské královské rodiny po románku s šamanem

Norská princezna byla vyloučena z norské královské rodiny po románku s šamanem

Možná se divíte, že vadil nápadník, který je podle současných měřítek  pro Evropanku doslova ideálem – tedy alespoň podle různých reklam a filmů. Jenže tentokrát nejde o etnikum, ale jde spíš o to, že princezna, která již ovšem není princeznou, provozovala spolu se svým nápadníkem byznys ne nepodobný tzv. „šmejdům.“

Norská královská rodina vyhnala princeznu Märthu Louise poté, co se zasnoubila s americko-haitským šamanem Durekem Verrettem a spolu s ním propagovala různé šarlatánství.

Během přednáškového turné s názvem „Princezna a šaman“ pár mimo jiné prodával medailon za v přepočtu 5 tisíc Kč, který podle šamana Verretta léčí covid-19.

„Nejen, že podvodně tahají peníze z nemocných lidí, ale také riskují, že se důvěřiví lidé s vážnou nemocí vyhnou návštěvě lékaře v domnění, že získali účinnou léčbu,“ řekl loni v létě státní tajemník a lékař Ole Henrik Krat Bjørkholt.

Pár byl nyní zbaven práva používat titul. Märtha má zakázáno zmiňovat další členy královské rodiny na svých sociálních sítích, v mediálních produkcích nebo v souvislosti s komerčním kontextem.

Král také oznamuje, že Durek Verrett neobdrží žádný královský titul ani se nestane součástí královského rodu, když se ožení s Märthou.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

One thought on “Norská princezna byla vyloučena z norské královské rodiny po románku s šamanem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout