Multikulturní karneval v Kolíně nad Rýnem: 335 zásahů policie během několika hodin

Multikulturní karneval v Kolíně nad Rýnem: 335 zásahů policie během několika hodin

Z pátku na sobotu probíhal „barevný“ karneval v islamizovaném Kolíně nad Rýnem. Město, ve kterém kde se nachází zatím největší evropská mešita (brzy ji předčí nyní dokončovaná štrasburská) a kde došlo na silvestra 2016 k hromadným útokům na ženy ve stylu taharrush, tak zažilo další porci obohacování, které si podle výsledků voleb zřejmě přejí i sami Němci.

Jedna noc a policie byla v permanentním pohybu.

11.11. 2022 měla kolínská policie napilno až do pozdních nočních hodin. Od pátku do sobotního rána byli policisté na území města přivoláni celkem 335krát. Muž z Bonnu byl v noci napaden nožem a vážně zraněn.

S výhradou obdržení možných dalších zpráv kolínská policie zaregistrovala během 24 hodin v centru Kolína nad Rýnem 145 trestných činů, včetně:

💥51 fyzických zranění po napadení

💥21 kapesních krádeží

💥6 škod na majetku

💥5 aktů odporu se sedmi zraněnými 

💥3 policisté jsou po napadení práce neschopní

💥Kolem 20:00 civilní vyšetřovatelé zadrželi na Zülpicher Strasse dva podezřelé kapesní zloděje. Dva policistům známí muži před strážníky opakovaně tančili, objímali a obtěžovali davy, přičemž kradli.

💥Když 18letý mladík odcizil mobilní telefon z brašny přes rameno 25letému mladíkovi a předal jej 23letému mladíkovi, vyšetřovatelé jej zadrželi. U 18letého mladíka policie našla další podezřelý odcizený mobilní telefon.

sexuální delikty

Kolínská policie zahájila vyšetřování nahlášených sexuálních deliktů v osmi případech:

💥V jednom z případů policisté zatkli dvaatřicetiletého muže, který se prý na Bonner Strasse kolem 20:00 proti její vůli pokusil políbit 23letou dívku.

💥Sedm případů se týkalo dalšího sexuálního obtěžování.

💥 Kolínská policie navíc přijala oznámení o znásilnění.

útok nožem

💥Kolem čtvrté hodiny ranní byli policisté přivoláni jako první po útoku nožem na 27letého mladíka z Bonnu na Hohenzollernringu. Silně krvácející řeznou ránu měl mladík na krku, záhy si ho převzali záchranáři. Podezřelého zadržely o něco později záchranné složky díky policejnímu videosledování.

Připomínám, že nakonec nemusí jít o všechny útoky. V případě hromadných útoků na ženy v roce 2016 trvalo týden, než byly zveřejněny nezkreslené informace. Systém se snažil ututlat jak fakt, že k útokům došlo, tak později i identitu pachatelů. Tu ostatně nezmiňují policejní zdroje ani v těchto případech.

V Německu se však všeobecně ví, že Kolín nad Rýnem se již stal jakýmsi „mikrochalífátem“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

One thought on “Multikulturní karneval v Kolíně nad Rýnem: 335 zásahů policie během několika hodin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout