Časová osa agendy „Velkého resetu“: od počátku po Událost 201 a vyhlášení pandemie 2020

Časová osa agendy „Velkého resetu“: od počátku po Událost 201 a vyhlášení pandemie 2020

Kdy se začaly plánovat detaily současného dění? Kdy se poprvé objevily první zmínky o Velkém resetu?

Agenda, která uvažuje o zavedení nového světového řádu, který by se ze všeho nejvíc podobal jakémusi „technokratickému feudalismu,“ se prosazuje již asi 50 let. Nicméně vyjma některých konkrétních bodů (např. klimaalarmismus) neměli globalisté velmi dlouho zcela ujasněno, jak takový svět nastolit.

Jak přinutit lidstvo, aby se vzdalo svých majetků a aby se nechalo plně ovládat? Jak vše zařídit? A čím to odstartovat? Jisté je, že již v roce 2015, kdy přišla na světlo světa Agenda 2030, měli globalisté ve všem jasno. Museli vědět, jak otestují lidstvo, zda je lehce manipulovatelné a jak případně budou ve svých plánech pokračovat.

V roce 2014 již museli mít alespoň rámcový plán, kdy šéf WEF prohlásil, že doufá,  že pomůže stisknout tlačítko „Reset“ globální ekonomiky:

Takzvaný „Velký reset“ slibuje vytvoření „bezpečnějšího, spravedlivějšího a stabilnějšího světa“, pokud se všichni lidé na planetě dohodnou, že „jednají kolektivně a rychle, abychom obnovili všechny aspekty našich společností a ekonomik, od vzdělávání až po sociální smlouvy a pracovní podmínky“.

Ale nebylo by možné realizovat tak komplexní plán Nového světového řádu, nebýt globální krize, která by otřásla společností v samotných základech, ať už uměle nebo nešťastnou náhodou.

V květnu 2018 se tedy WEF spojila s Johnsem Hopkinsem, aby simulovali fiktivní pandemii – nazvanou „ Clade X “ – aby viděli, jak je svět připravený, pokud vůbec někdy bude čelit takové krizi.

O něco více než o rok později se WEF opět spojila s Johnsem Hopkinsem a nadací Billa a Melindy Gatesových, aby v říjnu 2019 uspořádali další pandemické cvičení nazvané Event 201 .

Obě simulace dospěly k závěru, že svět není připraven na globální pandemii.

A několik málo měsíců po skončení Události 201, která konkrétně simulovala vypuknutí koronaviru, Světová zdravotnická organizace (WHO) dne 11. března 2020 oficiálně prohlásila, že koronavirus dosáhl pandemického stavu.

„Příští vážná pandemie způsobí nejen velké nemoci a ztráty na životech, ale mohla by také vyvolat velké kaskádové ekonomické a společenské důsledky, které by mohly výrazně přispět ke globálnímu dopadu a utrpení.“ — Simulace pandemie Event 201 (říjen 2019)

Od té doby se do hry dostal téměř každý scénář pokrytý simulacemi Clade X a Event 201, včetně:

 • Vlády zavádějící lockdowny po celém světě
 • Kolaps mnoha průmyslových odvětví
 • Rostoucí nedůvěra mezi vládami a občany
 • Větší přijetí biometrických sledovacích technologií
 • Cenzura sociálních sítí ve jménu boje proti dezinformacím
 • Touha zaplavit komunikační kanály „autoritativními“ zdroji
 • Celosvětový nedostatek osobních ochranných prostředků
 • Rozpad mezinárodních dodavatelských řetězců
 • Masová nezaměstnanost
 • Nepokoje v ulicích
 • A je toho mnohem více!

Poté, co se předem dané scénáře plně naplnily do poloviny roku 2020, zakladatel WEF v červnu toho roku prohlásil „nyní je čas na velký reset“.

Bylo to skvěle předpovězeno plánováno a modelováno ze strany WEF a partnerů, že se Clade X a Event 201 ukázaly být tak prorocké, nebo v tom bylo něco víc?

Níže je zhuštěná časová osa událostí, která sleduje agendu Velkého resetu, která přešla od pouhé „naděje“ v roce 2014 ke globalistické ideologii nabízené královskou rodinou, médii a hlavami států po celém světě v roce 2020.

Před zasedáním WEF v Davosu ve Švýcarsku v roce 2014 Schwab oznámil , že doufá, že WEF zmáčkne tlačítko reset na globální ekonomiku.

WEF od té doby tuto zprávu neustále opakuje:

 

Mezi lety 2014 a 2017 WEF každý rok vyzvalo k přetvoření a resetování globálního řádu, přičemž pokaždé tvrdili, že mají za cíl vyřešit různé „krize“.

 • 2014: WEF zveřejňuje program schůze s názvem „ Přetvoření světa: Důsledky pro společnost, politiku a podnikání “.
 • 2015: WEF ve spolupráci s VOX EU publikuje článek s názvem „ Musíme stisknout restart globální ekonomiky “.
 • 2016: WEF pořádá panel s názvem „ Jak restartovat globální ekonomiku “.
 • 2017: WEF publikuje článek , který říká: „ Náš svět potřebuje reset v tom, jak fungujeme “.

V roce 2018 pak davoské elity obrátily hlavu k simulaci falešných pandemických scénářů, aby viděly, jak bude svět připraven tváří v tvář jiné krizi.

Dne 15. května 2018 hostilo Johns Hopkins Center for Health Security pandemické cvičení „Clade X“ ve spolupráci s WEF.

Cvičení Clade X zahrnovalo falešné video – záběry herců, kteří podávali zprávy o falešném pandemickém scénáři (video níže).

Součástí akce Clade X byly také diskusní panely se skutečnými tvůrci politik, kteří vyhodnotili, že vlády a průmysl nejsou na fiktivní globální pandemii dostatečně připraveny.

„Výsledek byl nakonec tragický: nejkatastrofičtější pandemie v historii se stovkami milionů mrtvých, ekonomický kolaps a společenský otřes,“ uvádí zpráva WEF o Clade X.

„Existují hlavní nevyřešené globální zranitelnosti a mezinárodní systémové výzvy, které pandemie představují a které budou vyžadovat nové robustní formy spolupráce mezi veřejným a soukromým sektorem,“ — Simulace pandemie Event 201 (říjen, 2019)

Poté 18. října 2019 ve spolupráci s Johnsem Hopkinsem a nadací Billa a Melindy Gatesových uspořádalo WEF Event 201.

Během scénáře byla otřesena celá globální ekonomika, v ulicích došlo k nepokojům a bylo zapotřebí špičkových sledovacích opatření k „zastavení šíření“.

Během dvou let, které vedly ke skutečné koronavirové krizi, byly simulovány dvě falešné pandemie.

„Vlády budou muset spolupracovat s tradičními společnostmi a společnostmi v oblasti sociálních médií, aby prozkoumaly a vyvinuly svižné přístupy k boji proti dezinformacím.“ — Simulace pandemie Event 201 (říjen 2019)

Johns Hopkins Center for Health Security  vydalo 24. ledna 2020 veřejné prohlášení, ve kterém se výslovně zabývalo tím, že událost 201 nebyla určena k předpovídání budoucnosti.

„Aby bylo jasno, Centrum pro zdravotní bezpečnost a partneři během našeho stolního cvičení nic nepředpověděli. Pro scénář jsme modelovali fiktivní pandemii koronaviru, ale výslovně jsme uvedli, že se nejedná o předpověď. Cvičení místo toho sloužilo ke zdůraznění problémů připravenosti a reakce, které by pravděpodobně nastaly při velmi vážné pandemii.

Ať už to bylo záměrné nebo ne, Událost 201 zvýraznila „fiktivní“ výzvy pandemie spolu s doporučeními, která jdou ruku v ruce s agendou Velkého resetu.

„Příští vážná pandemie způsobí nejen velké nemoci a ztráty na životech, ale mohla by také vyvolat velké kaskádové ekonomické a společenské důsledky, které by mohly výrazně přispět ke globálnímu dopadu a utrpení.“ — Simulace pandemie Event 201 (říjen 2019)

Centrum Johnse Hopkinse pro zdravotní bezpečnost, Světové ekonomické fórum a Nadace Billa a Melindy Gatesových společně předložily sedm doporučení pro vlády, mezinárodní organizace a globální podniky, kterými by se v případě pandemie měly řídit.

Doporučení Event 201 vyzývají k větší spolupráci mezi veřejným a soukromým sektorem a zároveň zdůrazňují důležitost navázání partnerství s nevolenými globálními institucemi, jako je WHO, Světová banka, Mezinárodní měnový fond a Mezinárodní organizace pro leteckou dopravu. Doporučují provádět centralizovanou reakci.

Jedno z doporučení vyzývá vlády, aby se spojily se společnostmi sociálních médií a zpravodajskými organizacemi, aby cenzurovaly obsah a kontrolovaly tok informací.

„Mediální společnosti by se měly zavázat k tomu, že zajistí upřednostnění autoritativních zpráv a potlačení falešných zpráv, včetně použití technologií.“ — Simulace pandemie Event 201 (říjen, 2019)

„Národní agentury veřejného zdraví by měly úzce spolupracovat s WHO, aby vytvořily schopnost rychle vyvíjet a vydávat konzistentní zdravotní zprávy.“

Zní povědomě? Ano, oni moc dobře věděli, že nás budou „krmit“ jedinou pravdou (která se časem ukáže být lží) a již tehdy věděli, že opoziční názory bude nutné umlčet. Přesně to se dělo a děje.

V průběhu roku 2020 Twitter, Facebook a YouTube cenzurovaly, potlačovaly a označovaly jakékoli informace související s covidem, které jsou v rozporu s doporučeními WHO, stejně jako to navrhovala událost 201. 

Poté, co WEF v roce 2014 vyzval k Velkému resetu, opakoval stejnou ideologii stále dokola několik dalších let, než se obrátil k simulaci faux pandemických scénářů.

Několik měsíců poté, co WEF prohlásilo, že nikdo není připraven vypořádat se s pandemií koronaviru, WHO prohlásila, že pandemie koronaviru zachvátila svět.

Najednou! Skvělý obnovený příběh, který WEF detailně plánoval šest let a jakmile bylo vše do detailů promyšleno, plány realizoval.

V polovině roku 2020 mohli globalisté z WEF zkonstatovat, že lidstvo je dostatečně dobře manipulovatelné a může se tedy přikročit k další fázi agendy:

„Během této krize jsme byli svědky toho, že v extrémních situacích bylo možné přijmout extrémní opatření a občané byli ochotni je zavést, aby provedli změnu.“

„Pandemie představuje vzácné, ale úzké okno příležitosti k zamyšlení, přetvoření a resetování našeho světa, abychom vytvořili zdravější, spravedlivější a prosperující budoucnost,“prohlásil Schwab 3. června 2020.

A v této fázi „Velkého resetu“ jsme dnes.

 • Davoské elity řekly, že chtějí globální reset ekonomiky před mnoha lety a vyzkoušely si, co by se stalo, kdyby došlo k pandemii
 • A teď říkají, že řešením pandemie je změna světového systému – tedy to, čemu se také říká Velký reset nebo NWO

Velký reset je prostředkem k dosažení cíle.

Další na programu je kompletní přeměna společnosti pod technokratickým režimem nevolených byrokratů, kteří chtějí diktovat, jak má být svět řízen shora dolů. Jak má využívat invazivní technologie ke sledování  každého vašeho pohybu a zároveň cenzurovat a umlčovat každého, kdo se odváží jejich plánům vzepřít…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.7]

3 thoughts on “Časová osa agendy „Velkého resetu“: od počátku po Událost 201 a vyhlášení pandemie 2020

 1. to se ti nepodaři šwabe bud se ten cely plan rozsipe nebo jej zniči v budoucnu vyznavači islámu u muslimu je na prvnim mistě IMAM koho pospouchaji a ne nějaky technokrat primitivni kultury nelze tak moc zotročit ti jsou na bidu zvykli a islám je a vždy u nich bude na prvnim mistě uvidime jak ten Velky Reset bude bud bude zaveden jen někde nebo vubec svět neni ještě připraven na NWO Šwabe proto je svět plny tolik náboženstvi a jsme rozděleni jak chcete vládnout zemi kde je populace rozdělena vy ten konflikt ještě jen vice prohloubyte to by jste si přal nas ovládat co Šwabe ale nejdřiv si uvědom když lidem vezmeš všechno tak po celem světě budou mraky a mraky lidi co nebudou mit už co ztratit tak že ti lide si pro vas přijdou já bych taky radši šel zapalit sněmovnu než byt na ulici kriminal je mě přijemnějši aspon 3 tepla jidla denně a teplo než studene ulice bez jidla kriminal pro mě neni trest ty mrdko Šwabovska

 2. Moslimovia nikdy nebudú zobať globalistom, vrátane tým neznámym v pozadí , z ruky. Skôr či neskôr sa – vedení Saudskou Arábiou , zrejme aj Katarom a možno Tureckom – postavia Veľkému Resetu /či presnejšie Novému svetovému poriadku/ na odpor aj so zbraňou v ruke a švábov, Sorosovcov, Rockefellerovcov, Rothschildovcov, BlackRock a nimi najaté ozbrojené zložky porazia na hlavu – netvrdím, že na celom svete, ale vo väčšine štátov určite.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout