Dánská premiérka byla na ulici obviněna ze smrti 83 000 Dánů, kteří zemřeli po podání covid „vakcíny“ (video)

Dánská premiérka byla na ulici obviněna ze smrti 83 000 Dánů, kteří zemřeli po podání covid „vakcíny“ (video)

Dánsko patřilo nejprve k zemím, kde byl poměrně velký nátlak na aplikaci tzv. „covid vakcín.“ I proto je tam poměrně vysoká proočkovanost, ale také je hlášeno poměrně hodně závažných poškození zdraví. O jednom takovém případu Dánky, která se stala obětí jedné z nejhorších šarží, jste si mohli přečíst zde.

Zřejmě právě poměrně značný počet stížností na těžké vedlejší účinky nakonec vládu donutil k tomu, že nikdo pod 50 let již v zemi tzv. „covid vakcínu“ nedostane.

Nicméně pro mnohé na zdraví těžce poškozené a především pak mrtvé je již příliš pozdě. Právě to chtěl jeden z odpůrců genových injekcí premiérce připomenout.

Kent Nielsen z dánské politické skupiny Frihedslisten (Seznam svobody) se nedávno střetl s premiérkou Mette Frederiksenovou. Flemming Blicher, zakladatel strany, zveřejnil video na internetu .

Nielsen jí řekl, že na takzvané covid vakcíny zemřelo 83 000 Dánů, a požádal o odpověď proč tomu tak je. Odstrčila ho ochranka.

Frederiksenové také řekl, že více než 150 000 Dánů bylo poškozeno takzvanou vakcínou. „Můžete mi na to odpovědět? Jaký je to pocit, lhát o imunitě déle než rok?“ zeptal se, načež mu ochranka nařídila, aby si držel odstup.

„Jak můžete v noci spát, když víte, že škodíte a zabíjíte Dány?“ zeptal se Nielsen. „Musíš se cítit provinile, Mette.“

Premiérka mlčela.

„Jak můžeš žít sama se sebou s vědomím, že ubližuješ a zabíjíš své vlastní lidi?“ zeptal se. „Žena, která tvrdí, že je ‚předsedkyní vlády dětí‘. Žena, která zabíjí dánské děti. Zabíjí i dospělé Dány. A pak utíká pryč. Je to bláznivé. Odjíždí ve své řeznické dodávce. Nechutné.“

Policie  premiérku Frederiksenovou před naštvaným opozičním politikem nakonec uchránila. Agent požádal Nielsena, aby se identifikoval, načež se natáčení zastavilo.

Pod videem na svých stránkách pak na dotaz proč mělo právě 83 000 Dánů zemřít na covid vakcínu politik odpověděl, že jde o počet lidí, kteří náhle zemřeli do 30 dnů od aplikace tzv. „vakcíny.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Dánská premiérka byla na ulici obviněna ze smrti 83 000 Dánů, kteří zemřeli po podání covid „vakcíny“ (video)

  1. Nezapomeňte, že covidovou diktaturu a genocidu u nás rozpoutal Babiš! Jak může ještě, po těch všech lžích, kandidovat na prezidenta??? Jak tohle … může ještě někdo volit!!! Kde je policie, placená z našich daní? Pomáhat a chránit? Jak koho!

  2. Jak mnoho lidí si neuvědomuje, že by korporace není Česká ani licenční firma.To znamená, nenese zodpovědnost za odbornost ani za daně, to jsou ty dividendy, které utíkají do daňových rájů sloužící Vatikánu.Morální zásady, třeba ta Vatikánská morálka chrání bohatou rodovou aristokracii ve kterých se rodí citově nemocný gender.Největší hodnotou lásky je cit ale v této době mnoho lidí věří názorům, třeba i takovým, kde citová logika díky závistivé další velmi schází.Už je pět minut po dvanácté, nebo budeme čekat až z republiky už nic nezůstane a chudí lidé skončí na ulici?Kde je odvaha svědomí a citu toto bezcitné zlo zastavit.Ano žádná zlá vláda dobrovolně neodejde.Jak mohl někdo věřit na sametovou revolucí.Katolíci, to jsou ty korporace, čili sklady, banky a montovny, které neplatí daně.

  3. Když vidim ten její odpornej chazarskej ksicht tak myslím, že se jí spí dobře, naopak z toho má radost, bere to jako bezva oběť jejím démonům…… PS: —-že nikdo pod 50 let již v zemi tzv. „covid vakcínu“ nedostane.—. to je taky vrchol cynismu, nad 50 let si nikdo nebude stěžovat a dědici ještě poděkují…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout