V Bavorsku už plánují konfiskace soukromých nemovitostí, aby měli kde ubytovat žadatele o azyl

V Bavorsku už plánují konfiskace soukromých nemovitostí, aby měli kde ubytovat žadatele o azyl

První vyvlastňování započalo v Holandsku a to pod rouškou nutnosti boje proti CO2 a dusíku. Pod touto záminkou začínají být vyvlastňovány farmy, které mnohé rodiny vlastní po staletí. Do roku 2030 má být vyvlastněno nejméně 30% farem a ostatní mají mít mnohá omezení, která většinu zřejmě také zlikvidují.

Jak se zjistilo záhy po vyvlastnění prvních zemědělských podniků, tak účely, ke kterým mají vyvlastněné pozemky sloužit, jsou přesně v duchu plánů Agendy 2030. Ovšem nejde zde o nějaký uhlík či dusík, ale o výměnu obyvatel. Na místě jedné z prvních vyvlastněných farem, která padla do rukou státu, se mají stavět bytové domy pro účely „nových obyvatel“ Nizozemska.

Tedy nejde o žádnou ochranu přírody, kterou se ohání zločinecká holandská vláda, ale jen a pouze o získání místa pro bytové domy. Sdílené byty budou samozřejmě ve vlastnictví korporací, které za vším stojí – stejně jako za výstavbou budoucího megaměsta.

Holandsko samozřejmě nebude jedinou zemí, kde bude původní obyvatelstvo nuceno ustoupit obyvatelstvu vládami dováženému. Podobný krok připravuje také Německo, které je již v současné době přeplněné a dosud proklamované heslo „wir haben platz“ již neplatí.

Zdá se, že v Bavorsku se děje to, čeho se slušní lidé obávali: stát nebude schopen vyjít vstříc „lidem hledajícím ochranu“, kteří se do země masově hrnou. Problém bude do jisté míry „outsourcován“ soukromým osobám.
Tomu nasvědčuje i nový článek ze Süddeutsche Zeitung:

V překladu nadpis znamená, že v případě potřeby mohou být vyvlastněny domy.

A článek dále říká:

„Thomas Karmasin je proti využívání školních tělocvičen jako ubytování pro uprchlíky. A přemýšlí o alternativách – ve veřejných nebo soukromých nemovitostech.“

Zdá se, že Bavorsko má na srdci blaho Afričanů, Arabů, Afghánců i Ukrajinců, avšak Němci jsou zřejmě v pořadí až někde na konci, pokud vůbec. Ostatně, v současné době nejde v tomto směru jen o Bavorsko či Německo. Süddeutsche Zeitung dále píše:

„Více uprchlíků z Blízkého východu a severní Afriky přichází do Německa balkánskou cestou. A také lidé z Ukrajiny, kteří hledají ochranu v Německu s ohledem na nadcházející zimu: okres Fürstenfeldbruck v důsledku toho také čelí novým výzvám.“

Poté, co je na pořadu dne nezadržitelný příliv lidí „hledajících ochranu“ z celého světa a tento proces vláda spíše přiživuje, než zpomaluje, vyvstává otázka, co se všemi lidmi dělat? Odpověď je zřejmá: ubytují se v bytech a domech německých občanů. Protože tato skupina lidí se musí podřídit požehnanému „uprchlíkovi“. 

To může potvrdit každý německý důchodce, který si musí vystačit s pár stovkami eur, přestože má odpracovaných 40 let. Na rozdíl od lidí, kteří do Německa přijíždějí. Ti mají ke kapesnému i veškerý servis zdarma.

Způsob, jakým bude nezvané hosty brzy ubytovávat nejen veřejný sektor, ale i soukromý sektor, je již předmětem „zkoušek“, tedy kulantněji řečeno – plánování. Tomu nasvědčuje i pokračování článku:

„Kapacity pro ubytování uprchlíků v okrese Fürstenfeldbruck budou ‚pravděpodobně brzy vyčerpány‘,“ jak upozorňuje okresní úřad. Okresní správce Thomas Karmasin (CSU) jasně říká, že školní tělocvičny by již neměly být k dispozici jako nouzové ubytování. A pokud stávající ubytování již nestačí? „Pak by mohl být zabaven veřejný nebo soukromý majetek pro ubytování uprchlíků,“ říká.

Zdá se, že problémy s dobrovolným ubytováním Ukrajinců v soukromí nejsou, ale s příchody lidí z nekompatibilních kultur ano. Co za tím může být?

„V Bavorsku v posledních týdnech prudce vzrostl počet uprchlíků přicházejících ze zemí  jako je Sýrie, Afghánistán, Irák nebo Turecko. Kromě 150 000 Ukrajinců, z nichž většina pobývá v soukromí a nemusí projít azylovým řízením, Bavorsko přijalo kolem 22 000 uprchlíků z jiných zemí,“ pokračuje článek.

Potřeba životního prostoru pro „Novoněmce“ se nedotkne pouze vlastníků nemovitostí. Jeden případ, který se internetovému výzkumnému magazínu Souhlassarchiv.com mezi jinými případy podařilo identifikovat, dokazuje, že zabavení bytu je v Německu již možné: Matka se třemi (!) dětmi dostala oznámení o výpovědi z bytu kvůli tomu, aby mohl být poskytnut pro žadatele o azyl.

Tolik zprávy z Německa. Připomínám, že na cestě přes Balkán je již 100 tisícová horda Arabů, kteří míří z 90% právě do Německa. Lze předpokládat, že Německo se nesoustředí pouze na vyvlastňování, ale také na odkládání svých hostů, kteří se již nikam nevejdou, k sousedům.

Věřím, že naše vláda pak v případě potřeby vyjde německým sousedům nadšeně vstříc.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

5 thoughts on “V Bavorsku už plánují konfiskace soukromých nemovitostí, aby měli kde ubytovat žadatele o azyl

  1. lide si ve volbách znova zvolili Fialovu pětidemolični četu takže to lide chtěji i v ČR nakonec jakakoliv obrana nebude možna když nic nevlastniš nemužeš vlastnit palnou zbran a byt ktery patři korporaci v něm si přeci nemuže vybrat s kym budeš bydlet sdilene byty a domy s Araby a černochy se stane povinost 👳‍♂️🔪 = 💀⚰🕯🌹

    1. Na Slovensku to vidím presne rovnako a mám pocit, že s tým už nič neurobíme. Ofce sú vymleté, lenivé, komfortné a dokonale zhypnotizované, nás pokladajú za smiešny konšpirátorov a bludárov… Asi to tu musí skutočne všetko padnúť úplne na dno a prečistiť sa – zrno od plevelu. Všetko chce čas, pravdu nikto nezastaví a niektorým to žiaľ nedôjde asi ani na smrteľnej posteli… My prebudení to však musíme dať, pripraviť sa na to, povzniesť na na urážky, nálepky na našu adresu a prežiť to! Minimálne pre naše deti a tých, ktorých máme radi a na ktorých nám záleží. Komu niet rady, tomu niet pomoci… Mám pocit, budúci rok to začne naberať viditeľne na obrátkach. Všetko do seba zapadá a súvisí, my to vieme a vidíme. Neprebudení budú šokovaní, nervózni, zlí, hladní… a zúfalí. Musíme však zostať stranou od nich, aby nás nezomleli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout