OSN vyšetřuje Turecko za to, že ponechalo téměř 100 nahých Afghánců na řeckých hranicích

OSN vyšetřuje Turecko za to, že ponechalo téměř 100 nahých Afghánců na řeckých hranicích

Jde o běžnou praktiku tureckých pohraničníků? Již před časem se totiž objevila informace, podle níž měli zcela nahé ilegály vyhánět pro změnu Řekové do Turecka. Ať už je to jak chce, tak jisté je, že Turecko dlouhodobě muslimskou invazi do Evropy podporuje.

Také nyní, kdy údajně překročilo hranice z Turecka do Řecka a Bulharska asi 100 tisíc Arabů, muselo být vše podpořeno Tureckem. Zda k této mase patří i skupinka nahých ilegálů, nalezených na řeckých hranicích, zatím není známo…

OSN požaduje vyšetření zacházení Turků s žadateli o azyl poté, co bylo na turecké hranici s EU nalezeno asi sto nahých zejména Afghánců.

Podle řecké policie bylo 92 nahých mužů nalezeno v pátek poblíž hraniční řeky Evros, která odděluje Turecko a Řecko.

Muži tvrdil, že byli tureckými úřady donuceni dojít k hranici a následně je donutili se svléknout  do naha a pádlovat na gumovém člunu směrem na Řecko.

Podle informací mělo být mezi 92 muži také 5 nezletilců (velmi pravděpodobně falešných, kteří se za nezletilce jen vydávají).  „Provokativní chování Turecka překračuje všechny hranice,“ řekl v sobotu mluvčí řeckého ministerstva pro imigraci a azyl.

Mluvčí tureckého prezidenta však tuto informaci odmítl jako „falešné zprávy“.

„Řecká mašinérie falešných zpráv je opět v provozu,“ uvedl prezidentův tým v prohlášení na Twitteru. To ovšem řecká strana popírá s tím, že má neprůstřelné důkazy o tom, že za vším stojí Turecko, neboť nálezu 92 nahých ilegálů byli přítomni i zástupci Frontexu.

OSN nyní vyzývá k nezávislému vyšetření toho, co se stalo…

Jisté je, že všichni dostanou azyl a nakonec se ještě stanou „celebritami.“ Ani bych se nedivila, kdyby si pro skupinku údajných Afghánců poslalo třeba Německo, kam většina směřuje, letecký speciál.

Mimochodem, Afghánci jsou podle stávajících regulí EU nedeportovatelní v případě, kdy budou tvrdit, že se bojí Talibánu. Deportace tak zřejmě nikomu nehrozí. A to je velmi pravděpodobné, že ani nejde ve většině případů o Afghánce, ale o Pákistánce. Bez dokladů však bude akceptována taková identita, jakou oni sami nahlásí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

One thought on “OSN vyšetřuje Turecko za to, že ponechalo téměř 100 nahých Afghánců na řeckých hranicích

  1. Nahatí jsou zdá se celkem neškodní. Když jsou migroši oblečení, to jsou velcí kluci a znásilňovači místních bělošek. Když jim seberou oblečení, je to spolek skrčenců, mající na práci jediné – zakrýt si rozkrok 😀
    Takže sebrat oblečení možná znamená preventivní opatření.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout