Bostonská univerzita pokračovala v pokusech se SARS-CoV-2 a dosáhla 80procentní smrtelnosti

Bostonská univerzita pokračovala v pokusech se SARS-CoV-2 a dosáhla 80procentní smrtelnosti

Jaký je asi důvod pro pokusy, které udělají z nepříliš nebezpečného respiračního viru zabijáka na úrovni eboly? Jakékoli podobné pokusy jsou více než podezřelé a v normálním světě by měly být zakázány. Vypuštění podobného viru by totiž takřka s jistotou vymýtilo značnou část lidstva, přičemž mezi prvními by odpadali všichni, kdo mají již nyní velmi nabouranou imunitu…

Je to útok na bezpečnost celého lidstva. Při pokusech na zvířatech se kombinace původního kmene s vysoce infekčními spike proteiny omikronu ukázala být z 80 procent smrtelná.

Je až nepředstavitelné, že již nebyly podobné pokusy celosvětově zakázány.

Výzkumníci z Bostonské univerzity vybavili původní kmen viru SARS-CoV-2 z Wu-chanu spike proteinem z vysoce nakažlivé omikronové varianty . Tím je dosaženo extrémní infekčnosti pro potenciálně smrtelné plicní onemocnění. Při pokusech na zvířatech zemřelo 80 procent testovacích myší, které byly vystaveny této nové variantě viru.

Není jediný logický a smysluplný důvod, proč by kdokoli měl provádět takové experimenty. Je to šílenství na úrovni, která by měla být v civilizovaných společnostech nemyslitelná a zastíní i šílené pokusy Dr. Fauciho.

Mezitím se již potvrdilo, že původní virus Wuhan unikl z laboratoře. V USA byl vyvíjen nejméně od roku 2014. Existuje o tom spousta důkazů a prohlášení, dokonce i WHO mezitím tento názor zveřejnila jako velmi věrohodný. 

To vedlo k celosvětovým diskusím o smyslu výzkumu „gain of function“, ve kterém jsou přirozeně se vyskytující viry vybaveny dalšími vlastnostmi, například aby byly ještě infekčnější nebo dokonce smrtelnější. Pokud jsou zprávy o výzkumu na Bostonské univerzitě správné, pak se to nyní téměř dokonale podařilo.

Přirozená evoluce mění původní virus Wuhan již nejméně dva a půl roku. Jako u každého srovnatelného viru se výrazně snížila míra nebezpečnosti a úmrtnosti – nyní lze hovořit o mírném nachlazení. Evoluce ale zvýšila infekčnost. Příroda se vždy snaží optimalizovat ochranu a reprodukci druhů. 

Šílení bostonští vědci nyní znovu zavedli dokonalé infekční vlastnosti propůjčené spike proteinem zpět do potenciálně smrtící původní verze viru. Výsledkem je zabijácký virus, kterým jsme byli strašeni na začátku roku 2020.

Poté „výzkumníci“ přezkoušeli virus na laboratorních myších. Jedna skupina byla infikována dnešní omikronovou variantou – stejně jako lidé vykazovaly všechny myši pouze mírné příznaky. Ale nový hybridní virus zabil 80 procent testovaných zvířat. Výzkumníci z Bostonu se budou poplácávat po zádech.

Dr Richard Ebright z Rutgers University řekl k tomuto pokusu Daily Mail:

Obzvláště znepokojivé je, že tento nový výzkum ePPP vlády USA – stejně jako předchozí výzkum ePPP vlády USA týkající se chimérických koronavirů souvisejících se SARS ve Wuhanském virologickém institutu, které mohly způsobit pandemii – zřejmě postrádá kontrolu poměru rizika a přínosu v souladu s předepsanými směrnicemi vlády USA.

Posílení dohledu nad výzkumem ePPP je nezbytné, pokud se máme vyhnout další laboratorně vyvolané pandemii. 

Je bezpodmínečně nutné, aby byly dodržovány stávající pokyny vyžadující předchozí posouzení rizik a přínosů výzkumu ePPP, a je bezpodmínečně nutné, aby vládní úředníci USA, kteří opakovaně vystavují veřejnost riziku opakovaným porušováním stávajících pokynů, byli pohnáni k odpovědnosti.

A další odborník, profesor David Livermore, profesor mikrobiologie na britské University of East England, vysvětlil:

Vzhledem k vysoké pravděpodobnosti, že pandemie Covid pocházela z úniku laboratorně manipulovaného koronaviru ve Wu-chanu, se tyto experimenty zdají být velmi nerozumné.

Cynici si možná řeknou, že to ještě nedosahuje účinnosti přípravků mRNA, při kterých nakonec uhynulo 100 procent pokusných zvířat. Ale takové drobnosti se do mainstreamového tisku nedostanou.

Podle Daily Mail studie prokázaly, že původní virus je od 18. listopadu 2019 ve Wu-chanu detekovatelný u lidí. Dva různé typy virů také unikly nebo byly jinak uvolněny z laboratoře ve stejnou dobu. Všichni si ještě pamatujeme, jak byla od roku 2020 cenzurována všechna média, která upozornila na to, že by mohlo jít o únik z čínské laboratoře financované Spojenými státy. Stejně tak byli zesměšňováni ti odborníci, kteří hned v počátcích upozornili na nepřirozený původ viru.

Ale hypotéza nabrala na síle po sérii odhalení a zastírání. 

Koncem roku 2019 byly klíčové informace o prvních infikovaných pacientech z databáze wuhanské laboratoře vymazány a jeden z jejích zaměstnanců zmizel poté, co se nakazil záhadným onemocněním podobným chřipce.  

Tato cenzura covidových informací trvá dodnes i přesto, že se průběžně ukázalo, že zprvu cenzurované informace byly většinou pravdivé. A je zajímavé, že se týká například i odtajněných dokumentů Pfizeru. Ani jedno mainstreamové médium se tohoto tématu neujalo. A pokud tyto informace zveřejníme na alternativních médiích, jsou opět cenzurovány. 

To již ovšem nemá nic společného s cenzurou dezinformací, ale se záměrným zatajováním nepohodlné pravdy…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “Bostonská univerzita pokračovala v pokusech se SARS-CoV-2 a dosáhla 80procentní smrtelnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout