Rozhovor s nizozemským politikem o boji proti globalistům opět mnohé šokoval (video)

Rozhovor s nizozemským politikem o boji proti globalistům opět mnohé šokoval (video)

Nizozemský politik Thierry Baudet, který je velkým odpůrcem globalizace a nebojí se o všem hovořit na rovinu, dává velmi často rozhovory i zahraničním médiím. Zejména v Evropě jednoduše nenajdete politika, který by si troufl o některých tématech hovořit takto bez okolků. Jeho pro mnohé kontroverzní názory často šokují a v holandských médiích vzbuzuje již pravidelně pozdvižení.

Thierry Baudet několikrát komentoval demonstrace farmářů a jejich vyvlastňování, ale jeho strana byla také tou, která v době covidismu organizovala demonstrace proti restrikcím. Poté proběhlo v režii jeho strany FVD několik demonstrací proti Velkému resetu. Na toto téma také hovoří hned v několika rozhovorech.

Baudet i další politici z jeho strany se nebojí nahlas hovořit i o tom, kdo ovládá loutky ve vládách. Neostýchali se proto interpelovat vládu, od níž žádali vysvětlení stran účasti vládních politiků jak na srazech WEF, tak na Bilderbergu. Baudet a jeho strana FVD patří k těm, kdo pomohli otevřít oči mnoha Holanďanům. Nebojí se totiž mluvit o Agendě 2030, Velkém resetu a plánech globalistů.

Díky tomu, že jde o parlamentní stranu, dostávají se jejich výroky a rozhovory i do médií – a to nejen alternativních. V novém rozhovoru pro novozélandský web však mnoho lidí Baudet skutečně značně šokoval. Části rozhovoru se nyní šíří po sociálních sítích a vyvolávají velmi rozporuplné reakce. Nicméně, podle reakcí jeho voliči většinou stojí za Baudetem…

Nedávný rozhovor s Thierrym Baudetem vyvolal na Twitteru rozruch. Již několik dní se šíří trendy téma #Baudet. Když mluví o válce na Ukrajině, v anglicky mluveném rozhovoru nelituje slov. Na rovinu v něm uvádí, že se staví na stranu Rusů.

„Nyní se Rusko brání. Jsem velmi šťastný z tohoto boje, protože konečně je tu fronta. Nyní existuje fronta proti globalistům. Doufám, že Rusko vyhraje. Myslím, že je skvělé, že existuje někdo jako Putin,“ říká kolem 15. minuty v rozhovoru zveřejněném na YouTube kanálu Forum for Democracy. „Je to jedna z nejnadějnějších věcí v dnešním světě.“

„Proč?“ chtěla vědět moderátorka. „Bojuje s globalisty,“ vysvětlil Baudet. „V podstatě bojuje proti francouzské revoluci.“ Novozélandské tazatelce také řekl, že doufá v rozpad západních mocností. „Nejlepší by bylo, kdyby se NATO rozpadlo, stejně jako EU a Spojené státy,“ naznačil.

Podle některých uživatelů Twitteru je to nadmíru jasné: Thierry Baudet je placen nebo dostává nějakou podporu z Ruska. To se ale nikdy neprokázalo. Podle samotného Baudeta, kterého se také jednou ptali, zda má spojení s Rusy, je to naprostý nesmysl. „Absolutně ne,“ poznamenal.

Proválečná globalistka Anne Applebaumová (manželka bývalého polského ministra Sikorského, který děkoval USA za útok na Nord stream) se navezla do Baudeta na sociálních sítích: „A tady je Baudet, který doufá, že Putin zavraždí více lidí a způsobí více bolesti a strádání – možná doufá, že jednoho dne může být také quislingem nebo kolaborantem v okupovaném Nizozemsku.“

Ale ne každý sdílí názory několika hlasitých kritiků. V komentářích k videu na YouTube byly zaznamenány stovky komplimentů pro předsedu strany Fórum pro demokracii. „Osvěžující, zajímavý a skvělý rozhovor“. Divákům se většinou rozhovor líbil.

I na Twitteru panuje údiv nad tím, že Baudet je v Holandsku trendy. „Pokud někoho zajímá naše země a lidé, je to Thierry Baudet,“ řekl jeden nizozemský uživatel. „Nemusíte s ním souhlasit, ale rozhodně to není zrádce.“

Celý rozhovor (v angličtině) si můžete poslechnout zde:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout