Nizozemská vláda přiznala, že uzavřela závazné smlouvy s WEF Klause Schwaba

Nizozemská vláda přiznala, že uzavřela závazné smlouvy s WEF Klause Schwaba

Zdá se, že tím, kdo tyto smlouvy uzavřel, nebyla zdaleka jen nizozemská vláda. Cílem WEF – Světového ekonomického fóra – je změna politického systému z kapitalismu na systém rovnostářský, kde nikdo nic nevlastní – samozřejmě vyjma těch největších boháčů, kteří naopak vlastní vše. Už nyní se kumuluje většina bohatství u hrstky lidí, ovšem tato hrstka nechce jen drtivou většinu, oni chtějí i vše, co mají „ti dole.“ Totální devastace ekonomik západních zemí s tím samozřejmě velmi úzce souvisí, neboť jde o cestu, jak vytvořit onu rovnostářskou společnost  – likvidací zejména střední třídy a drobných podnikatelů.

Nizozemský kabinet podepsal právně závazné dohody se Světovým ekonomickým fórem Klause Schwaba. Kabinet to připustil v reakci na parlamentní otázky, které předložil Gideon van Meijeren ze strany Fórum pro demokracii.

Světové ekonomické fórum v čele se Schwabem – propagandistou Great Resetu,  je zároveň nejvyšší globalistická organizace. WEF věří, že covid musí být použit k provedení celosvětové transformace k socialismu, přičemž všude musí být zavedena totalitní státní kontrola. Protože to je podle Schwaba, který vypadá a chová se jako padouch z filmu o Jamesi Bondovi, bezpečné a efektivní.

Schwab si dříve stěžoval na lidi, kteří tuto představu šíří, že jsou konspirační teoretici, ale webová stránka WEF otevřeně diskutuje o těchto tématech s cílem transformovat společnost. Obsah jeho plánů je přímo šokující. Lidé musí splynout s nejnovější technologií, přerušit všechna smysluplná pouta a vzdát se veškeré tělesné integrity a svobody, jen aby byli pod neustálým dohledem.

The Great Reset, globalistická utopie, je tedy v podstatě mnohem extrémnější verzí komunismu. Mainstreamoví nizozemští politici však mají k této revoltující organizaci a jejímu strašidelnému šéfovi vřelý vztah. Fórum pro demokracii chtělo vědět, jaké vzájemné dohody byly podepsány ve věcech, o kterých volič nic neví.

Kabinet ve své odpovědi přiznal poslanci FVD Gideonu van Meijerenovi, který otázky předložil, že mezi kabinetem a WEF skutečně existuje úzká spolupráce. A ano, s touto organizací  byly také podepsány  dohody. A tyto dohody jsou právně závazné.

„Nizozemští ministři se pravidelně účastní setkání organizovaných WEF,“ uvedl kabinet v odpovědi na parlamentní otázky Van Meijerena. „Kromě toho existují partnerství s WEF, která byla navázána v následujících oblastech: udržitelná investiční politika, Tropic Forest Alliance, Food System Initiative, Food Innovation Hubs.“

Dodal: „Povinnosti stanovené v těchto dohodách jsou právně závazné.“

Připomínám, že na WEF jezdí vysoko postavení politici z celého světa, včetně vrcholných českých politiků. Lze tedy předpokládat, že podobné smlouvy byly uzavřeny i s vládami dalších zemí, zejména pak evropských.

Jak se WEF stal nadnárodním orgánem, který skutečně určuje, co se děje v různých zemích světa? Až donedávna jen velmi málo voličů chápalo roli, kterou sehrálo WEF při uzurpování jejich demokratického práva vybrat si své zástupce.

Lídr FvD Thierry Baudet k alarmující reakci poznamenal: „Před sedmi měsíci: Komora zablokovala debatu o Velkém resetu . Protože řekli, že je to ‚konspirační teorie‘. Po vytrvalých otázkách FVD tento týden konečně obdrželo nezpochybnitelné důkazy, že agenda Klause Schwaba určuje politiku nizozemského premiéra Rutteho a spol. Byli zcela odhaleni.“

Covidová krize již není krizí zdravotní, ale ekonomickou a každému by mělo být jasné, že tato krize nezasáhla náhodou jako přírodní síla . Uzamčení fungovalo jako kouzlo, protože vyhladovělo malé a střední podniky, a tak výrazně pomohlo zvýšit bohatství super bohatých. To bylo ostatně od samého začátku cílem.

Až příliš dobře hráli do karet Schwabovi a jeho bohatým příznivcům. Protože podle letošního žebříčku nejbohatších lidí Forbesu se zrodilo 660 nových miliardářů, což je nárůst o ohromujících 30 procent ve srovnání s předchozím rokem.

Zakladatel Amazonu Jeff Bezos dokázal vydělat téměř 100 miliard dolarů a Bill Gates 31 miliard dolarů. Šéf Facebooku Mark Zuckerberg, jehož platforma se nyní nazývá Meta, obdržel dalších 71 miliard a další techničtí giganti jako Larry Page a Sergey Brin (oba Google) dokázali vyrůst do dvouciferných miliard. Absolutním vítězem s nepředstavitelným nárůstem 138 miliard je však šéf Tesly Elon Musk.

Tato „pandemie“ je tedy v podstatě o přesměrování peněz od nejširších mas k těm nejbohatším: Přerozdělování bohatství velmi bohatým je také v plném proudu díky experimentálním injekcím genové terapie . Na vrcholu vítězů je spoluzakladatel BioNTechu Ugur Sahin,který vydělal neuvěřitelných 13,3 miliardy dolarů. V těsném závěsu je Stéphane Bancel, generální ředitel společnosti Moderna s 12,5 miliardami dolarů. Mnoho dalších vedoucích pracovníků farmaceutických společností také pohádkově zbohatlo, stejně jako firemní investoři, jako je Bill Gates, a dodavatelé, jako je ROVI, vyrábějící lahvičky na vakcíny.

Dodavatelské řetězce byly přerušeny nehodou kontejnerové lodí, která po kuriózním manévru uvízla v Suezském průplavu. Ceny přepravních kontejnerů se od té doby znásobily – z přibližně 2 000 USD na více než 9 000 USD. Ceny surovin vzrostly na nepředstavitelně vysoké úrovně, zatímco ceny plynu a energie také vyletěly nahoru. To mělo následně dopad také na produkci hnojiv a tím i na ceny potravin, což se projeví až v příštím roce.

Již tak rychle cválající inflace pravděpodobně ještě dále poroste, z čehož budou mít prospěch pouze ti, kdo mají aktiva.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.