Rakousko: Irácký křesťan byl pobodán svým muslimským krajanem

Rakousko: Irácký křesťan byl pobodán svým muslimským krajanem

Zajímavý případ ukazuje, že před fatvou nelze utéct. A už vůbec ne do Evropy, která je již natolik islamizovaná, že se zde jen stěží někdo skryje.

Dlouhodobě je známo, že do Evropy zamířily i davy džihádistů, jejichž cílem je šířit islám mečem a prozatím většinou čekají coby spící buňky na tu správnou příležitost.

V davech džihádistů tak nebylo nijak těžké poslat do Evropy také „mstitele,“ který najde a zavraždí rouhače, jemuž se podařilo před fatvou uniknout.

 Iráčan (19), který přišel do Vídně, napadl v Klagenfurtu krajana (53)  nožem a dvakrát ho bodl. Oběť již několik let kritizuje situaci ve své domovské zemi na Youtube. Nakonec byl muž nucen z Iráku, kde mu šlo o život, prchnout.

K dispozici jsou videozáznamy trestného činu, policie tak neměla problém podezřelého dopadnout. Podezřelý říká, že byl naštvaný prohlášeními oběti na sociálních médiích. Podle prokuratury popírá, že by ho chtěl zabít. „Chtěl jsem ho jen vyděsit,“ tvrdil muž.

Oběť byla na YouTube po léta kritická k politice v Iráku, kde zejména od „dovozu demokracie“ na amerických bombách začalo trvalé pronásledování jiných náboženských skupin. Irácký křesťan se proto ve své vlasti dostával do dalších a dalších problémů a pak uprchl do Klagenfurtu. Tam pokračoval ve zveřejňování svých videí.

Iráčan byl napaden nožem před svým domem v Klagenfurtu 7. června, když se chystal odemknout vchodové dveře. Na videu z bezpečnostních kamer je vidět pachatele, jak běží za svým krajanem, několikrát bodne oběť do oblasti ramene a krku a pak uteče. Spolu s pachatelem pak z místa utíkal i další muž, tento videozáznam byl také zajištěn. Aby policie ochránila oběť, dosud se k případu nevyjadřovala.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

One thought on “Rakousko: Irácký křesťan byl pobodán svým muslimským krajanem

  1. Nezabúdajme,že EÚ /presnejšie jej byrokrati na každej úrovni a tiež 99 percent europoslancov/ podporuje a schvaľuje vraždenie kresťanov po celom svete. Samozrejme, aj kresťanských utečencov zo zámerne rozvrátených moslimských krajín /ktorých vládcovia ich dlhé roky chránili – jediným štátom, kde nemoslimov nikto nesmie oberať o práva, sú dnes Spojené arabské emiráty/. Hoci UK už vystúpila zo IV. ríše, hlásiť sa tam ku kresťanstvu je už takmer nenávistný zločin…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout