Politik se netajil nenávistí k neočkovaným, náhle zemřel jen pár týdnů po druhé dávce

Politik se netajil nenávistí k neočkovaným, náhle zemřel jen pár týdnů po druhé dávce

Náhlých a nečekaných úmrtí dosud zcela zdravých lidí přibývá. V kanadské Albertě je náhlá a nečekaná smrt z „neznámé příčiny“ nejčastějším důvodem úmrtí.

Když již bylo v některých zemích těchto „nečekaných“ úmrtí příliš, začal to mainstream svalovat na Covid (postcovidový syndrom), stejně jako podivné sraženiny, které jsou nacházeny v tělech zemřelých. Ovšem vinit z toho „Covid vakcínu“ je nepřijatelné.

Podivnou náhlou a nečekanou smrtí zemřel i jistý americký až fanatický zastánce očkování. A nejde o prvního takového „svědka Covidova“. Je jen dalším z nemála náhle zemřelých silných zastánců genových injekcí…

41letý americký řidič kamionu a kandidát do Kongresu Richard Rowe zemřel sedm týdnů po své druhé vakcíně Pfizer. Demokrat se netajil svou nenávistí k „antivaxerům“.

Rowe dostal svou první dávku Pfizer 12. srpna loňského roku. To pyšně oznámil na jeho osobní facebookové stránce, která byla mezitím smazána. Začátkem září se nechal znovu očkovat Pfizerem.

Cítil se morálně a intelektuálně nadřazený „anti-vaxerům“ podle zprávy, kterou zveřejnil v den, kdy dostal svoji první dávku. Využil každé příležitosti k útoku na neočkované. Například 7. října loňského roku Rowe řekl neočkovaným lidem: „Je mi fuk, co se vám stane.“ Řekl také: „Nechte Darwina dělat svou práci.“

Byl také pro propouštění neočkovaných sester. Politik 18. října na Facebooku napsal, že neočkovaní lidé jsou ‚na dně potravinového řetězce‘.

Ve čtvrtek 29. října 2021 ráno Rowe náhle zemřel při procházce se psem. Našli ho jeho sousedé a téhož rána byl prohlášen za mrtvého. Jeho neteř 2. listopadu napsala na Facebook, že „minulý týden neočekávaně zemřel“. Zprávy, které zveřejnil, v současné době – tedy rok po jeho smrti –  kolují na sociálních sítích.

AfbeeldingAfbeelding

Afbeelding

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Politik se netajil nenávistí k neočkovaným, náhle zemřel jen pár týdnů po druhé dávce

  1. Snad se mi to jen zdá, že se (diskutéři) chováte jako on nebo dokonce ještě hůře? Zemřel člověk. Co na tom, že pomýlený. Co na tom, že si za to možná mohl sám. Takovým způsobem se radujete z jeho smrti? Je mi líto vás i jeho. Jak to bude vypadat, když lidé budou dávat rovnítko mezi neopíchané a autory těchto nenávistných názorů?

  2. tento člověk přál smrt nevakcinovaným. dostal co přàl jiným lítost není na místě. mám pàr známých v Česku kteří chovají stejný názor! Třicetiletý bratr nejlepší kamarádky mé dcery zemřel pár dní po booster injekci ve spánku.

  3. ještě dodám že jsem rezolutně odmítl covid vakcíny hned jak jsem si zjistil že výrobci těchto splašků jsou zbavení odpovědnosti za zranění, srdeční infarkty a smrt zpúsobené jejich nevyzkoušených elixírů smrti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout