Pod záminkou plnění klimatických cílů hodlá nizozemská vláda do roka vyvlastnit prvních asi 600 farem

Pod záminkou plnění klimatických cílů hodlá nizozemská vláda do roka vyvlastnit prvních asi 600 farem

I když se o tom příliš nepíše, tak v Holandsku i nadále probíhají všechny kroky k plánovanému vyvlastnění 30% všech farem do roku 2030 a omezení většiny ostatních. Ovšem tato drakonická omezení položí další tisíce zemědělců.

Myslím, že téma vyvlastňování by mělo být mnohem více nadnášeno v médiích i na demonstracích, neboť postupně bude aktuální po celé Evropě, tedy i u nás.

Organizátoři demonstrací by se tak měli zamyslet nad tím, zda nepozvat někoho z organizátorů demonstrací v Holandsku, ideálně z vedení strany FVD nebo z FVF – Farmers Defence Force. Ale to zmiňuji jen na okraj, neboť toto téma mi velmi chybí na celé alternativě – a to nejen u nás.

Přitom vyvlastnění je hlavním cílem globalistů, podle nichž by neměl nikdo nic vlastnit a vše by se mělo sdílet. Zatím se velmi rychlým krokem směřuje právě do tohoto světa, k čemuž asi nejvíc přispívá právě ona spící většina.

Extrémní zdražování, které postupně povede k hyperinflaci, má za cíl připravit většinu lidí o jejich majetky a odkázat je na to, aby byli závislí na státu. To již začalo chápat i stále více Holanďanů, neboť právě jejich země patří k oněm zemím „testovacím.“

Desetitisíce farmářů během léta vyšly v Nizozemsku do ulic, aby protestovaly proti novým vládním klimatickým cílům, které mají za cíl vyvlastnit třetinu farem.

Farmáři dokonce postříkali místní radnici hnojem, jak ukazuje video níže.

Přes všechny tyto protesty se nyní mluví o tom, že do roka bude vyvlastněno 500-600 farem. Jinými slovy, stát tyto zemědělce donutí, aby prodali svou půdu státu. Půdu, na které často po několik století pracovalo mnoho generací jejich předků.

Farmáři nyní varují, že pokud vláda přistoupí k plánům donutit stovky farmářů prodat jejich půdu státu, dojde k dalším protestům.

Vládou jmenovaný mediátor Johan Remkes říká, že by se vláda měla zaměřit na nucené nákupy velkých emitorů dusíku v blízkosti citlivých přírodních oblastí. Neexistuje žádný jiný způsob, jak dosáhnout cíle snížení emisí dusíku o 50 % do roku 2030.

To vše má samozřejmě souvislost s Agendou OSN 2030, která je osnovou Velkého resetu. A připomínám, že Agenda 2030 byla v roce 2018 implementována i do našich zákonů!!

Holandští farmáři popisují nucené vyvlastňování jako „nepřijatelné“.

„Nucené odkupy předních emitentů jsou pro nás absolutně nepřijatelné,“ řekl Mark van der Oever z Farmers Defence Force.

„Naše zločinecká vláda včera oznámila, že urychlí krádeže půdy našich farmářů. 500-600 farmářů bude v příštím roce nuceno prodat svou půdu státu.
Farmáři ohlásili nové protesty, takže zůstaňte naladěni.“

Stát tak nyní vyvlastní zemědělskou půdu farmářům, kteří ji většinou nepovažují jen za zdroj živobytí pro celou rodinu, ale mají k ní i osobní vztah, neboť jejich rodiny většinou vlastní tyto farmy po staletí. To ovšem nikoho nezajímá.

To, co se děje v Holandsku, se děje na základě Agendy 2030 a zeleného údělu EU. Vztahuje se to tedy nejen na Holanďany, ale na všechny země, které jsou v područí fašistické EU a zároveň mají implementovánu Agendu 2030 ve svých zákonech.

Jsme uprostřed masivní inflace cen potravin a energetické krize. A co dělá stát v Holandsku, ale již i dalších zemích? Chce donutit zemědělce, aby zastavili provoz, aby dosáhli falešných klimatických cílů.

A nejhorší na tom je, že za politiky, kteří Agendu 2030 podpořili, stále většina lidí stojí!! V Nizozemsku se sice veřejné mínění od podobné politiky odklání, ale jakékoli preference u nás a v mnoha dalších zemích ukazují, že lidé stále touží po vládě slouhů globalistů.

Jak daleko bude muset vše dojít, aby i těm nejhlubším spáčům vše „docvaklo“?

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Pod záminkou plnění klimatických cílů hodlá nizozemská vláda do roka vyvlastnit prvních asi 600 farem

  1. Preto mali farmari namiesto paradnych jazd na traktoroch, vycistit parlamenta vidlami a vladu, ktora ide proti ludom, sluziacu WEF defenestrovat. Neurobili to, tak prijdu o vsetko, ale nie len farmari, aj ti co jedli plody ich prace!

  2. Pomalými krůčky k NWO. Nastolují na všech frontách. Mají svoje spoluviníky všude, na všech postech, ve všech vrstvách. Všimněte si nárůstu nabídky bezmasých, vegetariánských jídel. Z těch budeme mít dobrý sociální kredit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout