Německý Düsseldorf preventivně vypne pouliční osvětlení a sníží povolenou rychlost

Německý Düsseldorf preventivně vypne pouliční osvětlení a sníží povolenou rychlost

V rámci údajného nutného šetření nyní již další německé město hlásí, že mnohé uličky budou v noci zcela temné. To samozřejmě potěší různé Mohamedy, Ahmedy a Ibrahimy až vyrazí do ulic hledat oběti svých choutek. V potemnělé ulici je případná oběť mnohem hůře uvidí a tedy posléze i identifikuje.

Pokud tedy hodlá Německo dojít do rekordních čísel ve znásilnění, loupežích a vloupání, pak na to jde docela správným směrem. Kriminální živly mají navíc i přesně určen čas, kdy mohou potenciální oběti vyhlížet, aniž by jim hrozilo, že se ulice náhle osvětlí.

A to není vše. Aby se v té tmě nenabourali řidiči aut, budou v neosvětlených ulicích osvětlené značky, upozorňující na dočasné snížení rychlosti. Značky i nové osvětlení samozřejmě také budou něco stát…

V Düsseldorfu bude v budoucnu na mnoha místech v noci tma. Aby se snížil účet za plyn, městská správa vypne 8 000 ze svých 14 000 historických plynových luceren. Od 15. října již lucerny nesvítí ve všední dny a v neděli od 1 do 5 hodin; V pátek, sobotu a před státními svátky platí částečná odstávka od 3 do 5 hodin ráno.

To pravděpodobně sníží účet za plyn, ale zvýší počet dopravních nehod.  Proto přišli s řešením: Bylo instalováno přesně 157 nových značek 30 km/h. Tam, kde lucerny nyní zůstávají temné. Rychlostní limit se vztahuje pouze na dobu, kdy jsou lucerny vypnuty.

A to není vše. Zcela nové značky 30 km/h mohou řidiči automobilů rozluštit pouze se štěstím, protože silnice jsou neosvětlené. Na obzvláště nebezpečných místech je nyní třeba instalovat náhradní osvětlení tak, aby rychlostní značky zůstaly viditelné a nedocházelo k nehodám…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Německý Düsseldorf preventivně vypne pouliční osvětlení a sníží povolenou rychlost

  1. asi nevedi, ze jsmd kdysi pred reflexnima barvama meli odrazkove znacky, jo ze byly z plastu a ten byl z ropy a na jejich vyrobu je treba plyn a eletrika, aha, tudy cesta nevede. A nemaji to uz nahodou ve Vyhlasce? Ze za snizene viditelnosti je treba snizit rychlost. Ale jezdit mestem tricitkou? To bude spotreba.

    kdyby dali vsude neomezenou rychlost, to by se genofond rychle vycistil, ale jestli spis za tim neni jiny zamer. Nehod neubude, pac vsichni misto ven z okna budou ctmet do budiku. Jestli to spis neni o tom, aby nevyrazili do ulic chlupaci s radarama a s blockama ve snaze lidi podojit a prinutit auta nepouzivat. Samozrejme ze mirumilovni budou mit moznost jezdit Carmageddon v realite. Ale to jina kapitola

  2. Je skutečně zajímavé jak rádi se češi starají o okolní státy co se tam děje, ale nikde se nic nelze dozvědět co se děje v čechistánu, že by mocí mermo chtěli utajit veškeré politické zločiny páchané na vlastním národě?

  3. Kolego, Slovanka ovlada nekolik jazyku a preklada z nezavislych zdroju z ciziny a semtam i neco z domova. Pokud chces vice ceskych zprav, tak jdi na pravyprostor.net nebo dej na yutubu „okamura“ a staci jen ty jeho promluvy, to se dovis hned, co zas chytraci vymysleli. Pak zadej „david“ a mas to same ale z eu parlamentu. Je toho sice min, ale jednotlive horory jsou delsi. No a pokud by ani tohle nebylo dost tak zadej „lukavec“nebo „zakony bohatstvi“ a projdi si rozhovory zpetne. Vyborna jsou videa s Kollerem. Mezi dalsi dobre zdroje patri xtv. Pozor nektere jejich porady jsou satira. Vyborne jsou diskuze na „o cem se mlci“ a na protiproud.info

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout