Francie: Protesty pod heslem „migrace zabíjí“ pokračují (videa)

Francie: Protesty pod heslem „migrace zabíjí“ pokračují (videa)

Poslední kapkou v dlouhé sérii různých útoků po celé zemi byla velmi brutální vražda teprve 12leté Loly. Nyní se spekuluje, že byla zavražděna v rámci jakéhosi rituálu.

Každopádně jsou Francouzi naštvaní a projevují to každý večer v ulicích – a již nejen v Paříži. Zvolení Macrona bylo do jisté míry dílem muslimů, bez nich by se již znovu prezidentem nestal. To si také uvědomuje mnoho lidí, kterým je jasné, že si svoje voliče dováží.

Ti pak likvidují původní obyvatelstvo, aniž by se nad tím skuteční viníci – tedy politici – jakkoli pozastavili. Deportace již roky prakticky nefungují a do země proudí další a další invazní vojska…

V Lyonu proběhla demonstrace pod heslem: „Imigrace zabíjí“:

„Migranti jsou vrazi!“ – křičí demonstranti:

Demonstranti došli až k městskému soudu, kde na vraždu, která směřuje k verdiktu „psychické nemoci“ upozornili:

Na zeď pařížského sídla strany La France insoumise, jejíž členové  k vraždě Loly mlčí, promítli demonstranti její podobiznu

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: Protesty pod heslem „migrace zabíjí“ pokračují (videa)

  1. islám je mirumilovny musime jim pomahat hlavně nevolit nácky a flastence 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 Allahu Akbar pachaji utoky je to naše chyba nejsme moc vstřicni a solidarni 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 musime je nechat praktikovat svou viru a žit si svym zpusobem života 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 všichni přeci nejsou zli musiš muslimy rozdělovat na normalniho muslima co se modli na koberečku a radikala ktery pacha terorismus 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 všichni muslimové nejsou zli přeci 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑 vždyt žádne gangy ani ghetta nikdy v Evropě nejsou to je jen Pro Ruska propaganda 👳‍♂️🔪 = 🐑🐑🐑🐑🐑🐑

  2. Ted by bylo potreba aby behem demonstraci byl zabit-zavrazden dalsi. To by mohlo zpusobit prvotni jiiskru, kdy se zacne strilet.

    Pak uz, vlady Evropskych zemii mohouu bud nasadit armadu proti lidem, nebo se nechat povesit. Zajimave tedy bude, jestli se EU podarilo vybdovat dosattecne loayalni vojsko ktere bude bojovat proti Evropanum.

    Napriklad v Britanii se na tuto eventualitu urychlene pripravuji, viz, nedavna zprava kdy do armady a tajnych sluzem nesmi nabirat belochy. tj. urychlena priprava barevne armady ktera bude strilet do belochu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout