Německo: Jordánec těžce pobodal mladou Ukrajinku, pak si zašel na klobásu a hranolky

Německo: Jordánec těžce pobodal mladou Ukrajinku, pak si zašel na klobásu a hranolky

Jednalo se o vraždu ze cti? Pokud ano, pak se zřejmě nejednalo o příliš svědomitého muslima, neboť se nijak nezdráhal si dát záhy po vraždě klobásu s obsahem vepřového masa.

I když jsou v zemích bezvěrců podobné prohřešky proti islámu povoleny, nezdá se, že by ještě tento muslim potřeboval praktikovat takíju (přetvářku).

Nejprve Shadi B. (28, na titulku vlevo s mobilem) málem zabil mladou ženu na předzahrádce, pak klidně večeřel bratwurst s hranolky v horské restauraci v nadmořské výšce 2000 metrů!

V úterý ráno kolem 7. hodiny potkal Shadi B. Ukrajinku Alinu (21) před svým bytem v Garmisch-Partenkirchenu. Bodl ji na předzahrádce.

Oba se znají, žijí ve stejném penzionu pro migranty v srdci Garmisch-Partenkirchenu. Alina byla na cestě do hotelu, kde pracuje jako pokojská, když ji Shadi B. těžce zranil na cestě do penzionu.

Po krvavém činu Jordánec uprchl na stříbrném kole. Velký kontingent policistů po něm pátral dlouhé hodiny bez úspěchu.

Andrew Syme (51, viz titulek), pronajímatel restaurace Alpspitz (2050 m nad mořem),  si večer přečetl na internetu o pátrání po zločinci a poznal Shadiho B. jako hosta, který jedl bratwurst s hranolky za 9,20 eur v jeho horském hostinci krátce po krutém činu!

„Všiml jsem si ho kvůli podivné objednávce tak brzy ráno,“ říká pronajímatel. Odpoledne kolem 15. hodiny přišel mladík znovu a objednal si znovu bratwurst. „Bylo to divné, ale nemysleli jsme si nic špatného.“

Když pronajímatel dokončil práci, mladý muž se stále poflakoval u horské stanice Alpspitzbahn. „Když jsem ho později poznal na internetu, samozřejmě jsem informoval policii.“

S policejními vozy pak policisté zajeli do restaurace a prohledali budovu. Ve skladu přikrývek policisté podezřelého objevili, byl bez odporu zatčen.

Andrew Syme je ohromen: „Jsme v šoku. Když si představíte, že málem zabil ženu a pak s námi klidně sedí v restauraci.“

Podezřelý Shadi B. je nyní ve vazbě.

A na závěr si zkusím zatipovat: Brzy se dozvíme, že je chudák Shadi B. psychicky nemocný…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Jordánec těžce pobodal mladou Ukrajinku, pak si zašel na klobásu a hranolky

  1. Keby bol ten Jordánec zavraždil trebárs Rusku alebo Iránku, skrátke príslušníčku „nepriateľského“ /voči EÚ/ národa, možno by ho aj oslobodili…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout