USA: Propagandistická CNN tvrdí, že kočky a psi mohou za údajné klimatické změny

USA: Propagandistická CNN tvrdí, že kočky a psi mohou za údajné klimatické změny

Již nějakou dobu očekávám, že po hospodářských zvířatech přijdou na pranýř i psi a kočky. Vždyť i oni produkují CO2, navíc ještě konzumují maso a také oni zabírají své místo na planetě.

Další zajímavost, které jsem si nemohla nepovšimnout, jsou i první hmyzí konzervy pro psy, na které jsem již v jistém obchodě narazila. Tedy bylo mi jasné, že záhy přijde nejen tlak na razantní snížení chovů těchto masožravců, ale také tlak na to, aby se podobně jako lidé přeučili i tito predátoři na konzumaci hmyzu.

V USA, odkud v EU kopírujeme každou šílenost, se již konečně i v tomto směru naplno odhalili.

Článek CNN, který se nedávno dostal na sociální média, navrhl, aby Američané od nynějška kupovali menší plemena domácích mazlíčků a začali je krmit hmyzí stravou, která by pomohla omezit jejich škodlivý účinek na klima. Jak se dalo očekávat, článek vyvolal těžkou odezvu poté, co CNN zveřejnila odkaz na něj na Twitteru.

Článek s názvem „Naši mazlíčci jsou součástí klimatického problému“ uvádí, že „vědci“ říkají, že psi a kočky hrají významnou roli v klimatické krizi. Stojí v něm: „Naši čtyřnozí přátelé neřídí SUV hltající plyn ani nepoužívají spotřebiče, které spotřebovávají energii, ale to neznamená, že nemají dopad na klima“ a poznamenali, že je to „masitá strava domácích mazlíčků, která je největším přispěvatelem k jejich uhlíkové stopě“.

Klimatičtí teroristé, „progresivní“ aktivisté, některé mediální osobnosti – a další různí šílenci – nedávno začali hlasitě argumentovat, že i lidé by měli okamžitě považovat za normální konzumaci brouků a „laboratorně pěstovaného“ masa v údajné snaze zachránit naši planetu.

Je zřejmé, že věří, že planeta by byla nejzdravější, kdyby na ní nebyli vůbec žádní lidé nebo masožravci. Ale i býložravci jsou problém, neboť pro změnu více prdí a tím produkují CO2 i nadměrné množství dusíku.

Pomyslete na to, jak nízká by byla míra inflace – a jak silná by byla ekonomika – kdybychom potratili všechny děti i domácí mazlíčky dřív, než se stihnou narodit! A představte si, kolik peněz byste ušetřili, kdybyste nemuseli kupovat plenky nebo krmivo pro psy.

Pokud budou globální elity úspěšné při realizaci Velkého resetu, můžete se vsadit, že nařídí, aby určité procento naší stravy – a stravy našich domácích mazlíčků – bylo tvořeno „jídlem“ založeným na hmyzu, zatímco oni si stále budou pochutnávat  na hovězím steaku a vepřové panence.

Připomínám, že hmyz se dnes jako přísada přidává do mnoha potravin, kde byste to nečekali. Mele se například i do „udržitelné mouky,“ najdete jej ale i v různých sladkých pochutinách nebo v jinak běžných polotovarech. V našich obchodech se zatím vyskytuje jen velmi málo, ovšem v pokrokovějších zemích je již výběr hmyzích pokrmů poměrně hojný….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “USA: Propagandistická CNN tvrdí, že kočky a psi mohou za údajné klimatické změny

  1. lahodna mrtvola jak vysita. hen ten kanibalismus vam dovezeme i kdybyste nas za to meli sezrat. doporucuji vsem precist si tuto knihu. je dost nechutna, ale v pribehu se zvirata vybila kvuli nemoci prenosne na lidi. a vznikl novy prumysl, kdy se nekteri lide chovaji na jidlo zamerne, samozrejme se jidlem stavaji vsichni, kterisi nemohou dovolit zit a taky lidi s jinym nazorem. doporucuju cist na lacno. neni to prijemne cteni. jen psycho a sociopati a jini zvraacenci nebudou mitproblem.

  2. Tak vážení, krovky a jiné tuhé části brouků obsahují chytin a to je BIOPESTICID!!!
    Pesticidy jsou látky, které ničí živé parazity!
    Tedy jinými slovy nás lidi globalisté toto látkou pomalu zabíjejí, protože je to pro člověka jed!
    Ze všech vyhledávačů na netu byla tato informace vymazána!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout