Rakouská lékařka, jejíž sebevraždu svedli na neočkované, dlužila více než půl milionu eur

Rakouská lékařka, jejíž sebevraždu svedli na neočkované, dlužila více než půl milionu eur

Pamatujete se ještě na kauzu rakouské lékařky, na které se velmi ráda přiživila i naše propagandistická média? O této kauze jste si mohli přečíst zde nebo zde. Lékařka Lisa-Maria Kellermayrová byla jednou z tváří „pandemie“ covidu v Rakousku.

Ve zkratce připomínám, že lékařka patřila k nejtvrdším zastáncům covidových restrikcí, povinného očkování a trestů pro neočkované. Sama dokonce udávala lékaře, kteří se přidali na opačnou stranu a bojovali proti všemu zlu, které ona sama tak vehementně prosazovala.

Žena se později pokusila o sebevraždu, leč neúspěšně. O tom se však nikde nepsalo. O pár týdnů později jí však již sebevražda vyšla. Aniž by k tomu byl jediný důkaz, tak jakožto zodpovědní za její smrt byli okamžitě označeni odpůrci covidismu z Rakouska i Německa, kteří jí logicky nemohli dlouhodobě přijít na jméno.

Po celé Evropě se mainstream pozastavoval nad tím, jak chudáka lékařku dohnali zlí neočkovaní až k smrti. Pamatuji si, že velmi výživný – a jako obvykle i velmi štvavý – článek tehdy napsal i Seznam. Samozřejmě v tom duchu, že lékařka byla svatá a zločinci neočkovaní ji dohnali k smrti jen proto, že hájila očkování.

Dne 1. srpna se v Rakousku konala dokonce velká tryzna, vzpomínkové akce probíhaly po celé zemi a chybělo málo, aby byla lékařka svatořečena.

Zajímavý je i fakt, že nikdy – a to ani po žádostech mnoha médií – nebyl zveřejněn obsah údajně dokonce několika jejích dopisů na rozloučenou.

Mainstream přesto dál útočil na odpůrce covidismu a to bez jakýchkoli důkazů o skutečném důvodu sebevraždy. Nyní se však podařilo zjistit, že lékařka měla neskonale větší problém, než jen nějaké nadávky odpůrců v Rakousku tehdy povinného očkování…

Příběh kolem Kellermayrové proto nyní nabírá překvapivý spád. Rakouský kanál AUF1 uvádí, že lékařka měla dluh ve výši nejméně 530 000 eur a možná si z toho důvodu vzala život.

Nyní se tedy předpokládá, že tak velké dluhy již  byly příliš neúnosné a velmi pravděpodobně byly nakonec i skutečným důvodem její sebevraždy.

Pokud tomu tak skutečně je, pak byla sebevražda lékařky zneužita k nechutné propagandě a dalšímu rozdělování společnosti na základě účelově vykonstruované lži. Tuto skutečnost však jistě propagandisté nezmíní…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

One thought on “Rakouská lékařka, jejíž sebevraždu svedli na neočkované, dlužila více než půl milionu eur

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout