Na Seznamu již propagují Schwabovu vizi podle níž „nikdo nic nevlastní a vše se sdílí“

Na Seznamu již propagují Schwabovu vizi podle níž „nikdo nic nevlastní a vše se sdílí“

Další konspirace se stává realitou. My, kdo již dlouho upozorňujeme na aktivity Schwabova WEF, kam si již roky jezdí pro instrukce politici z celého světa, včetně těch našich, jsme nálepkováni za dezinformátory. Přitom se jen snažíme s dostatečným předstihem upozornit na to, co se na nás chystá.

Kdo zná pozadí Agendy 2030 a detaily plánů Schwabova WEF, ten již dlouho ví, že současná krize je uměle vyvolaná jen proto, aby bylo možné většinu lidí zbavit jejich majetku. Vlastnictví by mělo být v budoucnu výsadou současných miliardářů, obyčejný člověk by neměl vlastnit vůbec nic, včetně nemovitostí, které by také měly být sdíleny.

Sdílené by ovšem podle WEF měly být i takové věci jako domácí spotřebiče, dopravní prostředky, oblečení či cokoli co si lze představit.

Protože jsme již dostoupili do dalšího levelu přeměny nového světového řádu, k přechodu od kapitalismu k cirkulární ekonomice, což je společnost, která má něco z komunismu a něco z feudalismu, je třeba nám již po troškách dávat okusit naši šílenou budoucnost.

Vše je samozřejmě podáno tak, že to, co nás čeká, je něco báječného a přínosného. Ještě zbývá patřičně zpropagovat konzumaci hmyzu, plevele, odpadních vod a kanibalismus. Digitální měna, navázaní na vaše ID a sociální kredity, se již průběžně propaguje.

V článku pod vševypovídajícím názvem „Neplýtvat, recyklovat, nevlastnit. Kdy přejdeme na cirkulární ekonomiku?“ nám mladý eurosoudruh s nadšením představuje oběhovou společnost, proti níž byl socialismus, který si my starší (na rozdíl od onoho mladého eurosoudruha) velmi dobře pamatujeme, tvrdým kapitalismem.

Tehdy jsme totiž mohli v zásadě vlastnit cokoli, vyjma výrobních prostředků. Ve světě podle Klause Schwaba bychom již neměli vlastnit vůbec nic. To víme všichni, kdo máme do detailů nastudovány vize WEF, které se již postupně naplňují, neboť je to právě Schwabovo WEF, odkud politici pravidelně čerpají instrukce.

Podle článku již u nás dokonce funguje i „Institut cirkulární ekonomiky.“ To jen dokazuje, že vše se již zřejmě nějakou dobu připravuje. Článek má snahu nám představit společnost, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí, jako něco přínosného. A jistě se bude v těchto snahách vnutit nám Schwabovy vize, také nadále pokračovat.

O cirkulární ekonomice jste si zde mohli přečíst již několik článků, které vám do detailů vysvětlují, jak taková ekonomika (tzn. „oběhové hospodářství) funguje (např. zde nebo zde). Má jít o hospodářský systém Nového světového řádu, či – chcete-li – Velkého resetu.

Aby lidé tuto razantní změnu ve svých životech akceptovali, je třeba jim ji přednést jako něco přínosného. Podobně nám budou vnucovat i konzumaci hmyzu, čipování lidí, digitální měnu, sociální kredity a další šílenosti, které propagují na stránkách WEF. Vše bude prezentováno jako dobro pro nás i naši planetu.

Čas, mezi nímž se konspirace stávají realitou se stále zkracuje. Spící masy stále nechápou, že cenzura alternativních médií má především za cíl zabránit tomu, aby se dopředu prozradily všechny zrůdné plány těch, kdo skutečně ovládají svět.

Chtěli by zabránit tomu,  aby se karty globalistů odkryly naplno – bez všech příkras a v celé jejich zrůdnosti dřív, než bude příliš pozdě proti těmto plánům jakkoli zakročit.

Jak můžete vidět i v onom článku, tak loutky globalistů již začínají šířit Schwabovy vize jako něco, co je nutné začít zavádět v praxi. Je jen na vás, kdo chápete, oč jim jde, abyste dál probouzeli spící masy. Jen tak můžeme realizaci zvrácených vizí z dílny WEF zabránit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 32 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Na Seznamu již propagují Schwabovu vizi podle níž „nikdo nic nevlastní a vše se sdílí“

  1. NWO nemá nič spoločné s komunizmom, ktorý nikdy nikde vo svete neexistoval. Skôr s maoizmom kambodžského typu /ktorý tak obdivoval Jens Stoltenberg/. A áno, jeho vízie veľa prebrali aj z feudálnej spoločnosti.

  2. bylo by to svým způsobem hezké nic nevlastnít a přitom si slušně žít. Problém je však v tom, že tzv. elity budou vlastnit všechno a zbytek světa nic. Tak takhle to nemůže fungovat, to je znovu otrokářská společnost. Tzv. elity jsou nedůvěryhodní, nejdou příkladem a proto jim nikdo nemůže uvěřit. s výjimkou ovcí kterých je bohužel hodně. Uvidíme…

  3. To je tedy pěkná konspirace, docela jsem se pobavila zejména tím, jak už se „vše se již zřejmě nějakou dobu připravuje“. Připravuje se to tak leda od doby, kdy jsem v roce 2015 Institut cirkulární ekonomiky založila v návaznosti na reakci na obrovský tlak na přírodní zdroje, které potřebujeme k pohánění fungování celé ekonomiky. Již tehdy bylo zřejmé, že například v oblasti stavebních materiálů bude Česká republika čelit krizi, když prognozy odborníků ze stavebnictví říkaly, že do deseti let se dotkneme limitů pro dobývání primárních zdrojů. A recyklace v té době (v oblasti stavebnictví) byla téměř na nule. Cirkulární ekonomika stojí na znovuvyužívání zdrojů s cílem udržet „ekonomku v chodu“, nicméně mnohem méně náročným způsobem na spotřebu materiálů právě díky opětovnému použití. Sdílení je konceptem, který se hodí jen někde – například ve městech v oblasti dopravy (pokud žijete v Praze, znáte situaci s parkováním a naproti tomu možná víte, že průměrně auto více než 95 % času stojí zaparkované). Tedy využít to, co se vyrobí do maxima tak trochu dává smysl. Nikde nikdo z týmu netvrdí, že „vše se bude sdílet“ a NIC se nebude vlastnit. Dává to smysl dále třeba u vybavení, které nepotřebujete non-stop. Takže například sezonní sportovní vybavení, zahradní nebo zemědělská (a jiná) technika atd. Ty Vaše konspirace založené na jakémsi „vedení světa těmi od Schwabova WEF“ mě pobavila. Slyším o něm poprvé v kontextu toho, že by cirkularitu propagoval, tak díky za rozšíření obzorů, ale přečtěte si o cirkulární ekonomice více a pochopíte, že je to jeden z konceptů, které oddělují ekonomické fungování společnosti od spotřeby zdrojů, což se ukazuje jako jediná možná cesta v době, kdy mnoho zdrojů na lokální úrovni opravdu dosahuje svých hranic a nebo ve světě, ve kterém žijeme, dochází k častým přerušením jejich dodávek. Jedná se o posilování soběstačnosti, ale ne demagogii. Jsme nohama na zemi, ale bohužel vidím, že vy jste si v konspiracích trošku ulétli. S úctou, zakladatelka Institutu Cirkulární Ekonomiky

  4. Pro Soňa Klepek Jonášová…Prosím, nastudujte si Vy, co je WEF a co podporuje. Uvědomte si, prosím Vy, kam to dál povede. Né nadarmo se říká, že cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly.
    V tomto případě jde pouze o to oklešťovat stále dál a dál naše práva. Nebo, Vy v budoucnosti chcete sdílet bydlení společně s desítkami migrujících muslimských Afričanů? Já teda fakt ne. A netýká se to jenom této záležitosti. Vy chcete jíst brouky? Protože jsou přeci výživné…Já teda fakt ne. Chcete mít v ruce, nebo rovnou v hlavě čip? Aby o Vás vždycky věděli, kam jdete, co kupujete, co jíte, s kým spíte…Já teda fakt ne. A tímto to teprve začíná. Ale, to by Vy jste musela být konceptuálně gramotná, aby Vám to došlo.
    Děkuji a jsem s pozdravem Zuzana Šubrtová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout