I přes nedávno odhlasovaný zákaz EU pokračuje v propagaci hidžábu a islámu (video)

I přes nedávno odhlasovaný zákaz EU pokračuje v propagaci hidžábu a islámu (video)

Jak jsem se zde již zmínila, tak tento týden se v EP hlasovalo o zákazu propagace hidžábu a sponzorování organizací napojených na Muslimské bratrstvo. EK totiž dlouhodobě nejen propaguje hidžáb a islám, ale také z vašich daní dotuje organizace přímo napojené na Muslimské bratrstvo.

Tyto organizace se tak nijak netají tím, že jejich cílem je převzít Evropu a zavést zde právo šaría. To samozřejmě jejich podporou a propagací zcela otevřeně podporuje i EU. Zejména francouzští europoslanci, kterým vadí stav jejich země, si na toto podvratné jednání Evropské komise stěžovali.

Posléze iniciovali hlasování, ve kterém většinou hlasů europoslanců bylo rozhodnuto o zákazu podobné propagandy, stejně jako financování odnoží Muslimského bratrstva či jejich otevřené podpory na půdě EU. O hlasování jste si mohli přečíst zde.

Podvratná EK ovšem ukázala, že europoslanci jsou zřejmě na svých postech zcela zbyteční. Pokud totiž rozhodnou jinak, než jak chce vedení EU, pak se toto rozhodnutí ignoruje. Stejně tak EK ignorovala nedávné hlasování a pokračovala v propagandě hidžábu.

Včera se opět propagovala migrace, islám, hidžáby (zejména u sportovkyň) a multikulturalismus na Migračním fóru EU. Samozřejmě i tentokrát za účasti některých islámských organizací napojených na Muslimské bratrstvo:

 

ženský fotbalový tým z Irska
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “I přes nedávno odhlasovaný zákaz EU pokračuje v propagaci hidžábu a islámu (video)

 1. Jedna z mnohých lží ,ktoré zámerne šíria homofašisti z EÚ: vraj islam trestá iba aktívnych a nie pasívnych účastníkov teplošského či lesbického sexu. A ešte jedna perlička: ajcošov treba podľa niektorých „aktivistov“ chrániť, podporovať a nie „diskriminovať“ či „vyjadrovať sa nenávistne“ – inými slovami, niektorí extrémisti žiadajú legalizáciu šírenia pohlavných chorôb vrátane AIDS. Píšem to kvôli stupňovaniu homofašizmu na Slovensku ,ktorý však nebude trvať dlho a najneskôr koncom tohto desaťročia nadobro skončí v celej Eurábii /vlastne vo väčšine sveta – natruc globalistom/. No a homolobby či translobby bude navždy rozdrvená na prach. Zo známych dôvodov…

 2. Davam sem znovu muj komenar od puvodniho clanku, pac se divite ze zakaz neni zakaz. Samozrejme ze neni a ani nikdy nebyl !

  cituji sam sebe:“
  Pletete si pojmy s dojmy.
  1. Evropsky parlament NEMA pravo navrhovat zakony. Navrhovat zakony muze jen komise. tzn. parlament si muze odhlasovat jen tiskove prohlaseni s nulovym exekutivnim dopadem.
  2. Evropsky parlament NEMA pravo komisi cokoli prikazovat, zakazovat nebo navrhovat. Jakakoli komunikace smerem parlament > > > komise je pouze informativniho charakteru. tzn. jakekoli hlasovani poslancu parlamentu nemuze komisi prinutit k cemukoli.“

  Kapisto ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout