„Musíme žalovat Pfizer a okamžitě ukončit smlouvy,“ říká europoslanec (video)

„Musíme žalovat Pfizer a okamžitě ukončit smlouvy,“ říká europoslanec (video)

Po pondělním skandálu, kdy ředitelka Pfizeru přiznala, že jejich genové injekce nikdy nebyly testovány na přenos, nedůvěryhodný Pfizer opět potvrdil svoji velmi špatnou pověst, díky níž byly injekce odmítnuty například v Africe.

Tedy Pfizer od samého počátku zcela účelově lhal a tyto lži byly šířeny i přes vlády a rádoby „odborníky,“ kteří tvrdili, že „vakcíny chrání před nákazou i přenosem.“ Přitom od samého začátku se vědělo, že jde o lež, na kterou jen chtěli nalákat důvěřivce.

Čísla ukazují, že naprostá většina pacientů s covidem v nemocnici byla očkována několikrát. Například 91 procent hospitalizovaných v Belgii za poslední dva týdny bylo očkováno, z toho 67 procent bylo posíleno. Téměř všichni, kdo v zemi zemřeli „na covid“ nebo „s covidem“, byli také očkováni.


„Musíme okamžitě ukončit smlouvy s výrobci vakcín,“ řekl v Evropském parlamentu europoslanec Mislav Kolakusic. „Prodali nám falešné vakcíny.“

Europoslanec se domnívá, že dosud vynaložených 2,5 miliardy eur by mělo být splaceno. Chce také, aby Pfizer a další výrobci vakcín byli stíháni.

„Jinak jsme vinni získáváním a propagací falešných drog,“ řekl Kolakusic. „Kdy budou smlouvy ukončeny?“

Europoslanec také upozornil na podíl Ursuly vin der Leyenové, která dohodla dodávky „vakcín“ přímo s generálním ředitelem Pfizeru – Bourlou.

Připomínám, že Lejnová byla již asi před půl rokem požádána, aby zveřejnila veškerou komunikaci s Bourlou (probíhala přes SMS), ale ona to dlouhodobě odmítá. Smlouvy pak EK odmítla zveřejnit v plném rozsahu, většina byla začerněná.

„Každý, kdo tvrdil, že vakcíny brání šíření viru, by měl nést odpovědnost,“ napsal nakonec europoslanec na Twitteru.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “„Musíme žalovat Pfizer a okamžitě ukončit smlouvy,“ říká europoslanec (video)

  1. Spravodlivosť v EU dávno zomrela, spolu s jej sudcami a prokurátormi, zostali len zombíci slúžiaci satanistom ! Nič sa dobrovoľne nestane, lebo tí, ktorí by mohli dať veci do pohybu sú bez svedomia a cti, a to sú buď kúpení, zastrašení alebo spolupáchatelia ! Len masívne umieranie môže naštartovať očkovaných…

  2. 1 dávka 💉🤒 2 dávky 💉💉🤕 Booster 💉💉💉🥵 dalši posilovaci dávka 💉💉💉💉🥶 a dalši posilovaci dávka 💉💉💉💉💉💀 me he he he he 🔥🔥🔥🔥🔥👹 ⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰⚰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout