Britská špionážní agentura MI5 již nepřijímá bílé muže, hlásit se mohou jen ženy nebo rasové menšiny (video)

Britská špionážní agentura MI5 již nepřijímá bílé muže, hlásit se mohou jen ženy nebo rasové menšiny (video)

Již nedávno se stejný požadavek objevil také v armádě, takže ve Velké Británii nejde o nic nového. Genderová ideologie a protibělošský rasismus pohltily i špionážní služby, kde již nejsou vítáni bílí muži.

Hlásit se však mohou nejen ženy všech barev pleti, ale také nebílí muži. Ale ani bílý muž si ještě nemusí zoufat. Hlásit se totiž mohou i genderové menšiny – tedy například trans. Pokud se tedy bílý muž prohlásí za ženu nebo nebinární osobu, pak je zpět ve hře. A jestliže začne prohlašovat, že se cítí být i černochem, pak se dokonce může stát favoritem.

A vzhledem k tomu, že MI5 upřednostňuje i náboženské menšiny, pak by nakonec měl zřejmě největší úspěch černý trans muslim… 🤡

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Britská špionážní agentura MI5 již nepřijímá bílé muže, hlásit se mohou jen ženy nebo rasové menšiny (video)

 1. Pamätáte sa na seriál Dempsey a Makepeaceová? Hral tam miešanec nigérijského /nie českého, ani slovenského/ pôvodu Tony Osoba a nebiely herec v britskom seriáli vtedy predstavoval veľkú raritu… Dnes by veru podobný seriál nemohol /vlastne ani nesmel/ vzniknúť, podobne ako Profesionáli.

  1. Uz kolem roku 2005 se John Cleese nechal slyset ze dnes by jejich Show, MonthyPython ciircus nemohla vzniknout. 5 bilych muzu kteri si delaji legraci z kazdeho je jiz nelegalni.

   BTW stahujte dokud to jde.

 2. Keby riaditeľ CIA rozhodol napr. o kvótach pre ženy či zakázaní prijímania kresťanov /moslimovia by boli samozrejme vítaní/, nečudoval by som sa.

 3. určitě se taky dočkame jestli někdo uděla remake 3 ořišky pro popelku herečku muže hrat černoška s Ugandy nebo se uděla nějaky film o Karlu Gottovi a hrat ho muže třeba černoch dnes je už všechno možne

 4. v 97 roku zakazali v Anglii strelne zbrane. Tim je cela generace belochu, naprosto neskodna, ovce.
  Naprotitomu invaziste maji vycvik a praxi v zachazeni se zbranemi, nyni oficialne Britska vlada bude trenovat v uzivani zbrani ne-britske rasy. Vycvik v armade a v silovych slozkach jen pro nebile.

  Pokud dnesni generace Britu neni jeste posledni, tak ta pristi zcela urcite.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout