Katar používá plyn k vývozu islámu do Evropy

Katar používá plyn k vývozu islámu do Evropy

Všichni politici – včetně těch našich – jsou zalezlí hluboko v pozadí arabských šejků. Je jim celkem jedno, že je to právě Saúdská Arábie, Katar a Turecko, kdo patří k hlavním sponzorům islamizace Evropy.

Čelní představitelé těchto zemí – včetně nejvyšších imámů – se dlouhodobě netají tím, že jejich hlavním cílem je dobytí Evropy a plošné zavedení práva šaría. Právě tři výše uvedené země jsou hlavními sponzory atributů islámu v Evropě – bez nich by bylo na našem kontinentu mnohem méně mešit, modliteben a islámských madras (škol).

Vysocí islámští představitelé nenabízí ropu a plyn za nic – jejich hlavním cílem je islamizovat ty země, které se jim zaváží. Jisté je, že naši oddaní lokajíčci jistě rádi islámským radikálům rozprodají naši zemi tak, jak ji již dříve rozprodávali cizákům většinou ze západoevropských zemí.

Místo, které islám jednou uchvátí, již nikdy nevrátí. Navždy je považováno za území islámu. Například Pyrenejský poloostrov považují muslimové stále za jejich území. Je to právě Katar, kdo mimo jiné dlouhodobě tlačí na přeměnu chrámu v Cordobě na mešitu. Na místě katedrály v Cordobě kdysi stál kostel, na jehož místě pak byla v době obsazení Maury vystavěna mešita – a nyní je tam opět kostel.

Pro muslimy je to – podobně jako Hagia Sofia – území islámu. A tedy mešita. Obdobných případů bychom našli spoustu zejména z území Balkánu, kde je jak Katar, tak Saúdská Arábie velmi aktivní.

Prodej plynu je nyní vítaným způsobem jak obsadit další území. Na to nyní ostatně upozorňují všichni znalci islámu, když vidí, jak arabským šejkům podlézají evropští politici. Aby se zbavili závislosti na ruském plynu, chtějí vytvořit závislost na arabské ropě a plynu. A  Arabové se nespokojí „jen“ s penězi.

Saúdská Arábie (která v současné době také financuje první mešitu na Kubě) byla první zastávkou na nedávném turné německého kancléře Olafa Scholze, které zahrnovalo Emiráty a Katar. Před pár dny podlézali Kataru, který již vydal na islamizaci Evropy asi miliardu eur,  také naši politici.

Evropa nahradí ruský plyn islámským plynem a za to bude třeba zaplatit obrovskou cenu, pokud jde o podřízenost. Saúdská Arábie a Katar vždy rády poskytovaly finanční podporu muslimům po celém světě. Muslimové mají hodně trpělivosti a plánují dlouhodobě. Oni mají čas. Cesta džihádu je dlouhá, ale cíl je stejný. To potvrzují i zkušenosti z Německa, které si mezi sebou rozdělují Turci a Arabové.

„Dokumenty z úniků dat z katarských charitativních organizací naznačují, že z Kataru do mešit v Německu proudily miliony eur,“ píše týdeník Die Zeit. Katar postavil a dále financuje mešity v Hamburku, Bielefeldu, Bonnu, Essenu, Frankfurtu, Offenbachu, Heidelbergu a Mnichově. V německém hlavním městě je také katarská mešita Dar-as-Salam a také Muslimské bratrstvo zde odkupuje nemovitosti.

Imám Mohamed Taha Sabri je jednou z nejvýznamnějších muslimských osobností metropole s nejlepšími kontakty v politice Berlína. Obdržel Berlínský řád za zásluhy z rukou tehdejšího starosty Michaela Müllera (SPD). Katar daroval miliony německým mešitám přidruženým k Muslimskému bratrstvu. Yusuf al Qaradawi, duchovní vůdce Muslimského bratrstva, prohlásil „dobytí Říma“ jako cíl islámu. Přesně tím se řídí muslimové v Evropě.

A jak již víte, tak Muslimské bratrstvo spolupracuje také s EU. Připočtěte si stávající muslimskou invazi, která již předčila tu z roku 2015. Ta islamizaci významně urychlí. Katar si vždy stanovuje své vlastní podmínky, které mohou znamenat i odevzdání částí území výměnou za potřebnou ropu či plyn. Nebo jen umožnění výstavby nových mešit. Spolupráce s ním znamená rychlejší islamizaci. Katar velmi rád zaplatí nové mešity, islámské spolky, ale na mnoha místech odkupuje i domy, kam se posléze stěhují muslimové. V místech pak vznikají nová islámská ghetta.

Katar byl velmi aktivní také ve Francii. Emirát například financoval Islámské centrum Villeneuve-d’Ascq a první francouzskou státem financovanou muslimskou náboženskou školu Lycée-Collège Averroès. Bohužel, Lycée Averroès se brzy stalo centrem skandálu. Jeden z jejích učitelů musel rezignovat poté, co napsal, že škola je „semeništěm antisemitismu a propagace islamismu mezi žáky.“

To se děje nejen ve Francii. Velká mešita v Kodani obdržela dar ve výši 30 milionů eur od Hamada bin Khalifa al Thaniho, bývalého katarského emíra, který je také předním podporovatelem muslimů v Belgii. Evropský parlament byl také požádán, aby vyšetřil katarské mešity v Kosovu. EU však nemá zájem jakkoli zasahovat proti působení islámských radikálů v Evropě.

Časem uvidíme, jak se nám „vyplatí“ vyměnit ruský plyn za katarský. Abychom ho my – a zejména naši potomci – nezaplatili cenou nejvyšší.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Katar používá plyn k vývozu islámu do Evropy

  1. Považujem – bohužiaľ – za isté, že už o pár mesiacov spustí Katar tak rýchlu a intenzívnu islamizáciu ČR, akú táto krajina ešte nezažila, Mešity, modlitebne, madrasy, getá pre moslimov /nielen z z arabských krajín/ budú bezpochyby rásť ako huby po daždí. Jan Ziegler sa určite nevie dočkať… Stojí za zmienku aj to , že Katar sa na rozdiel od mnohých arabských štátov snaží o dobré vzťahy s Iránom a odmieta akokoľvek spolupracovať s Izraelom.
    Keby ešte žil nevzdelaný slamofilný zločinec Kubera, určite by sa rád osobne stretol s druhým najhorším teroristom sveta /hneď po Muhammadovi bin Salmánovi/…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout