Muslimské bratrstvo kupuje v Berlíně nemovitost za 4 miliony eur

Muslimské bratrstvo kupuje v Berlíně nemovitost za 4 miliony eur

Vykupování pozemků a nemovitostí je velmi důležitou formou džihádu. To, co jednou muslimové uchvátí, se již nikdy nevrátí. Není to samozřejmě jen Německo, kde probíhá čilý obchod s bohatými muslimskými organizacemi a kde se stále více nemovitostí stává majetkem muslimů. Totéž se děje po celé Evropě. Všechny islámské organizace, které za odkupem nemovitostí stojí, čímž zároveň přebírají evropské území, jsou zpravidla napojené na Muslimské bratrstvo, jehož hlavním cílem je zavedení všesvětového chalífátu, samozřejmě pod právem šaría.

Organizace, které jsou napojeny na Muslimské bratrstvo a operují v evropských zemích, velmi štědře dotuje i EU, což je jen další z mnoha důkazů snahy EU o islamizaci Evropy. Německo pak patří k hlavním cílům muslimů, s čímž jim vydatně pomáhala minulá a ještě víc i nová německá vláda.

Europe Trust, organizace se sídlem ve Velké Británii s úzkými vazbami na radikální organizaci Muslimské bratrstvo, získala nemovitost v hodnotě 4 milionů eur v berlínské čtvrti Wedding, což je oblast, která je již domovem několika sdružení, která jsou monitorována Spolkovým úřadem pro ochranu ústavy.

Stoupenci The Europe Trust, který je považován za primární finanční nástroj Muslimského bratrstva v Evropě, jsou považováni za přívržence takzvaného „legalistického islamismu“ – kmene politického islámu, který navenek dodržuje zákony, ale jeho cílem je založení islámského chalífátu prostřednictvím infiltrace do institucí společnosti namísto vedení násilného džihádu. Mnoho muslimů si totiž uvědomuje, že v Evropě je právě tento nenásilný způsob islamizace mnohem efektivnější.

S pomocí peněz organizace napojené na Muslimské bratrstvo se Wedding – bývalá berlínská dělnická čtvrť – proměnil v baštu politického islámu a hotspot pro náboženské extremisty. Nyní je tato čtvrť známá jako mikrokomunita plná mešit, obchodů, islámských kulturních center a sdružení.

Ačkoliv se říká, že skupiny a sdružení působící v ostrovní komunitě do značné míry dodržují zákony, jejich pohrdání západními hodnotami není žádným tajemstvím a jejich konečný cíl – jmenovitě vytvoření islámského chalífátu, který je ovládán právem šaría – se nijak neliší od radikálních islámských teroristů.

Ve světle nedávného vývoje ve Weddingu a jinde v Německu Úřad pro ochranu ústavy  naléhá na politiky, aby jejich agentům poskytli další nástroje, které by jim umožnily se blíže podívat na peněžní toky těchto takzvaných „legalistických islámských“ skupin.

„Je nám dovoleno provádět pouze finanční vyšetřování násilného islamismu. Zákonodárný sbor musí rozhodnout, zda by naše pravomoci neměly být v tomto ohledu posíleny,“ řekl předseda Spolkového úřadu pro ochranu ústavy Thomas Haldenwan.

Poslanec Stephan Thomae, místopředseda FDP, říká, že je nebezpečné, že se legalističtí islamisté pokoušejí plíživým a nenápadným způsobem postupně podkopat základní demokratický řád. „Islamismus je živnou půdou pro extremismus a radikalizaci,“ varoval Thomae.

Thomas Strobl, zákonodárce  Křesťanskodemokratické unie (CDU), který slouží jako předseda konference ministrů vnitra, souhlasí s Thomaem a říká: „Měli bychom našim bezpečnostním orgánům usnadnit sledování aktivit legalistických islamistických organizací.“

Obavy Strobla a Thomae sdílí také Seyran Atesová, právnička, feministka a zakladatelka berlínské liberální mešity Ibn Rushd-Goethe.

„Je to politická ideologie, která učinila islám svým nástrojem. Mafiánské struktury se vyvinuly pod rouškou náboženství a náboženské svobody,“ řekla Atesová a dodala, že ji nepřekvapuje, že z Velké Británie proudí velké sumy peněz na zřízení bašt v Berlíně.

V roce 2018 německý zpravodajský časopis FOCUS ONLINE odhalil, že německá státní bezpečnostní služba považuje Muslimské bratrstvo za větší hrozbu pro německou demokracii než Al-Káida nebo Islámský stát.

K uvedenému už jen opět připomínám, že Muslimské bratrstvo je napojeno na téměř všechny islámské spolky v Evropě, přičemž ty jsou většinou velmi štědře dotovány jak národními státy, tak z EU. Ty, které nemají přímé napojení na Muslimské bratrstvo, jsou pak pro změnu napojeny na Erdogana, jehož cíl je shodný s cílem Muslimského bratrstva.

Islamizace Evropy je posláním všech muslimů a je celkem jedno, k jaké mešitě či organizaci se hlásí. Výše uvedená „liberální mešita“ není muslimy uznávána, přičemž ti, kdo ji navštěvují, jsou považováni za odpadlíky podobně, jako imámka mešity.  Tyto muslimy tak vůbec nelze za muslimy považovat, neboť nekopírují život pedofilního a násilného lžiproroka Mohameda a především nevyjadřují postoje 99% muslimů, jejichž cílem je udělat z Evropy islámský chalífát…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Muslimské bratrstvo kupuje v Berlíně nemovitost za 4 miliony eur

 1. Liberální mešita je protimluv, něco jako když bolšáni založili Pacem in Terris, pocem na zem .
  ?
  Věřící jim neskočili na špek a velebníčky sdruženými v Pacem in terris hluboce pohrdali.
  Myslím, že Germáni už mají ministra zemědělství – muslima.
  Muslimské bratrstvo na to jde chytře, už jednou vyhráli v demokratických volbách a Mursí se stal vůdcem v Egyptě.
  Moc ale tlačili na pilu, nasekali hromadu chyb a tak Mursího svrhl “ hodný” pučista Sísí.
  Určitě se poučili a nezopáknou si stejnou chybu, třeba právě v Německu.
  Realita je, že Turci přišli do zničeného Německa na pozvánku se zlatou ořízkou. A že německý blahobyt vvybudovaly turecké ručičky a za pár šušní.
  Fčil mudruj.
  ?

  1. Ano, je to tak. Liberální mešita prostě není mešita. Muslimové ji za mešitu nepovažují a považovat nebudou. Taky je v celém Německu jediná, nikdo už si další nedovolil postavit. Potupa je i fakt, že je tam imámem žena, která navíc odmítá hidžáb. To vše je úplně mimo islám.
   Jinak co se týká Německa a nové vlády, tak muslimka – dokonce z Erdoganovy stáje – je předsedkyní Bundestagu. Za 4 roky bude nějaký muslim kancléřem…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout