Japonská studie: očkovaní mají nejméně čtyřnásobné riziko smrtelné myokarditidy!

Japonská studie: očkovaní mají nejméně čtyřnásobné riziko smrtelné myokarditidy!

O tom, že mají genové injekce souvislost se srdečními problémy, se hovoří již nějakou dobu. Uznat to již musel i mainstream, ale skutečný rozsah nebezpečí velmi zlehčuje. Přitom stále více studií či specialistů, kteří mají vlastní zkušenosti, upozorňuje na nevídaný nárůst myokarditidy. Ta má nejspíš mnohdy souvislost i s kolapsem mnoha jinak zdravých sportovců.

Na mainstreamu se již rozjíždí další propaganda čtvrtých dávek a brzy se zřejmě objeví i agitka na pátou. Pak by bylo dobré informovat zájemce o tuto „ruskou ruletu“ také o všech rizicích.

Výsledky aktuální předtiskové studie z Japonska ukazují, že rizika jsou značná. Vědci zjistili, že riziko úmrtí na myokarditidu je u očkovaných nejméně čtyřikrát vyšší. Postiženi jsou lidé všech věkových kategorií. Vědci vyzývají veřejnost, aby byla varována, že riziko myokarditidy po očkování je v současnosti výrazně podceňováno.

Vědci porovnali počet úmrtí na myokarditidu v populaci od roku 2017 do roku 2019 s počtem případů u očkovaných Covid v letech 2021-22. Byly použity oficiální údaje přibližně 99 800 000 lidí ve věku 12 a více let, kteří byli jednou nebo dvakrát očkováni. Zde byla započítána úmrtí s myokarditidou jako příčinou smrti s nástupem příznaků 28 dní po očkování nebo dříve. 

Diagnostika myokarditidy obecně není snadná – celkem 38 případů ve studii splnilo kritéria pro úmrtí na myokarditidu; většina byla diagnostikována pitvou nebo biopsií srdečního svalu. Autoři upozorňují, že obecně dochází k výraznému podhodnocení úmrtí na vakcinaci a tím i úmrtí na myokarditidu po očkování.

Nicméně tato čísla již ukázala významně vyšší úmrtnost na myokarditidu u očkovaných osob než ve srovnávacím vzorku neočkované populace. Tento efekt se netýkal pouze mladých lidí, ale zasáhl i starší lidi.

Lékař Rokuro Hama, spoluautor této studie, již poukázal na studijní údaje a odchylky v číslech o údajné účinnosti očkování a interpretoval je jako náznaky účinku  efektu vakcíny u zdravých osob. 

U zdravých efekt vakcíny na jedné straně způsobuje přeceňování účinnosti očkování, na druhé straně však způsobuje i podceňování zdravotních rizik očkování. Účinek již byl popsán například v souvislosti s očkováním proti chřipce, ale v případě Covid-19 se téměř neřešil. Ve studii Husby et. al o riziku myokarditidy po očkování proti Covidu se však doslovně uvádí, že lidé, kteří jsou akutně nebo nevyléčitelně nemocní, většinou nedostali genovou injekci, což bylo v práci použito jako vysvětlení nízkého rizika infarktu a úmrtí během prvních 28 dnů po očkování.

Existují tedy dobré důvody se domnívat, že tento účinek hraje roli také ve studiích o vakcínách Covid. Autoři aktuální studie proto na základě svých výpočtů docházejí k závěru, že riziko úmrtí na myokarditidu je u očkovaných lidí minimálně čtyřikrát vyšší. V závislosti na podhlášeném počtu úmrtí na vakcínu může být skutečné číslo ještě vyšší.

Závěr autorů zní takto:

Navzdory výše uvedeným omezením tato studie zjistila, že očkování proti SARS-CoV-2 (2021-22) bylo spojeno s vyšší mírou úmrtí na myokarditidu, zejména mezi mladými dospělými ve srovnání s běžnou populací v letech 2017 až 2019. Ale také ukázala, že dochází k úmrtím souvisejícím s myokarditidou u starších lidí. Pokud se vezme v úvahu účinek vakcíny u zdravých, riziko se zvyšuje nejméně asi 4krát více než riziko úmrtnosti zdravých bez vakcíny. Kromě toho by mělo být zváženo nedostatečné hlášení úmrtí po očkování. Na základě výsledků této studie je potřeba informovat veřejnost, že riziko těžké myokarditidy, včetně úmrtí, může být mnohem závažnější než dříve uváděné riziko, a že se vyskytuje nejen u mladých lidí, ale i u starších osob. .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Japonská studie: očkovaní mají nejméně čtyřnásobné riziko smrtelné myokarditidy!

 1. Zde je informace zkopirovana z demokraticky cenzurovaneho a bezne nedostpneho zpravdoajskeho serveru https://cz.sputniknews.com/

  11:04 24.10.2022 (aktualizováno: 11:41 24.10.2022)

  „Kyjevský režim pokračuje v ostřelování civilní infrastruktury Nové Kachovky. V 11:20 byla podrobena ostřelování Kachovská vodní elektrárna, na kterou bylo odpáleno 19 raket HIMARS a Olcha, část raket sestřelila PVO. Bohužel, tři rakety zasáhly elektrárnu, informace o obětech se upřesňuje,” řekl mluvčí pohotovostních služeb regionu.
  Šéf administrativy Novokachovského městského obvodu Vladimir Leontjev předtím sdělil, že ukrajinská armáda prakticky denně ostřeluje město a prostor elektrárny. Během 24 hodin je vypuštěno na 120 raket, fungují ruské systémy protivzdušné obrany.

  Starosta Nové Kachovky sdělil, že pokračuje ostřelování obytných čtvrtí, zničení obytných budov ukrajinskými raketami.
  Rusko také zaslalo OSN výzvu, aby nepřipustila zničení přehrady elektrárny, což způsobí smrt tisíců lidí. Velitel skupiny vojsk nasazené ve vojenské operaci Sergej Surovikin zase prohlásil, že ruští vojáci mají údaje o přípravách Kyjevem masového raketového útoku na přehradu Kachovské vodní elektrárny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout