Itálie uzavírá přístavy – lodě neziskovek do nich nebudou vpuštěny

Itálie uzavírá přístavy – lodě neziskovek do nich nebudou vpuštěny

Právě dnes vydala nová italská vláda dekret, podle něhož již nebudou lodě pašeráckých neziskovek vpouštěny do Itálie. První dvě lodě, které již krouží poblíž italských vod, byly vyzvány, aby si zajistily, že se o ně postarají ty země, pod jejichž vlajkami plují, tedy Německo a Norsko.

Tyto dvě lodě plující ve Středozemním moři nejsou „v souladu s duchem evropských a italských pravidel o bezpečnosti a kontrole hranic a v boji proti nelegálnímu přistěhovalectví“.

Třetí loď, která je prý ve stavu „ztroskotání“ se možná italských břehů dočká.

Podle informací z ministerstva vnitra vydal ministr vnitra Matteo Piantedosi z titulu své funkce Národního úřadu pro veřejnou bezpečnost pokyn na nejvyšší úrovni policejních sborů a přístavního úřadu, aby informoval operační složky, že ministerstvo zahraničí již informovalo  velvyslanectví  států (Norsko a Německo), pod jejichž vlajkami lodě plují.

Poznamenal, že  jde o dvě lodi Ocean Viking a Humanity 1, které v současnosti plují ve Středozemním moři. Lodě nejsou v souladu s duchem italských standardů v oblasti bezpečnosti a kontroly hranic a boje proti nelegálnímu přistěhovalectví.

Na základě čl. 19 Mezinárodní úmluvy Organizace spojených národů o mořském právu bude ze strany Ministerstva vnitra a Národního úřadu pro veřejnou bezpečnost vydán zákaz vstupu do teritoriálních vod těmto lodím, o které by se měly postarat země, pod jejichž vlajkou plují.

Přes 1400 ilegálů  je na cestě na Sicílii. Informuje o tom radiotaxi pašeráků Alarm Phone, podle kterého se Afričané nachází na palubě dvou člunů se 700 a 650 lidmi na palubě, vyplouvajících z přístavu Tobruk v Libyi.

Radiotaxi Alarm Phone také oznámilo přítomnost také třetí lodi se 400 ilegály v ohrožení života: „Nacházejí se v italské oblasti #SAR. Jsou na útěku z Libye, čtyři dny na moři a do lodi vtéká voda. Úřady jsou informovány, musí nyní zasáhnout,“ říká Mediterranea Saving Humans.

Zdá se tedy, že některé lodě budou při vědomí, že jinak nebudou do přístavu vpuštěny, skutečně pašeráci poškozovat tak, aby bylo možné tvrdit, že ilegálové na palubě jsou v nebezpečí života…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Itálie uzavírá přístavy – lodě neziskovek do nich nebudou vpuštěny

  1. Je isté – nie pravdepodobné – , že po zdrvujúcom nátlaku Bruselu /Meloniová a jej spoločníci sľúbili vernosť EÚ a NATO až za hrob, asi ako Hácha Hitlerovi – nehovoriac o tom,že legálna migrácia sa v skutočnosti obmedzovať nebude/ sa všetko vráti do starých koľají a príjazdu pašeráckych lodí nikto brániť nebude.

    1. Začni u vás : Vytvoření samostatného Slovenska pod Hitlerovým vlivem se nijak netajilo a Ferdinand Ďurčanský, Alexander Mach nebo Vojtech Tuka se sami k myšlence vyhlášení slovenské samostatnosti iniciativně hlásili. Hlavní vůdcové ľudáků, Jozef Tiso a Karol Sidor slíbili cokoli Hitlerovi, aby sis tady rozdrapoval držku.
      Josef Juhas

  2. Jen at ztroskotaji. Dulezite je, zajistit aby se potopily alespon 10 km od brehu. Pobrezni sttraz potrebuje bojove drony. Takovou vydalenost doplave jen malokdo. Tak se zajisti snizeni nakladu na export tech co to dokazou.

  3. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. jo, šátečkem to začíná a no-go zonami a vraždami to končí. tihleti lidi jsou průmyslově (z)manipulovatelní

  4. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout