Velká Británie zažívá neúnosnou invazi, vetřelci se vloupávají do domů občanů žijících na pobřeží

Velká Británie zažívá neúnosnou invazi, vetřelci se vloupávají do domů občanů žijících na pobřeží

Podle různých informací z britských médií mělo být hlavním důvodem sesazení Trussové z premiérského postu její odmítání řešit rekordní invazi, kterou země v posledním roce – a zejména v několika posledních měsících – zažívá. Odmítala všechny požadavky na zajištění ochrany hranic a pořádkové síly byly využity na vyhledávání „trosečníků“ na moři namísto střežení pořádku v přístavních městech. Občané, kteří žijí v oblastech, kam připlouvají čluny s ilegály, žijí v permanentním strachu.

Je otázka, zda indický premiér Velké Británie cokoli změní, to ostatně ukáže až čas. Snad ho bude motivovat situace v Indii, kde nyní probíhá velmi tvrdý džihád mečem, který se již projevuje i v samotném spojeném království boji mezi muslimy a hinduisty – tedy mezi Indy a Pákistánci. To by ho snad mohlo k nějaké formě střežení hranic motivovat.

Ilegálové se vydávají do Francie ze zemí Afriky a Středního východu, pak nastupují na rafty, čluny a malá plavidla, která je odvezou na britské pobřeží, kde nejsou zadrženi úřady, ale mají naprostou volnost pohybu. Pobíhají kolem, vloupávají se do domovů obyvatel a požadují, aby jim byly vydány telefony a pod pohrůžkami vyžadují od místních dopravu na jiná místa ve Velké Británii.

Britské pohraniční síly nejsou  k vidění v žádném z pobřežních měst, jako je Dover, Folkestone a další místa v Kentu. Většina z nich je totiž zaneprázdněna záchranou nelegálních vetřelců z moře a nechávají obléhané obyvatele, aby se o sebe postarali sami. Pokud vláda nic neudělá, lidé se budou muset stát strážci zákona a vzít zákon do vlastních rukou, aby ochránili sebe a svůj majetek. Až tak daleko došla situace v pobřežních oblastech během několika posledních měsíců.

A to zřejmě čeká Velkou Británii ještě větší zatěžkávací zkouška. Z Turecka se nyní přes Balkán žene ohromná vlna asi 100 tisíc muslimů, přičemž většina z nich míří do Německa a Velké Británie. Ovšem zde je třeba si uvědomit, že nejméně polovina z těch, kdo míří do Německa, půjde i přes naši zemi, brzy tak může docházet k podobným problémům jako nyní ve Velké Británii na všech invazních trasách.

Podobná situace jakou hlásí nyní z Velké Británie je již roky v Řecku a Itálii, zejména pak v místech, kam invazisté připlouvají, ale také tam, odkud se snaží dostat do sousedních zemí a koncentrují se tedy v pohraničních oblastech.

Za vším ovšem hledejme především politiku Bruselu, který invazi dlouhodobě podporuje a odmítá střežit vnější hranice. To se naposledy potvrdilo poté, co EU odvolala předchozího šéfa Frontexu, který začal tuto organizaci placenou z daní občanů EU využívat ke střežení vnějších hranic. Na jeho místo byla dosazena fanatická vítačka, takže Frontex, který si platíte i vy, opět slouží jako další pašerácká neziskovka…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout