Itálie: Maročan pobírá 8 nepodmíněných příjmů na sebe a 7 manželek

Itálie: Maročan pobírá 8 nepodmíněných příjmů na sebe a 7 manželek

Připomínám, že předchozí vláda, kterou původně vedlo Hnutí 5 hvězd, zavedla v Itálii nepodmíněný příjem, který byl jedním z hlavních programových bodů tohoto hnutí. Na tento program se chytili nejen Italové – zejména z jihu, kde je velká nezaměstnanost – ale také cizinci, kteří již stihli získat občanství.

I proto v roce 2018 Hnutí 5 hvězd vyhrálo a jak slíbilo, tak zavedlo nepodmíněný příjem. Ten se zatím dosud vyplácí, přičemž do značné míry jej pobírají právě obohacující etnika. Nyní Itálií otřásl nový případ, kdy se podařilo zcela náhodou zjistit, že jistý Maročan pobírá nepodmíněný příjem nejen na sebe, ale i na 7 nahlášených manželek.

A nepodmíněný příjem samozřejmě zdaleka nebyla jediná dávka, kterou pobíral. Paradox je, že kdyby si nepustil „hubu na špacír,“ zřejmě by tyto štědré dávky na sebe a 7 manželek pobíral i nadále…

Skandál nyní otřásá obcí Martina France v kraji Puglia. Imigrant dostává kromě různých sociálních dávek také 8 státních nepodmíněných příjmů. Muž se v apulijském baru pochlubil svojí „mazaností“ a byl poté nahlášen příslušným úřadům.

Příběh se objevil během vysílání pořadu „Mohu vám nabídnout kávu“, vysílaného na Puglia Press. Celý případ byl detailně  prozkoumán, neboť nikdo nemohl pochopit, jak vůbec mohlo k podobné situaci dojít.

V rámci svého pořadu „Můžu vám nabídnout kávu“ koordinátor Apulie z Autonomního sdružení  uvedl, že šlo o muže a jeho 7 manželek.

Všechno to začalo, když se v apulijském baru muž, imigrant marocké národnosti, začal chlubit, jak se mu podařilo získat osm státních příjmů plus všechny možné sociální dávky a dosáhl toho, že na jeho kontě přistálo více než 6 tisíc eur  měsíčně. .

K oklamání úřadů stačilo sdělit pro každou manželku jinou adresu, aby muž získal nejen nepodmíněný státní příjem, ale i všechny státem stanovené dávky, které se vyplácí nejpotřebnějším rodinám.

Režisér Antonio Rubino byl mezi prvními, kdo odhalil tuto konkrétní situaci týkající se marockého imigranta žijícího v Martině France.

Tolik novinky z Itálie. Otázka je, kolik dalších jemu podobných obohacovačů si takto pohádkově žije z peněz daňových poplatníků. Není také zcela jasné, zda všechny uváděné „manželky“  skutečně žijí v Itálii nebo tam třeba za nějakou úplatu byly jen „na oko“ nahlášeny, aby se opět vrátily do Maroka. To bude nejspíš ještě předmětem vyšetřování…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Itálie: Maročan pobírá 8 nepodmíněných příjmů na sebe a 7 manželek

  1. Nikto si nesmie robiť ilúzie,že Izraelu a EÚ oddaní liberálni zradcovia Meloniová a Salvini budú niečo s migrantmi a ich zločinmi /aj poberaním sociálnych dávok/ robiť – napríklad ich deportovať, vyhlásiť výnimočný stav alebo posielať do basy. Nie! Nikdy sa tak nestane! Nová vláda sa v poslušnosti voči Bruselu a politickej korektnosti každého druhu /už som x-krát spomenul plány na rozptýlenie „prebytočných“ votrelcov po Európe – tí ostatní majú byť údajne pracovnou silou/ ničím nelíši od predošlej a nikdy ani nebude.

  2. jenom jeden? Kolik jich to dělá? Dyt díky šengenu někteří jedinci jsou evidování ve více státech pod více identitami a to co procestují se jim násobně vrátí.

    Jak prosté. A celé je to zaměřené na to, aby padly sociální systémy a následně se vyprovokovala občanská válka. Schválně, kdopak asi vyhraje. Spoustu domorodců neumí ani střílet a ani nemá z čeho.

  3. Evropska unie povolila mnohozenstvi?
    Ne ze by na tom zalezelo, ale beloch se v EU nesmi ozenit znovu pokud se predtim nerozveede. Invaziste maji jine zakony ?

    1. Pokud přijede muslim ze své země, kde se oženil podle tamních zákonů – v tomto případě podle zákona šaría, tak se to v EU uznává. Jenom nevím, jak to ten Maročan zdůvodnil, když ve většině severoafrických zemí může mít najednou max. 4 manželky. Jedině, že by se s některými mezitím rozvedl nebo by musel tvrdit, že se oženil třeba v Saúdské Arábii, kde 7 manželek nevadí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout