Gynekolog a porodník upozorňuje na zvýšený počet potratů i zdravotně postižených novorozenců (video)

Gynekolog a porodník upozorňuje na zvýšený počet potratů i zdravotně postižených novorozenců (video)

Ve většině evropských zemí došlo v minulém roce k poklesu porodnosti. Malý pokles zaznamenaly jen hojně obohacované země, čemuž přispěla muslimská – ve vysokém procentu neočkovaná – populace. U nás byl pokles porodnosti 10,7%. Tento pokles je hlášen i mimo Evropu, samozřejmě se to netýká Afriky a jiných zemí, kde ani neví, co to je Covid očkování. Sníženou porodnost pak hlásí i země jako Austrálie nebo USA.

pořadu Zeptejte se Dr. Drew se zeptala Kelly Victory gynekologa a porodníka Jamese Thorpa na to, čeho si povšiml na jeho těhotných pacientkách. Odpověděl, že počet samovolných potratů se znásobil. Registruje také mnoho případů abnormalit plodu, včetně těch, které se týkají srdce.

„V řadě případů vedou abnormality k zástavě srdce,“ vysvětlil Thorp. „Existuje také mnoho problémů s placentou, což vede k tomu, že plody nemohou růst. Čísla jsou abnormálně vysoká.“

„Viděli jsme také úmrtí plodu, viděli jsme abnormální růst orgánů a mnohem více,“ pokračoval gynekolog.

Je přesvědčen, že mnoho dětí onemocní syndromem imunodeficience získané vakcínou (VAIDS) kvůli brzlíku, který je u plodu velmi velký a u dospělého velmi malý.

Brzlík je potřebný při prvním kontaktu těla s antigenem k zahájení reakce T buněk. Spike protein se po očkování proti covidu hromadí v brzlíku.

„Farmaceutický průmysl chce vydělat spoustu peněz, ale o buněčnou imunitu jde především,“ řekl Thorp.

„Kvůli vniknutí do brzlíku plodu v děloze po expozici spike proteinu mohou tyto děti trpět VAIDS po zbytek svého života,“ zdůraznil gynekolog.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout