Dvojí metr – bruselští papaláši mají vytopeno na 23,3 st. Celsia

Dvojí metr – bruselští papaláši mají vytopeno na 23,3 st. Celsia

Zatímco bruselští byrokraté i jim oddané vlády přikazují občanům, aby omezili vytápění a nejčastěji se uvádí jako maximální teplota 19 stupňů, totéž neplatí v sídle EU. To víte, to co platí pro plebs, se honorace netýká!!

Jak mohli novináři přímo na místě v  Bruselu -Tintenburgu zjistit, bašta byrokracie EU, Evropská komise, je i nadále vytápěna na příjemných 23,3 stupně Celsia. Což odpovídá jisté odtažité – pro tyto „nadlidi“ typické – aroganci v době krize. I přesto, že předpisy EU nyní předepisují 19 stupňů, těchto zkorumpovaných byrokratů se to samozřejmě netýká.

Místní motto tedy zní: „Quod licet Jovi. Non licet bovi.“ 

Odchýlit se tímto způsobem od vlastních předpisů či směrnic také jasně ukazuje lživost předepsané klimatické hysterie. Je také příhodné, že ochrana klimatu je zcela podřízena západnímu válečnému cíli svržení Ruska. Jestliže nás ještě před rokem přesvědčovali, že jsme na pokraji klimatického kolapsu, který nás všechny vymaže, nyní má prioritu válečné štváčství. K tomu EU přispívá dodávkou zbraní na prodloužení války – s katastrofálními následky pro životní prostředí. Nejen ve válečné zóně, ale i zde.

Pokud největší váleční štváči EU, kteří požadují od obyvatelstva co největší ochotu k obětem, ani ve snu nepomyslí na to, že by zde šli příkladem, opět to dokazuje zvrácený charakter této věčně škodící sebranky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout