Cathy O’Brienová, která v minulosti odhalila program MK-Ultra CIA, odhaluje, co psychopatická elita plánuje dál (video)

Cathy O’Brienová, která v minulosti odhalila program MK-Ultra CIA, odhaluje, co psychopatická elita plánuje dál (video)

Přináším další důkaz o tom, že je zde skutečně jedna jediná cesta jak plány globalistů zarazit. Tou cestou je probuzení dosud spících mas. Potvrzuje to i žena, které se v minulosti podařilo proniknout až do „kuchyně“ těch, kdo již asi 50 let pilně pracují na tom, aby vytvořili svět, kde masy lidí nic nevlastní a malá hrstka vlastní vše a navíc tyto masy ovládá.

A také nyní moc dobře ví, co se na nás chystá, o čemž podrobněji hovoří ve videu níže.

Cathy O’Brienová odhalila program MK-Ultra CIA a odhalila elitní pedofilní kruhy, které v posledních několika desetiletích pronikly do koridorů moci na nejvyšších světových úrovních.

V roce 1995 vydala O’Brienová knihu Trance Formation of America, ve které podrobně popsala své zkušenosti s vládním programem kontroly mysli – Project Monarch, který byl součástí nechvalně známého projektu CIA MK Ultra.

Pokud jste četli její klíčové dílo Trance Formation of America, pak víte, že O’Brienová je zodpovědná za odhalení programování ovládání mysli založeného na traumatu a elitního sexuálního otroctví, které tvoří základ elitní moci v dnešním světě.

Její výbušná obvinění  způsobila v roce 1995 rozruch a média se snažila omezit škody a vylíčit ji jako šílenou.

Ale v průběhu let, jak se o globalistické elitě dozvídáme více a více, se odhalení O’Brienové stala zásadní pro pochopení skutečné podstaty moci v tomto světě.

Například americký mainstream byl šokován a zděšen všemi detaily, které mainstreamová média zveřejnila o případu Jeffreyho Epsteina. Ale kdokoli kdo četl Trance Formation of America by nebyl vůbec překvapen, neboť o všem se v knize již dávno psalo.

O’Brienová se nedávno objevila v programu Man in America, aby se podělila se svými postřehy o psycho operaci COVID-19 a o tom, co je v sázce pro budoucnost lidstva.

V roce 2022 nebyl hlas Cathy O’Brien nikdy důležitější než dnes. Byla svědkem psychologické operace Covid, lidstvo trpělo v rukou globalistické elity a oni nás – vzhledem k naší naprosté poslušnosti – vidí jako zralé na sklizeň.

Pokud jste byli pozorní, budete vědět o Klausi Schwabovi a plánech Světového ekonomického fóra pro lidstvo. Mladí globální lídři WEF infiltrovali vlády po celém světě a byly odhaleny dvě nové skupiny globalistů, Global Shapers a New Champions.

Realizace plánů globalistické elity na čtvrtou průmyslovou revoluci, v níž prý masy nic nemají a jsou šťastné, jsou v plném proudu.

Nenechte se mýlit, pokud vám záleží na budoucnosti lidstva, žijeme ve skutečně nebezpečné době.

Papež František, kterého Marine Le Penová nazvala „globalistickým buldokem“, se nyní cítí být povzbuzen a volá po „novém globálním ekonomickém systému“ v důsledku Covidové hry a ukrajinské války. Není divu, že tento nový ekonomický systém zní podezřele jako verze korporátního fašismu podporovaná WEF.

Je jasné, že globalistická elita má již všechny své kostky domina na svém místě.

Je nezbytné, abychom tyto důležité informace sdíleli a probudili co nejvíce lidí. To je jediný způsob, jak porazit ty, kteří pracují na zavedení nového světového řádu, se vším, co to obnáší.

I nadále zde budeme pokračovat v odhalování tajných společností, které řídí svět, a dokumentovat agendu globální elity.

Tolik ve zkratce k rozhovoru, na který se můžete v nezkrácené podobě podívat níže (pouze anglicky):

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 34 Průměrně: 5]

One thought on “Cathy O’Brienová, která v minulosti odhalila program MK-Ultra CIA, odhaluje, co psychopatická elita plánuje dál (video)

  1. probuzení nespočívá jenom v rozumovém pochopení, kdo s kým si zahrává, probuzení člověka spočívá v jeho uvědomění se, že není bytostí SI-BYLOU, ale JE veškerým BYTíM přítomen na živé planetě a v přilehlém vesmíru. Co vše propustí svou myslí, to zrůdná technika tvůrců hologramu našlehá do klímy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout